Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KollA: #!$%@? uratowales mnie tym wpisem. Czasem jak nerwica atakuje to mierze sobie i dzisiaj myslalem ze umre bo takie samo mialem i pol dnia na sloncu.
  • Odpowiedz
@Kelemele: Ja wczoraj całość około pół godziny, ileś tam razy po kilka minut, oczywiście z czasem jak się nie naświetlamy to dąży do poziomu 120/80.
  • Odpowiedz
@KollA: Jak się z tym uporałeś, napisz tak, żebym zrozumiał, zazdroszczę ci niskiego ciśnienia, bo mnie się na badaniach okresowych czepiają.
  • Odpowiedz
@r4do5: "naświetlajcie się krótkawo (jeśli możecie) w południe słońcem, zawczasu ładując się beta-karotenem z marchewek" krótkawo znaczy tyle co krótko z powtórzeniami, czyli np. po kilka minut na stronę w kilku powtórzeniach
Naświetlania słońcem muszą być co kilka dni, tak niskie ciśnienie uzyskałem bo akurat naświetlałem się 3 dni pod rząd.
  • Odpowiedz
@Eustachiusz: Średnie z iluś tam dni to 110/70, tutaj było akurat kilka naświetleń słonecznych pod rząd i tak zleciało sobie do 100/60. Naświetlanie jest od wiosny, więcej dni bez naświetlania i wraca w kierunku 120/80.
  • Odpowiedz
@Levetiracetam: To dobra terapia byłaby i tłumaczyłaby dlaczego tureckie grubasy siedzą długo w saunach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poważnie, to piję dużo (w czasie naświetlania 1,5 litra) wody i napojów, więc istotnie się nie odwadniam.

@Eustachiusz: 24 godziny po ostatnim naświetlaniu
  • Odpowiedz