#ubezpieczenia #oc

Czy jeżeli mam ubezpieczenie do przykładowo 25-08-2019 to nowe powinienem kupić od 26-08-2019 czy 25-08-2019. Chodzi mi o to czy to jest 25 włącznie czy nie.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jakie auto dla młodego kierowcy? Myślałem nad fabią albo corsą - budżet do 6000zl

1700zl ubezpieczenie za jeden litr na rok xD Gdzie dostanę najtaniej dla młodego kierowcy?
#motoryzacja #oc #ubezpieczenia
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Elements: @Elements: Gość szuka auta dla młodego kierowcy, więc S40 to beznadziejny wybór. W ogóle, dlaczego tyle dzbanów na wypoku poleca skarbonki bez dna w postaci starych modeli Volvo? To jakaś moda podobna do oglądania patostreamerów?

@krea Ja bym szukał Fabii, spora szansa na znalezienie krajowego egzemplarza po jakimś grzybie.
  • Odpowiedz
Orientuje się ktoś, ile może kosztować ubezpieczenie OC na produkt (szkody wyrządzone użytkownikom). Chodzi o aplikacje mobilną. Potrzebuje papierka (samo ubezpieczenie mnie nie interere tak na prawdę...).

#oc #ubezpieczenie #it #firma
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fromasz56: powiedziałem szczerze, że nie chce ubezpieczenia, bo czuje wewnętrzna potrzebę, tylko potrzebuje ubezpieczenia, bo wymaga go ode mnie instytucja, do której składam dokumentacje :) Również to miał być hint a propos tego, ze nie potrzebuje niewiadomo jakiej oferty z fajerwerkami. Jedno znają się na ubezpieczeniach, inni na aplikacjach ( ʖ̯)
  • Odpowiedz
Mirki mam pewien problem

Mój kolega musi płacić co roku 130 ziko OC na nie istniejącą lawetę. OC jest zapisane na jego zmarła matkę, a lawety ani śladu nie wiadomo gdzie jest. Dowodu osobistego również nie ma. Płaci bo boi się, że do niego się przyczepi komornik czy coś. Ktoś wie co robić w takiej sytuacji?

#oc #samochody #ubezpieczenie #ubezpieczenia #problem
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Pangia myślę że wysłanie im aktu zgonu i powiedzenie że nie ma ani śladu po niej wystarczy. W sensie zobaczy co będzie dalej będę informował na bieżąco
  • Odpowiedz
  • 0
@Toxicowski Prawnie jest. Zmarła jest obowiązana płacić ubezpieczenie OC, ponieważ jest właścicielem pojazdu. Jeśli chce to rozwiązać to jest kilka możliwości, podbij na PW :)
  • Odpowiedz
No to miałem sobie ładną i bezwypadkową Skodę ( ͡° ʖ̯ ͡°). Ubezpieczyciel wycenił mi oszałamiające 911 zł. Zdaje się ze na Wypoku działa kilka firm pomagających w dopłatach do ubezpieczenia za odpowiedni %? Nie chce mi się kolejny raz walczyć o swoje, tym bardziej jak od początku zarzucili tak śmieszną kwotą.
#oc #ac #ubezpieczenia #motoryzacja #samochody #
MZ23 - No to miałem sobie ładną i bezwypadkową Skodę ( ͡° ʖ̯ ͡°). Ubezpieczyciel wyce...

źródło: comment_rkuVKjDH8J3koSOlQSiKukzDot4ndXj1.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@MZ23: nie mam już tego E46, pisałem że kupujący miał to w dupie. Za kilka lat różnica między gruzem a rodzynkiem to będzie 1300zl. Każdy stary samochód musi mieć obcierki. Jak byś zrobił to w ASO to nikt by się nie czepiał przy kupnie
  • Odpowiedz
Jest jakaś porównywarka OC, jeśli samochód jest własnością sp. z o.o.? OC się kończy i trzeba kupić nowe, a rankomat jedynie proponuje mi, że mogą do mnie agenci dzwonić :(
#motoryzacja #ubezpieczenia #oc
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#prawo #pomusz #oc #ubezpieczenia #samochody

