Czołem Mirabelkom i Mirkom spod #ubierajsiezwykopem ale dzisiaj chciałbym także zaprosić tych, którzy bardziej skłaniają się ku #streetwear (serio, ręka wyciągnięta jest przyjaźnie( ͡º ͜ʖ͡º) )

Sprawa jest prosta - idziecie sobie ulicą kilkaset metrów i istnieje ogromne prawdopodobieństwo, że miniecie kogoś w koszulce /bluzie / z czapką z logo amerykańskiej agencji kosmicznej zwanej NASA. Wielu Mirków zastanawiało się skąd bierze się ten fenomen (choćby tu
UszatyBloger - Czołem Mirabelkom i Mirkom spod #ubierajsiezwykopem ale dzisiaj chciał...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Już dzisiaj w nocy kolejny start Falcona 9

--------------------------------------------------------------------------------------
Link do znaleziska: Start rakiety Falcon 9 z misją CRS-18
--------------------------------------------------------------------------------------

Wykopiecie?
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach