Ktoś wie jak duży i z czego wynika korek na A4 w kierunku Wrocławia na wysokości Gliwic? I czy korek jest już przed węzłem A4-A1 czy za?

#mirkocb #gliwice #autostrada
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Takie tam nagranie z wczoraj, nic szczególnego, bardziej przestroga dla mieszkańców #tychy #slask

Gdybym nie pomyślał za niego już by była kolizja. Dodam, że z klaksonu korzystam naprawdę rzadko, ale tu miałem wrażenie, że gościu może się nawet nie zorientować co zrobił ;___;

Taka organizacja ruchu jest już minimum rok, a wydaje mi się, że zmienione zostało jakoś niedługo po zdjęciach googla: (wcześniejsze, mniej wydolne rozwiązanie)

https://www.youtube.com/watch?v=W9h7PnA2ZSk
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bslawek: patrzą, patrzą... nie uogólniaj.

@przemek6085: We Francji masakra jeśli chodzi o gapy, no ale tam nauczyłam się parkować na milimetry. Mi się najlepiej jeździ w Niemczech, kultura jazdy niewyobrażalna dla kogoś, kto zna tylko polskie drogi.
  • Odpowiedz
dobrze widoczna z dala, więc można trochę przycisnąć


@Piter232: no nie sądzę. W stronę warszawy jak stoją na drodze do kortu to policjanta widać ze stu metrów, radiowóz z kilkudziesięciu. A laserem może mierzyć od razu jak wyjdziesz z łuku. A dwa razy widziałem jak laserem napierdzielał w kierowców stojąc na chodniku pomiędzy przejściami i atakował obie strony
  • Odpowiedz
@Felonious_Gru: No to pisałem - przy tym łuku 60, na reszcie trasy można lekko depnąć. Grunt, żeby przy samym łuku zachować 60. Nie ma panów - można depnąć, bo następni w stronę Warszawy dopiero mogą wyskoczyć przy Vogla (przy Europejskiej jeszcze ich nigdy nie widziałem, zresztą nie bardzo jest gdzie) a tam ich widać jak na dłoni, a w Powsnie to oprócz skrzyżowania z Gąsek to w ogóle innych miejscówek
  • Odpowiedz
Mobilki, dzisiaj moja żona przy otwieraniu drzwi zaryła w krawężnik. Zharatała je od spodu - niby nie widać, ale nie chcę żeby mi zaczęły od tego miejsca rdzewieć.

Na bank macie jakieś doświadczenie w tym temacie - jaką chemią potraktować drzwi w tym miejscu, żeby wszytko było cacy?

#mobilki #mirkocb #samochody #samnaprawiam #kiciochpyta
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#warszawa #pogodawarszawska #mirkocb Ulice białe, samochody się toczą kilkanaście kilometrów na godzinę, autobusy to samo. Weźcie co najmniej kilkanaście minut więcej na dojazd gdziekolwiek, bo wygląda to nieciekawie.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wonz: Życze Ci w takim razie, żeby ktoś w deszcz jechał z naprzeciwka z właczonymi przeciwmgłowymi. Zobaczysz o co chodzi.
  • Odpowiedz
- Mobilki czy gdy mam prawo jazdy kat. c mogę jechać autobusem?

- Tak, kolego. Tylko sobie bilet kup.

#mirkocb #cbradio
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach