J--------e, moderacja to stan umysłu. Non stop latają tu wyzwiska w każdą stronę, nazywanie Niemców, Żydów, Ukraińców czy Rosjan używając wiele "nieprzyjemnych" słów. I takie coś można zgłaszać i olewają.
Ale dodaj człowieku wpis, gdzie pokazujesz hipokryzję ludzi, którzy 20 lat temu mieli ból d--y jak Niemcy nazywają wszystkich Polaków na podstawie garstki patoli, a którzy teraz tak samo na podstawie małej grupy generalizują o wszystkich Ukraińcach, to już za wiele i
Ale dodaj człowieku wpis, gdzie pokazujesz hipokryzję ludzi, którzy 20 lat temu mieli ból d--y jak Niemcy nazywają wszystkich Polaków na podstawie garstki patoli, a którzy teraz tak samo na podstawie małej grupy generalizują o wszystkich Ukraińcach, to już za wiele i






























#wykop #moderacja #przegryw #moderacjakontent
źródło: image_picker_D2C3C753-721B-4C19-80F1-97A254BF13FB-19256-0000023D7D94CA9F
Pobierz