Wszystko
Najnowsze
Archiwum
13
Nietypowy wyścig 1 na 1 na rowerze

...na miniaturowym torze
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
#rowerboners #ostrekolo
To się nazywa drop! A wy dalej podkładki dystansowe pod mostkiem? Nawet mi was nie żal ;)
To się nazywa drop! A wy dalej podkładki dystansowe pod mostkiem? Nawet mi was nie żal ;)
źródło: comment_28qlsku29e4Pl9Sld4kIV8Dd9LL0yrfU.jpg
Pobierz@soaringsing: Dlaczego Ci mnie nie żal?
Dlaczego kierownica tak nisko?
Dlaczego nie ma hamulców?
Dlaczego nie ma biegów?
Dlaczego nie ma pedałów?
Dlaczego kierownica tak nisko?
Dlaczego nie ma hamulców?
Dlaczego nie ma biegów?
Dlaczego nie ma pedałów?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@szon: MOn jest na ramie cromo :] prawda? a nie na hitynowej
- 0
@manny_lanny: czyli ze lepiej tego schwinna?
- 5
@hofier: przecież to jest żałosne.
- 8
- 4
@mleko15: nie dodałem foto do poprzedniego, o to to mi chodzi.
Ma napis Campagnolo to raczej pójdzie. Opona czy szytka?
Ma napis Campagnolo to raczej pójdzie. Opona czy szytka?
źródło: comment_Sto71nSwEACaz31xKNN7tZS11hMr70DH.jpg
Pobierz- 1
@lubfarmaceute: to tylko tak wygląda, od klocków już lekko starta jest, obręcz jest cała i pod oponę.
- 2
Mireczki pomogliście z szosą to może i z #ostrekolo się uda.
Chcę kupić ostre koło w #warszawa rama 58/60cm
Znacie jakieś sklepy, osoby które sprzedają?
#rower #rowerowawarszawa
Chcę kupić ostre koło w #warszawa rama 58/60cm
Znacie jakieś sklepy, osoby które sprzedają?
#rower #rowerowawarszawa
- 2
tak jak patrzyłem na ok na smolną to ceny zabijają.
@szon: No przecież użyłem określeń "hipsterska" i "półtorej tony cebuli" :D
masz link na wilczą?
@szon: Niestety ani linka, ani dokładnego adresu, ani pewności że się nie przenieśli. Pytaj na forum Alleypiasta.
@szon: wbijaj na grupę VELO WARSAW na fejsbuku, tam jest masa rowerów na sprzedaż. Proponuję samodzielne złożenie, większa satysfakcja
- 1
Rozglądam się za rowerkiem na wiosnę w perspektywie ostrego koła i wpadło mi takie coś w oko. Jest to cokolwiek warte?\
A jeśli już to którego wybrać - albatorsa czy meteora? :D
http://olx.pl/oferta/kultowe-kolarzowki-2szt-romet-meteor-sport-oraz-romet-albatros-CID767-ID7MORP.html#22bfbd593f
#rowery #ostrekolo #bikeboners
A jeśli już to którego wybrać - albatorsa czy meteora? :D
http://olx.pl/oferta/kultowe-kolarzowki-2szt-romet-meteor-sport-oraz-romet-albatros-CID767-ID7MORP.html#22bfbd593f
#rowery #ostrekolo #bikeboners
Mireczki jest sprawa. Kuzyn zaczął składać rower singlespeed ale nagła zmiana planów zmusiła go do porzucenia tego pomysłu i za pół darmo dostałem 2 kompletne koła, z takimi obręczami: http://allegro.pl/obrecz-swift-j13-dt-ostre-kolo-single-fix-lodz-i5107329472.html w tylnym kole jest piasta torpedo bo rower miał być bez żadnych klamek na kierownicy i teraz jest pytanie czy opłaca się samemu dokończyć budowę czegoś takiego? Coraz cieplej i fajnie by było zamiast tramwajem czy autobusem to skoczyć na uczelnie rowerem.
- 0
@trollbuster: w takim razie kup używany tani rower, jak będziesz szukał osprzętu do kół to gorzej na tym wyjdziesz finansowo, a koła słabe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@trollbuster: Te koła powinny być zakazane.
