Ciekawe czy w Kielcach jak widzą tego wieprza to już przechodzą na drugą stronę ulicy. Bo zbyt wielu znajomych to on chyba nie ma.
#mocnyvlog
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 10
Idę o zakład, że w pomiarach Bebzuna wyjdzie jakaś różnica 1-2dB na niekorzyść Tesli i powie ze w zasadzie to jest to samo pomijając fakt, że decybele nie rosną liniowo xD

#mocnyvlog
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mmm burger z Barger Kinga z sosem algierskim i duuużo sera i duuużo Żalapeńo
tylko ten widelczyk drewniany to było buuu, ale tak to świnka kłiiiiiiii zadowolona a jej brzusio jeszcze bardziej chrum
#mocnyvlog
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzisiaj się zastanawiałem jak trafiłem w ogóle na Marcinka na YT. To było tak, że oglądałem jakieś filmy o Azji, być może nawet #raportzpanstwasrodka o Chinach i w proponowanych wyskoczył mi Marcinek, w odcinku gdzie był w Łysą gdzieś w Azji i przyniósł do pokoju hotelowego jakieś jedzenie, takie typowe fastfoodowe w Azji, jakiś smażony makaron czy coś i chyba wódę. Wtedy pomyślałem, że jest upośledzony, więc obejrzałem jego inne
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach