#bystrzaktv Fajnie se tam Bystruś spędzasz sobotnie wieczory. Najpierw morderczy trening a potem czilowanko z kumplem Lesiem.Który siedzi z tobą tylko dlatego że mu za to płacisz. #patostreamy
@MROWA_SPURS_TOTTENHAM: Właśnie na to trafiłem. Zapada wtedy cisza jak makiem zasiał i bardzo szybko Bystruś i ten drugi zmieniają temat żeby przypadkiem Lesio go nie przeciągał.
@szatanEK666: Każdy szanujący się wykopek na tym tagu dostał to jakże profesjonalne ostrzeżenie.Taże trzymajmy się razem może uda nam się przetrwać tą burze.
#bystrzaktv Włodarz chce spełniać swoje marzenia.Planuje lot balonem za 500zl jak i przelot samolotem wraz z przyjacielem.. To jest życie na wysokim poziomie. #patostreamy
@andrzej-wrobel23: Widzisz andrzeju nawet twój pupilek cię nie rozumie i jedzie z tobą jak masełkiem po chlebku a ty tutaj jesteś jedyny który o nim pisze w miare dobrze.
#bystrzaktv I kolejna odklejka Bystrucia.On nie musi strimować to Esta chciał strima.Prawie dziadek płakał jak mu powiedział że nie będzie już strimów. #patostreamy
#bystrzaktv Ale go boli,wpisy spadają z prędkością światła. Dawaj Sylwia irle z plecaczkiem.W plenerze lumpów się nie da pilnować i rozstawiac po kątach jak w kurniku co? Zjadają cię intelektualnie pijane wujki i tatuś więc waruj w kurniku i żebraj ze starym kolegom Estą. #patostreamy
#bystrzaktv #bystrzaktvv #patostreamy Chłopcze, ładnie masz popalone styki , patrząc na to co piszesz i na to co robisz. Po pierwsze, nie jestem kobietką, po drugie nie mam multikont. Twoje urojenia i określona koncepcja świata jest totalnie oderwana od rzeczywistości. Nawet już nie odnoszę się do twoich zarzutów, skoro usuwasz wpisy. Wiadomo dlaczego, po prostu sobie nie radzisz. Ciągniesz ten wózek pelen gówna przez wieś z
@andrzej-wrobel23: Na youtubie na kanale inżynier wysokich napięc.Jest to kanał Kaczora widać tate można gnębić i robić z niego pośmiewisko ale jak brakuje prawiczkowych srebrników a własny kanał został zbanowany to kradnie kanał ojca a ojciec z niego zobaczy tyle kasy co zawsze. Czyli słynne irle i plecak za 5 tysi okazały sie klapą bo Bystrus najlepiej czuje się w swoim własnym środowisku na kurzej grzędzie.Gdzie indziej się traci i
Skąd pewność, że to on? Przeciez na dobrą sprawę, każdy z nas mógł założyć to konto i wczuwać się w rolę prawiczki. Uważam, że jeśli ktoś to robi i sprawia mu przyjemność, to jest po prostu chory na głowę, ale i tak w gruncie rzeczy, to nie mamy żadnego potwierdzenia i gwarancji, że to prawiczka. Wszystkie rzeczy, które wypisuje, są znane dla użytkowników, którzy mają staż dłuższy niż rok-dwa. Zawsze tu są
@bystrzaktvv: To tak jak ty,ojca nienawidzisz najchętniej byś już chciał żeby umarł,matka chodzi w sezonie czereśnie do ludzi zbierać bo synusiowi szkoda użebranej kasy żeby ją utrzymywać a do tego kapie jej na głowę bo dom w opłakanym stanie. Synuś zarabiał duże pieniądze ale wolał je wydawać na gry i na różne śmieszne przeszczepy. Idż ty synku lepiej sobie kup kreatyne i białko i posap troche z plastikowymi hantlami.