J--------e, moderacja to stan umysłu. Non stop latają tu wyzwiska w każdą stronę, nazywanie Niemców, Żydów, Ukraińców czy Rosjan używając wiele "nieprzyjemnych" słów. I takie coś można zgłaszać i olewają.

Ale dodaj człowieku wpis, gdzie pokazujesz hipokryzję ludzi, którzy 20 lat temu mieli ból d--y jak Niemcy nazywają wszystkich Polaków na podstawie garstki patoli, a którzy teraz tak samo na podstawie małej grupy generalizują o wszystkich Ukraińcach, to już za wiele i
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zmarnowany_czas: za wyzwanie od głupków usuwają ale nazwanie kogoś przygłupem jest już ok. Więc każdy konfiarz czy tam inne kacapskie gaśniczki są przygłupami i mi to pasuje.
Ogólnie moderacja tutaj to dno.
  • Odpowiedz
20 lat temu Polacy nie jeździli do Niemiec. Wówczas do Niemiec jeździli Ślązacy i potomkowie Niemców i był spokój i ludzie mieli dobrą opinię.


@Icouldbeyourmom: Jeździli Polacy tylko czesto nielegalnie. A opinie mieli gorszą niż teraz
  • Odpowiedz
Mój komentarz został usunięty za atakowanie innych osób.
Wiecie co napisałem?

sądząc po kulturze to chyba bardziej gaśniczak xD bez odbioru


ktoś mi powie o co moderuchom chodzi?
hpiotrekh - Mój komentarz został usunięty za atakowanie innych osób. 
Wiecie co napis...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dict przecież moderacja to ściek i umysłowe ameby. Wstawiasz coś i spada z rowerka. Cenzurowane słowa są dla nich wulgaryzmem xD Odwołujesz się że przecież sami wprowadzili autocenzurę we wpisach, odwołujesz się ws czegokolwiek.. odrzucone.

#wykop20togowno
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach