#muzyka #muzykafilmowa #mp3 #muzykazagraniczna #pytaniedoeksperta #szukampiosenki

Obtagowałem co mogłem, teraz przechodzę do sedna - szukam jeden piosenki którą kiedyś miałem na płycie z utworami filmowymi, wydane to było przed 2007 rokiem, płytę rozpoczynał ten utwór którego szukam, piosenka miała w nazwie "psy" lub "kiler" i była bardzo podobna, niemalże identyczna do Hooked on a Feeling w wykonaniu Blue Swede i
a.....n - #muzyka #muzykafilmowa #mp3 #muzykazagraniczna #pytaniedoeksperta #szukampi...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wstawiałem to już wcześniej na elektrode, ale mam wrażenie że tam chyba za dwa lata odpowiedzą, a mirasy chyba nawet w dwie godzinki pomogą, więc...

Pod koniec 2019 dostałem empeczwórkę - Energy Sistem MP4 Touch. Ogólnie fajny sprzęt, słuchałem na tym muzyki, podcasty, czasem i nawet jakieś filmy oglądałem, w zestawie również były całkiem przyzwoite słuchaweczki, ale ogólnie przez te kilka miesięcy po prostu użytkowałem i jakoś w maju 2020, chciałem sobie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Heja ludziska. Szukam pełnej wersji piosenki „Pokemon johto” z legendarnej płyty „Totally Pokemon”

https://youtu.be/s_H5-fMWbqI

Podobno kilkanaście lat temu wisiała na youtubie ;) Dzięki wykopowej społeczności jeden utwór z tej płyty już znalazłem, ba, nawet kupiłem krążek z promocji radiowej, na którym się znajduje. Może z tym też mi się poszczęści. Ktoś coś? ;)

#muzyka #mp3 #szukampiosenki #soundtrack #pokemon #totallypokemon
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

https://www.exactaudiocopy.de/en/index.php/resources/download/


@ashmedai: Dzięki, zrobione rzeczonym programem. Prawdziwym wyzwaniem było jednak uczynienie tego laptopem LG F1 https://itbiznes.pl/test/lg-f1-express-dual-2/ z około 2006 r. tylko ten w domu, a w zasadzie na strychu, miał napęd CD XD Przy zmianie płyty okazało się, że te środkowe kółeczko od trzymania jej wypada XXXD Ale dał radę. Zrobiłem póki co bez kompresji, bo się obawiałem o ten procesorek i że zajmie mi to pół wieczoru.

@katoda_ltd
  • Odpowiedz
Chcę legalnie ściągnąć MP3
Okazuje się, że z Polski nie jest to takie proste...

Próbowałem z Amazonem: USA - musisz mieszkać w USA, DE- Niemcy, Szwajcaria lub Austria, polska strona nie ma możliwości wyboru MP3
Empik - tragiczna strona do MP3 - brak możliwości wyszukiwania

Ma
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach