To prawda jeżeli ma się dobre relacje z rodzicami to warto znaleźć czasem czas. Ja sam co przyjazd widzę przemijanie moich kochanych rodziców. Więc nie dziwie się Marcinkowi, że go to dojechało. #mocnyvlog
@ketiow: masz rację, jest coś takiego. Choć moi rodzice dopiero dobijają 60-tki, już widzę jak mama coraz częściej się zapomina, jest bardziej roztargniona, tata na dobre rozgościł się w fotelu z audiobookami na uszach. Czuć to przemijanie, tą nadchodzącą starość jak się przyjeżdża do domu, to fakt.
Teraz rzeczywiście niech Marcin se odpocznie, ale jak wróci do życia to trzeba będzie obgadać, czy szeregowy Ponton dostał powołanie na kuchnię polową w Donbasie. #mocnyvlog
@Krzysztof27: ale czyta w kiblu na desce szajomi przy zwisającej od 10 lat żarówce czy na strychu na chromkaście poleconym przez Mariana w trakcie MOCNEGO wyciskania?
@nieoficjalny_rzecznik: wszyscy czytają swoje tagi od największych do najmniejszych. Friz, odyn, raportzpanstwadupy, a o patostreamach i patomma juz nie wspominam. ( ͡°͜ʖ͡°)
@NieoznaczonaReklama: z jednej strony masz racje a z drugiej to mi się nawet kłócić nie chce, człowiek jest przyzwyczajony do pewnych schematów wg których został wychowany, które są związane z dana kultura, to co u nas jest uznawane za stosowane w innej kulturze może być nietaktem, do czego dążę? Nie wiem, #!$%@? bez ładu i składu, bo w sumie ograniczałem się tylko do szkalowania martinka
@GranatPL: podobno Błaszczak dowiedział się o umiejętnościach strzeleckich grubasa i ma lecieć do Donbasu szkolić Ukraińców, a pałac mają przerobić na przechowalnie dla co najmniej miliona uchodźców i to tylko na strychu
@mikeywwa: a ty nie powinieneś już być w Donbasie i walczyć o tych swoich braci co zażynali nas i do tej pory się tym chwalą? Ale jak się dupsko pali to do polszy, do polszy.
@Koniczynka43: Też mnie to niemiłosiernie #!$%@?. Gadają co chcą i udają jakiś przebudzonych nadludzi, a #!$%@?ą tak, że się słuchać nie chce i z cudzej tragedii robią swoją szopkę... Brak słów!
#mocnyvlog Wiem ze to głupie i brak współczucia ale po smutnej wiadomości i chwili zadumy następna myśl wypowiedziana do żony to ,,ciekawe czy na stypie były paluchy Cygana’’
@Globtroter1985: były zapiekane kanapeczki w kształcie i kolorze (czyli dobrze wysmażone, well done) dębowych trumienek, pozdro wyluzowany mirku bez kija w dupie
#mocnyvlog