Wpis z mikrobloga

Wstawiałem to już wcześniej na elektrode, ale mam wrażenie że tam chyba za dwa lata odpowiedzą, a mirasy chyba nawet w dwie godzinki pomogą, więc...

Pod koniec 2019 dostałem empeczwórkę - Energy Sistem MP4 Touch. Ogólnie fajny sprzęt, słuchałem na tym muzyki, podcasty, czasem i nawet jakieś filmy oglądałem, w zestawie również były całkiem przyzwoite słuchaweczki, ale ogólnie przez te kilka miesięcy po prostu użytkowałem i jakoś w maju 2020, chciałem sobie jak zwykle posłuchać jakieś fajnej muzyczki i pod czas tego pojawił się jeden mały problem. Ułamał się przełącznik "Lock ON/OFF" i na domiar złego na pozycji "ON", przez co jak się próbuje dotknąć którykolwiek z przycisków to na ekranie po prostu pojawia się kłódka, tak jakby było zablokowane. Teraz dopiero o tym piszę ponieważ zapomniałem trochę o tym sprzęcie. Ogólnie wszystko jest dobrze - normalnie się ładuję, można podłączyć kablem do komputera, a ekran działa dobrze, tylko no właśnie jest zablokowany na amen. Da się coś z tym zrobić? Z góry dzięki (ʘʘ)

#mp3 #odtwarzacz #muzyka #bluetooth #audio #naprawa #elektronika
  • 2