Idę o zakład, że w pomiarach Bebzuna wyjdzie jakaś różnica 1-2dB na niekorzyść Tesli i powie ze w zasadzie to jest to samo pomijając fakt, że decybele nie rosną liniowo xD
#mocnyvlog
#mocnyvlog
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
źródło: comment_1650682195r7ZWfegGIKbdRBME9un2zW.jpg
Pobierz
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
#mocnyvlog