Kupiłem pudełkowe wydanie gothica na pc i normalnie ma dwie płyty DVD, właśnie instaluje go z płyt jak w 2005 roku lol
Nawet Steam się z płyty instaluje, aż się przypomina instalowanie Half Life 2
#gothic #pc #gry
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gothic w sumie to nigdy nie grałem w żadną część. Wiem, że u nas w Polsce ta gra ma status kultowej gierki i trochę kusi mnie by kupić. Jednak poczekam jak ta gra będzie wyglądać, bo coś się czuję, że to będzie niewypał...

#gry #pc #ps5
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 5
@Rakky: weź leki, bo zapomniałeś. Gdzie w moim poście widzisz zesrańsko, może najpierw gacie swoje sprawdź czy coś zanim coś napiszesz xD
  • Odpowiedz
Chcialbym kupic kompa, 3 ostatnie skladalem sam, ale zawsze duzo pieprzenia z tym, to kable brzydko to cos tam, to chlodzenie srednio
Chcialbym kupic zeby ktos go zlozyl, mega przetestowal, sprawdzil czy sie grzeje w stresie, czy halasuje

Myslalem czy nie zamowic w morele po prostu, ze zlozeniem, ale widzialem, ze ktos na wykopie pisal cos typu: "jasne i dostaniesz czesci po zwrocie" co mnie wystraszylo
Co polecacie? Jest jakis sklep co robi to top?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@X-PC: jak to wyglada, wy zamawiacie czesci skladacie testujecie i wysylacie do mnei czy odbior osobisty? (jestem z katowic)
Wczoraj jeszcze troche obejrzalem i zrobilbym builda na noctua
widzialem ze maja obudowe swoja
moze tez 5080 od nich;p
  • Odpowiedz
@jimmyF: Jesteśmy normalnie działajacym sklepem. Zazwyczaj ściągamy sprzęt dla klientów bezpośrednio od producentów/dystrybutorów, składamy w całość, testujemy, wysyłamy dokumentację foto/wideo dla wychwycenia potencjalnych niuansów na których mogłoby ci zależeć i sprzedajemy klientom całość na fv23%, często też raty 0%.
Ale oczywiście możemy też pracować na częściach dostarczonych przez klienta (choć to niezwykle rzadki przypadek :-).

Osobisty odbiór jest możliwy w naszej siedzibie w Lublinie.
Niemniej działamy głównie wysyłkowo - wszystko
  • Odpowiedz
@miastowu:
9060XT 16GB to jedyny wybór jak ma byc poniżej 2300zł
a jak może być więcej to 9070xt jest najbardziej opłacalna. jak koniecznie chcesz nvidie to 5070, ale raz, ze karta sama w sobie sporo wolniejsza to dodatkowo nvidia mniej się lubi niż amd z wolnymi procesorami ostatnio.
  • Odpowiedz
@miastowu: Ja właśnie się przesiadłem z rtx 3060ti na RX 9070 bez XT. Jak się przerzucisz na RX 9060 to szczerze mówiąc nie będziesz miał jakiejś mega dużej różnicy.
  • Odpowiedz
#pc
#komputery

Czy opłaca się jeszcze samemu składać PC czy sprzedawcy juz zeszli z cenami na tyle w dół że można sobie odpuścić? Jeśli warto to ile % jesteśmy w stanie zaoszczędzić na całym PC ?

Czy laik ze średnim pojeciem dałby radę samemu złożyć Peceta?
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@elofrytki: Bez przesady z tym że za pół roku będzie stary, ja swój kupiłem w czercu 2025 i nic nie stracił na mocy. Dodatkowo mam też pełno konsol retro i nie tylko (kolekcjoner here) + PS5 Pro i na PC gram w strategie, bawię się edycją filmów, liczę w xls, piszę dokumenty itd. Jak ktoś się nastawi na PC to nie ma co namawiać na konsole
  • Odpowiedz
Jaki sprzęt typu laptop dla dużego chłopca?
Do #programowanie i #ai oraz #gry .
Wymagania:
1. Nie wiem jakie #gpu RTX 5060 vs 5070 vs 5070Ti, najchętniej dopłaciłbym do tego ostatniego, bo wydaje się, że ma więcej VRAM i starczy na dłużej. niech wypowie się tu jakiś ekspert, bo widzę, że najtańsze laptopy są po 3700zł a taki z 5070TI kosztuje co najmniej z 8k
2. Ma
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miraski pomóżcie z kierownicą do xbox series s/pc nie za miliony głównie arkadowe forza bmgdrive itp. Plus jakiś stojak najlepiej składany bo miejsca mało dla 8 latka ~150cm wzrostu
Do 1k da się coś sensownego?

#kierownica #gaming #pc #xbox
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Krs90: Nawet na Zakopie widzą spiski, jprdl xD
Jensen zapowie na GTC swoje procesory Arm N1/N1X i laptopy które będą miały i Arm i Windows 11 for Arm. Te numerki to koordynaty hali Nvidii w której prowadzą keynote'y GTC. Żadne AI, żadne chmury, nic z tych rzeczy. Po prostu próbują hype'ować swoją konkurencję dla Qualcomma i Apple'a. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz