#buty #airmax #nike #kupnobutow #obuwie
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
mireczki potrzebuję jakiejś legitnej strony do zakupu air max 270 w dosyć rozsądnej cenie
#buty #airmax #nike #kupnobutow #obuwie
#buty #airmax #nike #kupnobutow #obuwie
>> Buty z zmiennym podświetleniem, ładowanym przez USB << ~85 zł.
Pełna rozmiarówka butów podana jest na stronie.
#aliexpress #prostozchin #chinskiecuda #buty #obuwie #gadzety #podswietlane #zakupyzchin #moda
Pełna rozmiarówka butów podana jest na stronie.
#aliexpress #prostozchin #chinskiecuda #buty #obuwie #gadzety #podswietlane #zakupyzchin #moda
źródło: comment_oMhSRUVcVwqfpunqUA7beQDcj2cyYdNg.jpg
Pobierz@FranzDarwin fajowskie
@FranzDarwin: jesień idzie to będzie tego od groma w ryłkach itp
W jakim sklepie stacjonarnym (sieciowy lub nie) kupię takie ciemnobrazowe monki?
#modameska #ubierajsiezwykopem #obuwie #buty #warszawa
#modameska #ubierajsiezwykopem #obuwie #buty #warszawa
źródło: comment_yeMwenDe9B2VsgRvZ9dL2wtp0GfswGN3.jpg
Pobierz#obuwie #decathlon #kiciochpyta #buty #chodzenie #bieganie (bo może ktoś doradzi)
Ma ktoś to obuwie z Decathlonu?
Pytam ponieważ odebrałem w piątek, i mam wrażenie, że podeszwa jest dla mnie za wąska, stopy mi lecą do środka mimo że po lewej jest jeszcze miejsce...i jakoś dziwnie się chodzi. Za wąskie buty czy jestem popsuty?
Czy większy rozmiar powinien mieć również szerszą
Ma ktoś to obuwie z Decathlonu?
Pytam ponieważ odebrałem w piątek, i mam wrażenie, że podeszwa jest dla mnie za wąska, stopy mi lecą do środka mimo że po lewej jest jeszcze miejsce...i jakoś dziwnie się chodzi. Za wąskie buty czy jestem popsuty?
Czy większy rozmiar powinien mieć również szerszą
@suicide_is_painless: to ja tak mam w butach z nike i w sumie sie przyzwyczaiłem. Mozesz wziac rozmiar wieksze, ale wtedy beda za duze na długość. Niektóre marki wlasnie takie jak nike ma ten sam rozmiar, ale w roznych szerokościach. Tylko nie wiem czy jest sens płaceniatyle za buty, bo taka opcje masz zazwyczaj tylko w oficjalnym sklepie.
@suicide_is_painless: nie, bóle nie. Dziwne uczucie przez pierwsze 3-4 biegi, pozniej sie stopa przyzwyczaila.
8
Polskie buty zalewają Czechy. Wyprzedzimy Chińczyków?

