Idę o zakład, że w pomiarach Bebzuna wyjdzie jakaś różnica 1-2dB na niekorzyść Tesli i powie ze w zasadzie to jest to samo pomijając fakt, że decybele nie rosną liniowo xD
mmm burger z Barger Kinga z sosem algierskim i duuużo sera i duuużo Żalapeńo tylko ten widelczyk drewniany to było buuu, ale tak to świnka kłiiiiiiii zadowolona a jej brzusio jeszcze bardziej chrum #mocnyvlog
Dzisiaj się zastanawiałem jak trafiłem w ogóle na Marcinka na YT. To było tak, że oglądałem jakieś filmy o Azji, być może nawet #raportzpanstwasrodka o Chinach i w proponowanych wyskoczył mi Marcinek, w odcinku gdzie był w Łysą gdzieś w Azji i przyniósł do pokoju hotelowego jakieś jedzenie, takie typowe fastfoodowe w Azji, jakiś smażony makaron czy coś i chyba wódę. Wtedy pomyślałem, że jest upośledzony, więc obejrzałem jego inne
Logika grubasa poraża. Tesla twarda (ale ok, spuścił powietrze XD) i dziury duże. To dajta sztywniejszy uchwyt do kamerki no bo po co GoPro, które ma zajebista stabilizację XD #mocnyvlog
#mocnyvlog
Znalazłem! To był mój pierwszy vlog tego tfurcy( ͡° ͜ʖ ͡°)