@mmm_MMM: i przez 10 lat w sporcie, na którym skupia się największą uwagę nie dołączył do skakania w pucharze świata ŻADEN nowy skoczek, który na dłużej zagościłby w światowej czołówce
  • Odpowiedz
chyba gorzej od reprezentacji polskiej poradziła sobie ekipa zamknięcia igrzysk. 1 godzina i same nudy #tokio2020 #o----------------l
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Juz w 2022 potężny w------l na igrzyskach w Pekinie. Cieszmy się póki możemy,bo tam będzie kompletna tragedia i może jakiś przypadkowy medal w drużynie skoczków uda się zdobyć xd #o----------------l
#tokio2020 #pekin2022
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nowakowska znowu się zesra i tyle z tego będzie


@xDawidMx: ona już zakonczyla kariere kilka lat temu.

biathlonistki mogą też coś powalczyć


@noriakki: no nie wiem. regres był w tej dyscyplinie w poprzednim sezonie. tylko 1 miejsce w 10 przez cały cykl
  • Odpowiedz
Szkoda, że na igrzyskach nie ma himalaizmu, byłby #o----------------l od jakiś Nepalczyków a potem nasi by się nieudolnie tłumaczyli w mediach, że panie, to nie był prawdziwy #himalaizm, ciekawe czy będą tacy mocni w zimie.
#tokio2020
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mesmeryzowany: Szerpowie wchodzili bez tlenu. To jest kilka kilogramów mniej. To powinno być zakazane. Dyskwalifikacja. Każdy zawodnik powinien z wyposażeniem ważyć 120 kg (10 tuzinów, bo jak mawiał Szwejk: na tuziny wszystko jest tańsze).
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Possumujmy. Bez lekkiej, zapasów (które w Tokio miały wylecieć) i RS:X, które w Paryżu znikają (zmiana na mikst) wyjeżdżamy z dwoma medalami.
To jest #o----------------l a nie sukces jak na 200 olimpijczyków wywozimy tylko dwa medale.

Po Paryżu będziemy płakać, bo jedynie gdzie ew. zyskamy to wspinaczka. A tak to oklep za oklepem.
#tokio2020 #oswiadczenie
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No i zaczynam czuć pustkę, która będzie narastać od jutra (,) Już nie będziemy śledzić #o----------------l i nie będziemy mogli ekscytować się zdystansowaniem San Marino w liczbie medali.
#tokio2020
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach