Z takich istotnych kwestii:
- bilety jednorazowe będą już wyłącznie czasowe (20/40/90 minut)
- opłata za brak biletu będzie będzie mogłaby być niższa dla ludzi którzy w ciągu 6 miesięcy od daty nałożenia opłaty korzystali z biletów długookresowych bądź Metrobiletow przez co najmniej 170 dni
















źródło: comment_1664999399tRr9vtB7zo8r1u8S5NPwJw.jpg
Pobierz