Wpis z mikrobloga

Nie oglądam spuchlaka już dłuższy czas, ale widzę, że zmiany naszły i kupił Teslę? Moje przewidywania się sprawdziły? MUSIAŁ nabyć Teslę, bo inni mają?
Jeśli kupił a nie np wypożyczył czy inna manipulacja, to naszego kolegę @astri #!$%@? strzeli, o ile już nie strzelił :D
Hmm... czyżby seniorka miała wykupione drogie ubezpieczenie na życie, które zostało wycofane wraz z jej śmiercią? ( ͡º ͜ʖ͡º)
#mocnyvlog
  • 7
@gajuszek: Oglądałem go na tyle długo, żeby się przekonać, że to zakompleksiony, niziutki zezolek, który swoją wartość mierzy wyłącznie ilościa pieniędzy i gadżetów.
A porównanie do kupowania chleba jest wyjątkowo idiotyczne xD
@trenosaurus: co do porównania masz rację, nietrafne, ale miało być przede wszystkim hiperbolą. Natomiast co do pozostałej części komentarza nie uważam, żeby dało się poznać człowieka od tej strony z filmików na YT. Zwłaszcza, że ma możliwość pokazania tylko tego co chce. Co do mierzenie ilością pieniędzy akurat z jego filmików nie jestem w stanie pojąć jak to wywnioskowałeś. Raczej co do pieniędzy ma jasne zdanie. Koniec końców moim zdaniem kupił,
@gajuszek: Gdyby pokazywał to co chce, to nie pokazałby wielu rzeczy, których nie chciał. Jak np numeru telefonu Kaszanki, lufki do koksu zwiniętej z banknotu 50 zł, czy pijanych streamów lub relacji z libacji u znajomych... które to zresztą szybciutko pousuwał ze wstydu i pewnie w wyniku protestów znajomych. Ulaniec pokazuje na tyle dużo, że mimo tego, że jego życie to kłamstwo, to w tym kłamstwie da się dostrzec elementy prawdziwe,