Ostatnio wyświetlił mi się TikTok ze książę polskiego internetu technologicznego się odbił po wiadomo czym i wiadomo na ile papiera i kupił sobie tesle i nawet jakieś bmw w cabrio było i przypomniałem sobie o tym tagu i tak jak kolega na dole mam wrażenie ze czas się tu zatrzymał i to jest piękne. Te same posty co w 2018, 2019 tylko ze 106kg jest zmienione na 140kg, wojna, pandemia, kryzys za
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 14
@Teslamiedzian: To ciekawe jak gapili się, gdy przebrany za szejka bujał się Patrolem po Kielcach xD

- 4
@Michal9788: tu akurat mu śmiesznie wyszło.
Marcin z odkryjauto.peel pedział, żeby odbył przygodę z porządnom niemieckom motoryzacjom. Nosz kurrrrrr....wa #mocnyvlog
super. tego potrzebowałem...we wtorek jadę do salonu po Z4
#mocnyvlog
#mocnyvlog
@matusz-kndzx: Nie masz jechać do salonu po Z4 tylko do zakryj auto po cokolwiek na jak najdłużej z kodem grubyulaniec10
@matusz-kndzx: mam nadzieję że klimatyzacja wydarzy.
- 5
Marcin ale nie ubieraj czapki jak jest tak gorąco.....
#mocnyvlog
#mocnyvlog
@Buziaa00: to samo zauważyłem xD
- 0
czy te oczy mogą kłamać?
Prezentacja BMW Z4 lepsza niż Tesli xD Marcinek ewidentnie podjarany BMW chyba przypomniało mu się jego stare , zanim popłynął na 100k papiera z łysa xD Ale niesmak miał bo za wolno przyspiesza chyba że to specjalnie mówił żeby nie było że lepsze to od elektryka. AAA I schowek fatalny , tu się trochę zgodzę z gubernatorem bo nie można cały czas się opierać i popijać monsterka albo Pepsi. Dobrze że Tesla
Ponton narzeka na twarde zawieszenie w roadsterze.. a jak oglądam wysrywy nagrywane w Tesli to telepie jakby tam było zawieszenie rodem z wózka sklepowego.
- 0
@lentilek: No spokojnie, niech Marcinzodkryjautopeel da mu jeszcze jedną taką furkę to zaraz tesla zostanie odstawiona na strych xD
Wcale to nie jest nieoznaczona reklama. Wcale.
#mocnyvlog
#mocnyvlog
@viollu: wołałeś? ;)
- 0

- 21
No, jest vlog. Już żem myślał Marcin że pijesz w Wielki Piątek.
Wesołego Aleluja druszlaki.
#mocnyvlog
Wesołego Aleluja druszlaki.
#mocnyvlog
źródło: comment_1650044829lBecKmqWnPnvrXyIzIxq1W.jpg
Pobierz@Michal9788: XDDDDD
Jak tam wspólnie ustalaliśmy o wysrywach w święta? Będą czy nie?
#mocnyvlog
#mocnyvlog
@Zamaloczasunalogin: Zależy jak będzie pite , a wiadomo że będzie grubo .
- 0
@Zamaloczasunalogin: zapraszam do mojej ankietki kilka postów niżej. Tam WSPÓLNIE ustalaliśmy czy będą wysrywy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 2
Piątek weekendu początek dzisiaj nie ma wysrywu
#mocnyvlog
#mocnyvlog
Jak tam martin? Gotowy na swiętowanie?
#mocnyvlog
#mocnyvlog
źródło: comment_1650036001tAcftBE3YMKs0IFGsIC1uy.jpg
Pobierz- 0
- 10
Nie przepadam za słodkim, ograniczam się tylko do 2kg cukru dziennie.nie zapomnijcie,że misia nie należy dokarmia
Chłop się zmęczył wyjęciem paczki, jeszcze trochę i bez windy na strych się nie obejdzie.
Stabilne 140kg
#mocnyvlog
Chłop się zmęczył wyjęciem paczki, jeszcze trochę i bez windy na strych się nie obejdzie.
Stabilne 140kg
#mocnyvlog
@HoIIow 125 max, 0 miesnia sam tluszcz do tego niski
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 11
@lukaszb44 nwo, wojna itd. W sensie, po co się przejmować czymś, na co nie masz wpływu?
@lukaszb44: To co wymieniłeś może ma wpływ na mój biznes i przyszłość mojej firmy, a nie na sytuacje na tagu miedzianogórskiego obieżyświata, który dawno nigdzie nie był.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
źródło: comment_1649978201Y3VXT59yRDaSxgA2Cdsi5M.jpg
PobierzReklamaka?
- tak 69.9% (86)
- nie 30.1% (37)
- 1
@nieoficjalny_rzecznik: nie przepadam za słodkim xD
- 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...





















#mocnyvlog