W ciągu dekady eksport obuwia za południową granicę, do Czech, wzrósł o 600 proc. Jesteśmy już numerem dwa i gonimy Chińczyków.
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
@vevnx: tts albo 0,5 w górę, jak wolisz. Ja mam względem AF1 0,5 i nie narzekam, zawsze trochę luzu się przyda.
- 0
Elo Mircy podróżnicy, globtroterzy!
Wybieram się na wyprawę w ciepłe, wilgotne kraje (◠‿・) i mam dylemat jakie buty będą się tam sprawdzały na wędrówki po okolicy, zwiedzanie miast, wysp itd.
Muszą być oczywiście przewiewne i szybkoschnące, sandały odpadają, bo ich po prostu nie cierpię (w nienawiści do sandałów tak zostałem wychowany) zresztą czasem będę się gdzieś wspinał na jakieś skałki lub inny trudniejszy teren i potrzebuję butów zabudowanych z przodu.
Czy ktoś
Wybieram się na wyprawę w ciepłe, wilgotne kraje (◠‿・) i mam dylemat jakie buty będą się tam sprawdzały na wędrówki po okolicy, zwiedzanie miast, wysp itd.
Muszą być oczywiście przewiewne i szybkoschnące, sandały odpadają, bo ich po prostu nie cierpię (w nienawiści do sandałów tak zostałem wychowany) zresztą czasem będę się gdzieś wspinał na jakieś skałki lub inny trudniejszy teren i potrzebuję butów zabudowanych z przodu.
Czy ktoś
@PrincePrzemko: Posiadam buty z rodziny Terrex i sobie chwalę bardzo.
- 2
@PrincePrzemko: Przewiewne, szybkoschnące, wygodne, z dobrą przyczepnością - czyli Merrell z serii MOAB.
Ja używam MOAB 2 E-Mesh, kolega ma MOAB 2 Vent, obaj jesteśmy zachwyceni. To moja druga para Merrelli i następne buty też będą tej marki.
Znajomy chodzi w terrexach i też jest zadowolony, chociaż wydają się mocno delikatniejsze.
O Salomonach słyszy się sporo negatywnych opinii, ale może to efekt skali - to bardzo popularne buty.
Ja używam MOAB 2 E-Mesh, kolega ma MOAB 2 Vent, obaj jesteśmy zachwyceni. To moja druga para Merrelli i następne buty też będą tej marki.
Znajomy chodzi w terrexach i też jest zadowolony, chociaż wydają się mocno delikatniejsze.
O Salomonach słyszy się sporo negatywnych opinii, ale może to efekt skali - to bardzo popularne buty.
źródło: comment_0zmW6dhuoVqaGNVYexqxdIWiAOE2CgDu.jpg
Pobierz- 0
Pytanie do znawców klasycznego obuwia. Kiedyś po weselu lekko pozdzierałem buty i poszedłem do szewca żeby mi to naprawił. Szewc wziął bryłę wosku(?), stopił kilka kropel nad zapalniczką , wypolerował tym buty i wyglądały jak nowe.
Ostatnio na weselu również pozdzierałem buty, ale że nie chce mi się znowu do szewca iść to chce kupić taki wosk. I tu pytanie czy to jest zwykły wosk, czy jakiś specjalny, i gdzie można taki
Ostatnio na weselu również pozdzierałem buty, ale że nie chce mi się znowu do szewca iść to chce kupić taki wosk. I tu pytanie czy to jest zwykły wosk, czy jakiś specjalny, i gdzie można taki
źródło: comment_cXDdJNk5MfZ6eP7Du5JZXyd3Y8nX7Nlm.jpg
PobierzNie stosuj wosku jak dziki, to tylko ostatnia warstwa. Stosuj kremy i balsamy, wosk mozesz nalozyc gdy warstwa pod spodem jest juz nalozona i bedzie odzywiac but. Gdy bedziesz nakladal sam wosk to ten bedzie tworzyl zalamania, pekal i nawarstwial sie. Wosk jest tylko dodatkowm a nie zamiennikiem
@Badass: wejdź na multirenowacja czy jakikolwiek sklep z takimi gadżetami i weź jakiś krem do skóry lub balsam i tyle. Wosk jest dość inwazyjny a na focie widać że tym butom przyda się też trochę nawilżenia bo skóra przesuszona już trochę.
- 0
@nevermor: Napisz do nich na BwB to dostaniesz. Chyba było też coś za newsletter
@nevermor: forum But w Butonierce, to ich konto https://forum.butwbutonierce.pl/profile/17-saphirpl/
konto usunięte via Zakop
- 77
@wysuszony ciekawe jak wygląda sprawa z przerabianiem loga tak znanej strony
@smoczewski: nie patent, ale może być zarejestrowane jako znak towarowy
- 0
#opole #obuwie #buty Cześć Opole znacie sklep z mega dużymi rozmiarami butów 47+ ?
co przymierzam to wszystko za szerokie jedynie jeden model z pumy pasuje ale nie ma żadnej wentylacji i jak tu żyć, wycieczka do Wrocławia po buty jak zwykle.. Nike, adidas 47 za małe lub za szerokie.. Szukam butów do codziennego użytku
co przymierzam to wszystko za szerokie jedynie jeden model z pumy pasuje ale nie ma żadnej wentylacji i jak tu żyć, wycieczka do Wrocławia po buty jak zwykle.. Nike, adidas 47 za małe lub za szerokie.. Szukam butów do codziennego użytku
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@duzywieprz69 +3 do speeda
353
Nike oferuje buty na abonament

Producent oferuje buty dla dzieci od około dwóch do dziesięciu lat. Są trzy warianty abonamentu: pierwszy za za 20 dolarów miesięcznie (cztery pary w ciągu roku), drugi za 30 dolarów miesięcznie (sześć par na rok)oraz najdroższy, w cenie 50 dolarów miesięcznie (dwanaście par w roku).
z- 233
- #
- #
- #
- #
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@decentralizacja: nie zesraj się.
@decentralizacja: W sumie racja.
Ma ktoś doświadczenie w dobieraniu butów timberland? Chce kupić premiom 6inch heritage i zastanawiam się czy rozmiarówka timberland odpowiada faktycznej rozmiarówce innych producentów, czy czasem nie jest zawyżona bo znalazłem pare takich opinii. Mam stopę 27,9mm. Brac 10, 9,5 czy jeszcze inne? #timberland #obuwie #pytanie
>> Fajne kozaczki na wysokim obcasie << ~ 100 zł (z kuponem sprzedawcy)
Pełna rozmiarówka podana jestna stronie, przykładowo nasz rozmiar 36 to u nich 5 ;)
#aliexpress #prostozchin #chinskiecuda #kodyrabatowe #cebuladeals #promocje #modadamska #moda #kozaki #kozaczki #obuwie #buty
Pełna rozmiarówka podana jestna stronie, przykładowo nasz rozmiar 36 to u nich 5 ;)
#aliexpress #prostozchin #chinskiecuda #kodyrabatowe #cebuladeals #promocje #modadamska #moda #kozaki #kozaczki #obuwie #buty
źródło: comment_jAzRmyvDrwjTtIHkPQ4Hv1P4fgj6Clsg.jpg
Pobierz- 1
@dzieju41: taki humor na koniec tygodnia ;-). Pozdrawiam
- 0
Kupował ktoś może coś na stronie spartoo.pl? Pierwszy raz się z nią spotykam i nie wiem czy produkty są legitne czy też nie.
#kiciochpyta #obuwie #sklepyinternetowe
#kiciochpyta #obuwie #sklepyinternetowe


























#