via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
Od 17 października zmienia się taryfa dla komunikacji miejskiej na Górnym Śląsku i Zagłębiu (Zarząd Transportu Metropolitarnego)

Z takich istotnych kwestii:

- bilety jednorazowe będą już wyłącznie czasowe (20/40/90 minut)
- opłata za brak biletu będzie będzie mogłaby być niższa dla ludzi którzy w ciągu 6 miesięcy od daty nałożenia opłaty korzystali z biletów długookresowych bądź Metrobiletow przez co najmniej 170 dni
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dojazd do pracy autobusem na odcinku 5km musze zakupić bilet na 40minut xD i za to zapłacić prawie 6zł


@Gmeras: Kto dojeżdża codziennie na biletach jednorazowych?
  • Odpowiedz
@MysGG: https://geoportal.orsip.pl/gis/apps/webappviewer/index.html?id=c0fdc8732bfa43089d962a1fbc2bd25c&extent=2094985.2061%2C6483627.6018%2C2099645.4762%2C6485927.8786%2C102100

I tam musisz wybrać trzecią ikonkę od góry - lista warstw z odpowiednim rokiem

Nie wszystkie działają i trzeba wziąć pod uwagę że to są mapy sklejane więc niekoniecznie będą idealnie spójne. No i w tej nowej wersji nie ma wszystkich zakresów dat niestety.
  • Odpowiedz
@1988BaZyL: jedno koło to trochę dziwna kradzież. Jeśli kradli żeby sprzedać na złomie to biorą komplet. A nawet jeśli ktoś ich wystraszył to nie uciekaliby z 1 felgą, tylko wyrzuciliby i wrócili innym razem.
  • Odpowiedz
Jako, że jeden członek nam sie wysypał ( ͡° ʖ̯ ͡°) Szukamy osoby zainteresowanej #urbex i szeroko pojętym #podroze jako czwartej osoby do ekipy na wyjazdy (ja + 2 inne Mirki)
Jeździmy głównie w niedziele, rano wyjazd, wieczorem powrot, choć w ten weekend wyjątkowo mozliwy wyjazd dwudniowy (np. Do Drezna).
Wyjazd z #katowice
Na zachętę wrzucam kadr z jednego z ostatnich urbexów
jatylkozapytac - Jako, że jeden członek nam sie wysypał ( ͡° ʖ̯ ͡°) Szukamy osoby zai...

źródło: comment_1663691538M5nuWZex9g50nIYueJMlC6.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Stolusznik:
Boks prowadzi Adam Zadworny (IMO nie znam trenera, który potrafi lepiej przekazać i sprzedać swoją wiedzę),
K1 - Patryk Grzemski
BJJ - były problemy z trenerem, ale od września sekcję przejmuje "Rumun" - Michał Szydłowski ze Spartana Chorzów
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kotostrupoo: O widzisz, a nie sprawdzałem czy ktoś odpisał :D Obojętnie kiedy, byle pogoda będzie lepsza bo na razie zapowiadają sam deszcz. Na pewno najlepiej jakoś weekend z rana, ale i w tygodniu po 15 jestem zazwyczaj dostępny :)
  • Odpowiedz
Polecam wam ciekawe górki / punkty / obiekty widokowe w GOPIe / okolicach v6 [kolejna aktualizacja listy]:

-> Wzgórze Św Doroty w Będzinie https://goo.gl/maps/VdQpZLAdGJV27iGUA
-> Kopiec Wyzwolenia w Piekarach Śląskich https://goo.gl/maps/URh3w7E6ErmJuUMt7
-> Wieża widokowa w Śląskim Ogrodzie Botanicznym w Mikołowie https://goo.gl/maps/nQ5KYcDM8aQBCgc56

->
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Byłby ktoś z mirko chętny w przyszłym tygodniu na jakieś tripy rowerem? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Myślę takie 100-200km spokojnym tempem (mimo, że moja życiówka to 150km xD) Zbiórka mogłaby być w #katowice albo w okolicach np. #chorzow #rybnik #mikolow lub jeszcze gdzie indziej, kwestia dogadania się. ( ) #slask #rower
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach