Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@Spartacus999 na drogach może tak, ale w autobusach masakra
@Spartacus999: poczekaj do 16 zobaczysz co sie bedzie dzialo + jakis film krecić mają w centrum
- 1
- 2
Ktoś wie jak duży i z czego wynika korek na A4 w kierunku Wrocławia na wysokości Gliwic? I czy korek jest już przed węzłem A4-A1 czy za?
#mirkocb #gliwice #autostrada
#mirkocb #gliwice #autostrada
Jeżeli ktoś jedzie na #youngtimerwarsaw w #warszawa to na dojeździe do bramy AONu jest jebutny korek, taki fest. #mirkocb
@Spartacus999: Wpis linkujący do wpisu. Po co go zrobiłeś?
- 0
@michalo94: bo #tagujetogowno
Takie tam nagranie z wczoraj, nic szczególnego, bardziej przestroga dla mieszkańców #tychy #slask
Gdybym nie pomyślał za niego już by była kolizja. Dodam, że z klaksonu korzystam naprawdę rzadko, ale tu miałem wrażenie, że gościu może się nawet nie zorientować co zrobił ;___;
Taka organizacja ruchu jest już minimum rok, a wydaje mi się, że zmienione zostało jakoś niedługo po zdjęciach googla: (wcześniejsze, mniej wydolne rozwiązanie)
https://www.youtube.com/watch?v=W9h7PnA2ZSk
Gdybym nie pomyślał za niego już by była kolizja. Dodam, że z klaksonu korzystam naprawdę rzadko, ale tu miałem wrażenie, że gościu może się nawet nie zorientować co zrobił ;___;
Taka organizacja ruchu jest już minimum rok, a wydaje mi się, że zmienione zostało jakoś niedługo po zdjęciach googla: (wcześniejsze, mniej wydolne rozwiązanie)
https://www.youtube.com/watch?v=W9h7PnA2ZSk
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@bslawek: patrzą, patrzą... nie uogólniaj.
@przemek6085: We Francji masakra jeśli chodzi o gapy, no ale tam nauczyłam się parkować na milimetry. Mi się najlepiej jeździ w Niemczech, kultura jazdy niewyobrażalna dla kogoś, kto zna tylko polskie drogi.
@przemek6085: We Francji masakra jeśli chodzi o gapy, no ale tam nauczyłam się parkować na milimetry. Mi się najlepiej jeździ w Niemczech, kultura jazdy niewyobrażalna dla kogoś, kto zna tylko polskie drogi.
@ludzik:
Oj mieliśmy taką śmieszną sytuację z policją z @ktoskomuscos: i się śmiejemy, że obudzą nas smutni panowie ;P
Oj mieliśmy taką śmieszną sytuację z policją z @ktoskomuscos: i się śmiejemy, że obudzą nas smutni panowie ;P
- 3
@MasterSoundBlaster: Jak teraz o tym myślę to rzeczywiście byla śmieszna ta cala sytuacja :D
- 104
@layla__: Uważaj na miśki nieopodal Ísafjörðuri, szerokości!
- 8
@layla__: @OjciecMarek: Już się czają za winklem z suszarką.
źródło: comment_XNdHXEgFLylshgpHHkXHG5826YxJLxQF.jpg
Pobierz- 1
dobrze widoczna z dala, więc można trochę przycisnąć
@Piter232: no nie sądzę. W stronę warszawy jak stoją na drodze do kortu to policjanta widać ze stu metrów, radiowóz z kilkudziesięciu. A laserem może mierzyć od razu jak wyjdziesz z łuku. A dwa razy widziałem jak laserem napierdzielał w kierowców stojąc na chodniku pomiędzy przejściami i atakował obie strony
- 1
@Felonious_Gru: No to pisałem - przy tym łuku 60, na reszcie trasy można lekko depnąć. Grunt, żeby przy samym łuku zachować 60. Nie ma panów - można depnąć, bo następni w stronę Warszawy dopiero mogą wyskoczyć przy Vogla (przy Europejskiej jeszcze ich nigdy nie widziałem, zresztą nie bardzo jest gdzie) a tam ich widać jak na dłoni, a w Powsnie to oprócz skrzyżowania z Gąsek to w ogóle innych miejscówek
#mirkocb #dziendobry
Dzień Dobry
Dziś #warszawa dużo płynniejsza pod względem ruchu możecie wyjść 15 minut później.
Pozdrawiam
Dzień Dobry
Dziś #warszawa dużo płynniejsza pod względem ruchu możecie wyjść 15 minut później.
Pozdrawiam
konto usunięte via Android
- 0
@Spartacus999: ferie się zaczęły na mazowszu
- 1
Mobilki, dzisiaj moja żona przy otwieraniu drzwi zaryła w krawężnik. Zharatała je od spodu - niby nie widać, ale nie chcę żeby mi zaczęły od tego miejsca rdzewieć.
Na bank macie jakieś doświadczenie w tym temacie - jaką chemią potraktować drzwi w tym miejscu, żeby wszytko było cacy?
#mobilki #mirkocb #samochody #samnaprawiam #kiciochpyta
Na bank macie jakieś doświadczenie w tym temacie - jaką chemią potraktować drzwi w tym miejscu, żeby wszytko było cacy?
#mobilki #mirkocb #samochody #samnaprawiam #kiciochpyta
- 1
Komentarz usunięty przez moderatora
@r3ll: spoko, żona się zagoi, może najwyżej blizna być, ale rdzewieć nie będzie
#warszawa #pogodawarszawska #mirkocb Ulice białe, samochody się toczą kilkanaście kilometrów na godzinę, autobusy to samo. Weźcie co najmniej kilkanaście minut więcej na dojazd gdziekolwiek, bo wygląda to nieciekawie.
- 0
@RageKage: Niezbadane są trasy pługosolarek... Marszałkowska czarna, Nowy Świat też, czyli w sumie nie ma takiej tragedii jak się zapowiadało.
@Piter232: #tagujetogowno #mobilki a jak tam po "prawilnej" stronie rzeki?bo jeszcze nie udało mi sie z domu wyjsc;/
@egoistyczny_logistyk: Ktoś jeździ DO Sosnowca?!
@Metzgerr: (#) no wlasnie nie, bo ruch jest zablokowany
- 92
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@Bobas: dzięki! ;)
- 0
No, tera już powiedzieli, że w okolicy Siewierza, w stronę Katowic...
- 169
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 0
@ksiadz164: na piechotę idź
- 38


















Wypadek na spacerowej.
O 12 był ruch zablokowany w górę całkowicie, w dół na jednym pasie.
Zgłaszam dopiero teraz bo telefon sie rozładował, a i tak #tmobile z-----o internety