Cześć Mirki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jako, że niebawem będę bronić inżyniera informatyki, to na pewno jest tu jakaś córka, lub syn, który będzie, lub też jest magistrem prawa. Do takich Mireczków i Mirabelek kieruję pytanie, bo walczę z jedną sprawą przeszło od marca. Otóż pod moim mieszkaniem na samochód zwalił mi się
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Co tu sie o------o? Dwa auta pod jednym numerem rejestracyjnym? VW Bora zarejestrowane na jedną osobę ponad 9 lat, a tu taki cyrk. Zgłaszać to gdzieś? Bo znajac ten kraj z gówna i kartonu to osoba która jako pierwsza zarejestrowała auto ma najbardziej p--------e i musi teraz udowadniać, ze nie jest wielbłądem.
Spotkal sie ktos z takim gownem?

#ufg #oc #ubezpieczenie #ubezpieczenieoc #ubezpieczalnia
K.....Z - Co tu sie o------o? Dwa auta pod jednym numerem rejestracyjnym? VW Bora zar...

źródło: comment_Dg2XDZkf9MKA9u2Dv78ITCzKli7PJsEm.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej, mam pytanie.
Planuję kupić auto, tylko mój tata nie ma czasu ze mną po nie jechać, więc załatwiam to na własną rękę. Chcę umowę kupna podpisać na siebie. I chciałbym się dowiedzieć, czy w ubezpieczeniu OC mogę podać, że mój tata będzie właścicielem auta, a ja jedynie jego współwłaścicielem? Planuję tak zrobić, żeby mieć mniejszą składkę. Dodam, że samochód bym przerejestrował na siebie. Czy mogę tak zrobić? Coś tam kiedyś słyszałem,
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kupiłem samochód i chciałbym wypowiedzieć OC poprzedniego właściciela. Czy jak to zrobię to od razu w momencie wypowiedzenia tracę OC, czy w przeciągu 30 dni od sprzedaży auta, nie ważne kiedy wysłałem wypowiedzenie umowy? Czy może muszę napisać, ze wypowiadam w dniu (tutaj przyszła data)?
#samochody #oc
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@suckmyduck: chop zadał pytanie a żadnej konkretnej odpowiedzi.
Wypowiedzenie z art 31 ( wypowiedzenie nabywcy), jest skuteczne z dniem złożenia. Więc najpierw kupujesz swoje oc i dopiero wypowiadasz to co kupiłeś razem z autem.
Pzdr
  • Odpowiedz
@Ubea_pl: z kalkulatorka wyszło 560zł w Uniqa wiec 8zł taniej od AXY. Chyba że jeszcze jako przedstawiciele macie coś do zaoferowania niżej.

Zostawiam numer kalkulacji 2325296
  • Odpowiedz
Mireczki obeznani w ubezpieczeniach mam pytanie. W maju tego roku typ przerysował mi cały bok w aucie. Następnego dnia na policje zgłosiła się pasażerka, a kierowca miał udar i leży w szpitalu bez kontaktu od tamtej pory. Postępowanie ciągnie się na policji, jednak ja mam cały bok do malowania i nic z tym robić nie mogę póki co bo muszę czekać teoretycznie na zakończenie postępowania na policji bo chcą przesłuchać kierowcę. Czy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć,

wczoraj byłem sprawcą kolizji i myślę jak to rozwiązać. Poszkodowany jest zgodny co do tego że można rozwiązać to bez zgłaszania do ubezpieczyciela (mam na siebie zarejestrowane 5 pojazdów, wiec każda utrata zniżek liczy się x5). Zastanawiam się czy to dobra opcja? Czy jest jakiś wzór oświadczenia gdzie wypłacam gościowi odszkodowanie, i on to akceptuje?

#motoryzacja #oc #ubezpieczenia #kolizja #wypadek #
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chciałem kupić dobre kombi z dużym bagażnikiem w cenie między 12-20 tys zł. Najlepiej w benzynie bo miesięcznie robię jakieś 500km. Co wybralobyscie z tego sortu:
Opel astra H
Wv Passat
Opel Vectra C
Wv Golf
Jakaś Skoda?
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach