Wszystko
Najnowsze
Archiwum
4
10 najdroższych ubrań dziecięcych na świecie

Zobacz jak wyglądają i ile kosztują najdroższe ubrania dziecięce na świecie!
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #

konto usunięte
- 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

Niepotrzebne_plus18
- 0
@efem: Zawsze mnie zastanawiało czemu żeńskie manekiny mają sutki (męskie raczej nie mają).

konto usunięte Autor
- 1
@Niepotrzebne_plus18: no to już mamy odpowiedz :S A tak serio, to może zeby widziec czy prześwitują przez bluzkę? ;]
- 12
@mietek79: Standardowo, musi być taki "w sam raz" :D
- 0
- 1
kolekcja letnia, kto się skusi żeby kupić? :D #modadamska #moda #heheszki
http://joemonster.org/images/vad/img_28239/0fc3f09436a5846ab84745533ccdb92b.jpg
http://joemonster.org/images/vad/img_28239/0fc3f09436a5846ab84745533ccdb92b.jpg
- 1
- 0
- 0
- 3
- 1
Darmowa Sesja Foto oraz Darmowe Warsztaty Psychologiczne!
100 godzin intensywnego szkolenia
80% zajęcia praktyczne.
KURS
100 godzin intensywnego szkolenia
80% zajęcia praktyczne.
KURS
źródło: comment_XNUgnkYWOzNn4p4fMXhkURgz5gY0AiKy.jpg
Pobierz- 18
#rozowepaski #moda #zakupy #kobiecalogika #modadamska #heheszki
Co do tego wpisu... http://www.wykop.pl/wpis/8093022/dzisiaj-spelnilo-sie-moje-modowe-marzenie-i-to-naw/
Czekam na zjebe od różowych pasków xD
Co do tego wpisu... http://www.wykop.pl/wpis/8093022/dzisiaj-spelnilo-sie-moje-modowe-marzenie-i-to-naw/
Czekam na zjebe od różowych pasków xD
źródło: comment_UOPehGMFYBuaLT1B0DNVBdcYuJ29A91v.jpg
Pobierz- 4
@Krs90: szczerze powiedziawszy to na mnie metka działa i to bardzo. może nie do tego stopnia, że kupiłabym torebkę za tysiaka, ale jak widzę jakąś szmatke z dobrą metką to magicznym sposobem staje się ładniejsza
Komentarz usunięty przez autora
@psposki: jakieś Oakleye dla biedaków
- 28
Dzisiaj spełniło się moje modowe marzenie i to nawet podwójnie :) Możecie mi zarzucić, że się chwalę... macie rację - chwalę się :D ;) niektórym różowym paskom tak niewiele do szczęścia trzeba ;) #rozowepaski #moda #chwalesie
źródło: comment_iIBAvNximtyPLxUYgZRD8WNW9HF229mO.jpg
Pobierz@balatka: @pozzytywka: 2K dolanów za dwie tytki? #j--------e ;__;
Ktoś z Was też miał w dzieciństwie super drapiący sweter, którego nienawidziliście nosić ? ;____;
#pytanie #nostalgia #90s #dzicinstwo #moda
#pytanie #nostalgia #90s #dzicinstwo #moda
- 0
@LubieDlugoSpac: Taki tam chyba regionalizm :D
- 5
Mirki, który z garniturów nadaje sie najbardziej jako pierwszy porzadny gajer? Obrona, szukanie pracy, mozliwe ze w pracy. Chcialbym też uzywac w miare mozliwosci marynarki samej do jakis prostych chinosow i koszuli. Mi szczerze mowiac podchodzi najbardizej model za 999 zl. (na zdjeciu)
1. http://vistula.pl/garnitury/garnitur,id-63682
2. http://vistula.pl/garnitury/garnitur,id-63632
3.
1. http://vistula.pl/garnitury/garnitur,id-63682
2. http://vistula.pl/garnitury/garnitur,id-63632
3.
źródło: comment_3PZES8ZmWNR7cSxFfMoI6NFUnFljjKbK.jpg
Pobierz- 1
@Mroczny_Pyton: ok to jutro jade kupić :D
@betonkomorkowy: aż poszedłem sprawdzić, bo mnie straszysz 2 tygodnie przed ślubem kolego :P
źródło: comment_1f86BWamitV9QNlB7EgqD1KFp8bX0a01.jpg
Pobierz- 2
https://www.facebook.com/kurtkazbershki
równie popularna jak kurtka Kima w korei :P
to uczucie radości kiedy w sklepie mój #rozowypasek nie doszukał się jej turbo rozmiaru XS :D
#oswiadczeniezdupy #moda #modadamska
równie popularna jak kurtka Kima w korei :P
to uczucie radości kiedy w sklepie mój #rozowypasek nie doszukał się jej turbo rozmiaru XS :D
#oswiadczeniezdupy #moda #modadamska
- 4
Pierwsze zakupy na #aliexpress więc małe pierdoły:
1. Spodnie coffee - http://www.aliexpress.com/snapshot/6093553837.html
2. Koszulka biała - http://www.aliexpress.com/snapshot/6093748935.html
Jak
1. Spodnie coffee - http://www.aliexpress.com/snapshot/6093553837.html
2. Koszulka biała - http://www.aliexpress.com/snapshot/6093748935.html
Jak
@Vojak: lepiej kupić gładki t-shirt z hmu niż podrobionego adidasa/podrobione cokolwiek
- 1
@detektor_szczescia: no znając #aliexpress to pewnie fejk. :D
Co do tej koszulki to kupuję ją by sprawdzić jak będzie z jakością w porównaniu do koszulek, które teraz kupuję w sieciówkach w centrach handlowych - jak będzie równie słabo(bo gorzej już raczej być nie może) to prawdopodobnie będę zamawiał kilka koszulek właśnie od chinoli bo mają większy wybór i nawet niższe ceny.
Głównie chodzi o to, że kupuję dość sporo t-shirtów
Co do tej koszulki to kupuję ją by sprawdzić jak będzie z jakością w porównaniu do koszulek, które teraz kupuję w sieciówkach w centrach handlowych - jak będzie równie słabo(bo gorzej już raczej być nie może) to prawdopodobnie będę zamawiał kilka koszulek właśnie od chinoli bo mają większy wybór i nawet niższe ceny.
Głównie chodzi o to, że kupuję dość sporo t-shirtów
- 1
- 1

























