- astri
- nafyn
- walerianzdobywca
- darth_invader
- Michal9788
- +22 innych
Wszystko
Wszystkie
Archiwum

Komentarz usunięty przez autora
Idealna opcja jakby się kiedyś chciało na rowerze [stacjonarnym - dop. @PatoPaczacz ] pojeździć. W zimną zimę, że się nie da wyjść z domu, bo wtedy będzie coś widać. Bo w takim małym jak miałem, to nic nie było widać.
Wykop.pl
#mocnyvlog