Mirki, znalazłem sobie #rower, za dosyć mały hajs.. Tylko nie wiem czy go kupić( ͡° ʖ̯ ͡°) Pomożecie?
#pomocy #ostrekolo #pytanie #pytaniedoeksperta
http://olx.pl/oferta/rower-single-speed-szosa-kolarzowka-szosowy-CID767-ID6RGPD.html#cfe54c4cd4
#pomocy #ostrekolo #pytanie #pytaniedoeksperta
http://olx.pl/oferta/rower-single-speed-szosa-kolarzowka-szosowy-CID767-ID6RGPD.html#cfe54c4cd4
- 13
Porządkowałem dziś garaż, więc pozwoliłem sobie zrobić zdjęcie rodzinne ;)
#pokazrower #szosa #ostrekolo
#pokazrower #szosa #ostrekolo
źródło: comment_hoePJTsnYLVVjSyOebLZz0wBxLSjA2Vq.jpg
Pobierz- 2
Mireczki potrzebuję szybkiej rady mam okazję kupić dwie opony continental grand prix 4000s za 50zł używane rzecz jasna.
Jedna w dobrej kondycji a druga z czymś takim. Z drugiej strony nie ma śladu zdjęcie.
Te opony są twarde dadzą radę z ewentualnym ślizganiem się na ostrzaku czy odpuścić? Cena takich w sklepie to 180zł/szt!!1
#rower #szosa #ostrekolo #serwisrowerowy
Jedna w dobrej kondycji a druga z czymś takim. Z drugiej strony nie ma śladu zdjęcie.
Te opony są twarde dadzą radę z ewentualnym ślizganiem się na ostrzaku czy odpuścić? Cena takich w sklepie to 180zł/szt!!1
#rower #szosa #ostrekolo #serwisrowerowy
źródło: comment_RY43MuBdYkYVxUOWcNsivdrU7Z4lhf2B.jpg
Pobierz- 20
Jakby ktoś się zastanawiał czemu na ebayu jest tak mało ciekawych ram colnago, bianchi, pinarello, campagnolo, cinelli, de rosa, cannondale, rossin, pełnych dysków, aerospołków i widelców chromowanych z lat 70 - 90,
to nie martwcie się są tutaj schowane.
#rower #szosa #ostrekolo #rowerboners
to nie martwcie się są tutaj schowane.
#rower #szosa #ostrekolo #rowerboners
źródło: comment_ZOV6kFV7VUieO7X5BuwMfKAFu8j8XfeG.jpg
Pobierz- 1
@kocham_jeze: 600 profesjonalnych rowerów torowych średnio za ramkę torową taką klasyczną musisz dać z 300$ (tańszą) ale jeśli chodzi o jakieś rarytasy to nawet do 2,5k $ za samą ramę, w sumie naprawdę ciężko powiedzieć
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
@szaremyszki: Bo to rower homofobiczny.
@Balachowicz: niech jej ktoś powie, że to się odwrotnie siada
- 2
Dzisiaj w ręce wpadł mi taka oto stara szosa, będę chciał przerobić ja na ostre koło. Na chwile obecna rzeczy które koniecznie muszę nowe kupić to opony/dętki oraz siodło.
Rower jest o tyle zniszczony że ma okropne nieoryginalne malowanie(pomysły/propozycje nowego malowania?) oraz naklejki shimano wszędzie gdzie się tylko dało, pytanie czy ktoś potrafi rozpoznać jaki to model albo firma?
Doszukałem się tylko wymiaru kół tj 27x1 1/4 (32-630) oraz przerzutka tylna to shimano
Rower jest o tyle zniszczony że ma okropne nieoryginalne malowanie(pomysły/propozycje nowego malowania?) oraz naklejki shimano wszędzie gdzie się tylko dało, pytanie czy ktoś potrafi rozpoznać jaki to model albo firma?
Doszukałem się tylko wymiaru kół tj 27x1 1/4 (32-630) oraz przerzutka tylna to shimano
źródło: comment_rvsgLCURabIQQQnEKvoJe5LPdRSBXUJ5.jpg
Pobierz- 9
@mleko15: I dobrze. Następnym razem zamiast owijki w gejowskim kolorze zainwestujcie w hamulce.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@tomosano: co za podludzie.
- 18
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...






















#ostrekolo