@EO33: for czy to co za różnica ( ͡~ ͜ʖ ͡°) i tak 90% nie wie co ma napisane na koszulce. Inne mają mniej "kontrowersyjne" napisy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@duxrm: Koszulka ładna i przekaz prawdziwy, szkoda ze połowa osobniczek płci pięknej może nie zwracać uwagi na tekst koszulki, tylko same mankamenty (,)

Ale chinolów i tak nie zasile, za tego koronawirusa.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zamówiłam buty na showroom bo byłam pewna że to legit sklep. Oczywiście tak sie spieszylam ze nie zauważyłam że buty beda wyslane przez ich partnera z Wloch. Nie wiem gdzie miałam oczy.

Czy może się zdarzyc podróbka? Ciężko mi znaleźć opinie tego partnera inne niż o pracy ale nie znam zbyt dobrze angielskiego.

Nie zauważyłam nawet, że showroom ma tak kiepskie opinie a wiele usuwają.

#showroom #modadamska #
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#modadamska rozowe poradźcie proszę sklepu online z dobrymi jakościowo kieckami na wesele, bo mój różowy zaraz wybuchnie a ja chce mieć spokój.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@nyo7: ja tam nie wiem, mam stamtąd jedną rzecz xD
A jak masz na mnie krzyczeć, to może zasugeruj różowej szycie na miarę. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 1
@kostniczka: To jest rozmowa, nikt na nikogo nie krzyczy ;) po prostu wyraziłem się negatywnie na temat twojej rekomendacji. Z asosa ma 2 rzeczy ale tam masa sukienek jest nylonowych i ogólnie sporo plastiku
  • Odpowiedz
Cześć!

Niedawno ruszyliśmy ze swoim sklepem https://www.nadu.store/

Zajmujemy się sprzedażą torebek wykonanych całkowicie handmade. Kładziemy nacisk na jak najlepszą jakość i odpowiedzialne podejście, większość materiałów pochodzi z recyklingu (na ten moment głównie ekologiczna bawełna, ale niedługo startujemy również z kolekcją z washpapy).

Jako,
nadu_store - Cześć!

Niedawno ruszyliśmy ze swoim sklepem https://www.nadu.store/
...

źródło: comment_1596205372WCpoTS14kKY4c2stwyHNMJ.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nadu_store:

Hej! Super, że coś robicie. Jednak jako kolega z branży reklamowej mam kilka rzeczy, które warto byłoby poprawić.

1. Robicie rozdajo, chcecie ściągnąć ruch na stronę, fajnie... ale strona nie pokazuje niczego. Zupełnie. Moi drodzy, wchodzę w link i widzę ten na cały ekran obraz z kwadracikiem"discovery new story" spoko, klikam dalej i widzę kolejną źle spasowaną stronę gdzie muszę przewijać, dokopywać się, aby znaleźć
Boomkin - @nadu_store: 

Hej! Super, że coś robicie. Jednak jako kolega z branży re...

źródło: comment_1596211807Zn690Lqdeg7Sr8uQUGxTn5.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz