• 2
@polonez11:
Czikę, czy Milenę kochasz? Bo to istotne 😝
Chyba bezpieczniej Czikę, bo najwyżej na żyrandolu się pobuja, ale można ujść z życiem. A z modliszką wiadomo, chwila przyjemności i łba nie masz 😵‍💫
  • Odpowiedz
Szanowni Państwo, tu Policja. W związku z ogłoszoną na wykop.pl epidemią mitomanii prosimy, aby dla własnego bezpieczeństwa pozostać na swoich kontach.
Jeżeli niezbędne jest komentowanie kompromitacji aktywisty z Bialegostoku, należy unikać bezpośredniego nawiązywania do jego moderatorki, zachowując dystans co najmniej 2 multikont.
Prosimy o niegrupowanie się, aby zminimalizować ryzyko zakażenia.
Apelujemy – komentujcie mądrze i w przemyślany sposób!

#kononowicz to #patostreamy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Napięcie rośnie! To już nie żarty, to ostatnie ostrzeżenie! Dziady myszkowskie wiszą w powietrzu. Chrońcie dzieci i rodziców przed patologią, wyłączcie na noc Internet w domu!!
#kononowicz #patostreamy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jest to dla mnie niezmiernie przykre, ale jednak niektórym ludziom którym czikakiri ciśnie muszę przyznać rację. Obiekt CzikaKiri doskonale wie jakim jest osobnikiem, próbuje mnie kąsać ostatnio. Sytuacja dla obiektu przez jego lejdi M. nie jest zbyt ciekawa- tak to mariolka i prytek zgłosili Czike do namierzenia. Odbij ode mnie ludzka małpo ignatkowa bo punch nigdy nie będziesz, a gardzę tobą kubraczko kozaczko cziko jak kaską czy mariolą. Poniosło mnie na lajcie
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#onichniszczy #ostatniaprosta #zawrotglowyodsukcesow

News dnia

Mecenas Hejcik przerżnął kolejną sprawę. Ale apelacja... apelacja z pewnością pomoże. On zawsze wygrywał apelacje. A nie, czekaj...

Króciutko
Kubraczekikozaczki - #onichniszczy #ostatniaprosta #zawrotglowyodsukcesow

News dnia
...

źródło: InCollage_20260518_182927309~2

Pobierz

Ókasz "wygra" w apelacji?

  • XD 6.3% (2)
  • XDDD 6.3% (2)
  • XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD 87.5% (28)

Oddanych głosów: 32

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kononowicz #patostreamy

Trzymajcie mnie. Dr. Ząbek von Pryta pisze żeby ktoś się nie połamał od fikołków, a sam wygląda powykrzywiany źle zrośnięty, jakby go składali z kilkunastu niepasujących do siebie różnych zestawów - lewy bark wysunięty do przodu, prawy w tyłu, palce w sandałach jak zużyte kredki w piórniku, zęby od żucia kluczy do roweru itd itp.

No, śmiechu warte ogółem xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Asmodeus1212: ale on musi byc osamotniony żeby udzielać się na portalu gdzie każdy na niego pluje, rodzina się odwróciła, żadnych przyjaciół ani partnerki, jego całe życie to ciche skomlenie o atencje bo jego „kariera” też by się nie rozkręciła gdyby nie upośledzona marlenka xD
  • Odpowiedz
Jeśli chodzi o wyrok zaoczny w sprawie o pomówienie, to zwykle oznacza to, że pozwana osoba nie zareagowała na pozew albo nie przyszła do sądu, więc sąd mógł orzekać bez jej udziału!
Faktycznie, wspaniałe zwycięstwo Łolusia! Nie odebrał wezwania, więc nie dostał😵‍💫.Posiedzial w szafie i wygrał!
#kononowicz #patostreamy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Brawo Olo! Kolejny wyrok skazujący, upokorzenie związane z przeprosinami, to przecież wielka wygrana! Te drobne na koszty opłacą naiwne osiołki! Ty możesz się napić! Tylko moderatorkę zamknij w piwnicy, bo kolejne dziady myszkowskie wiszą w powietrzu 🤣🐼💩🐼🤣!
#kononowicz #patostreamy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@gr0m1t: @Skosno wyrok to wyrok, w papierach zostaje :) Co pani ministra pomyśli, jeśli się dowie, kto do niej pukał? Jaka to zacna osoba 🤣💩🐼💩🤣!! A może już wie 🤣
  • Odpowiedz
Sąd skazał na 900 złotych. Ankieta.

#kononowicz #patostreamy

Co musiał pokazać w sądzie git białostocki

  • żółte papiery 8.5% (4)
  • niebieską kartę 21.3% (10)
  • status bezrobotnego 6.4% (3)
  • zadłużenie na setkii tysięcy złotych 8.5% (4)
  • upadłość konsumencką 0% (0)
  • jest na utrzymaniu konkubiny 2.1% (1)
  • UJ mnie obchodzi ten Kononowicz 23.4% (11)
  • wszystkie odpowiedzi są poprawne 29.8% (14)

Oddanych głosów: 47

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kaftanik @Bazyliszek000 gdzie ta sprawa moja co wadium wpłaciła cycata i oświadczenie wklejałeś?🫢 (ss w załączniku), a ta ze zgłoszenia gdzie?🧐 pucuj się kaftanik i mów co tam ci przyszło🫢 „Mała Julka płakała gdy jej tata ani raz jej nie odwiedził w szpitalu bo kłócił się z Madejką” ehhh😢 tak zrobiłeś stasiuuuuu fujka
Ps. ja z @adeline794 chce się też bardzo w Sądzie spotkać. Każde kłamstwo sprostuje. Miałam wkleić screen
MilaKa88 - kaftanik @Bazyliszek000 gdzie ta sprawa moja co wadium wpłaciła cycata i o...

źródło: photo-output

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach