Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@cult_of_luna: hmmm, taki trochę Glaca-core? Zresztą, jakieś wywiady daje, właśnie czytam stosunkowo niestary https://www.metalcentre.pl/2021/08/pestilence-wywiad-z-patrickiem-mameli-wokal-gitara/
- 0
@AbaddonLincoln: heh, ja poznałem płytę z 1993 i potem wcześniejsze koło 2005, przez kolejne lata nic nie nagrali to mi zginęli - myślałem ze nie istnieją a widzę że coś robią od dekady ;d
- 20
#metal #rock #industrialmetal #rammstein
#cultowe (971/1000)
Rammstein - Nebel z płyty Mutter (2001)
Jakieś 300 dni temu postowałem numer tytułowy z tej płyty. Pisałem wtedy że to ulubiona moja płyta Rammstein, bo do rzeczy motorycznych/industrialnych dodali element piosenkowości. Pisałem też że słuchałem na tyle dużo tej płyty i na tyle popularne były w TV single (i to 3 czy 4), że po czasie zacząłem baczniej
#cultowe (971/1000)
Rammstein - Nebel z płyty Mutter (2001)
Jakieś 300 dni temu postowałem numer tytułowy z tej płyty. Pisałem wtedy że to ulubiona moja płyta Rammstein, bo do rzeczy motorycznych/industrialnych dodali element piosenkowości. Pisałem też że słuchałem na tyle dużo tej płyty i na tyle popularne były w TV single (i to 3 czy 4), że po czasie zacząłem baczniej

@cult_of_luna: Niedoceniany utwór. Mogliby mieć więcej utworów w podobnym klimacie :(

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
Komentarz usunięty przez autora
- 0
@Zjedzon: Z media roomu.
Moi sąsiedzi słuchają dobrej muzyki. Czy tego chcą, czy nie, to słuchają :)
#vikingmetal #folkmetal #metal #falkenbach
#vikingmetal #folkmetal #metal #falkenbach
źródło: comment_1661267883TeVUAiiTaMv717HeNTkI3v.jpg
Pobierz@koziolek666: Paaanie taki sąsiad to skarb moi co najwyżej VoxFM
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 7
Niniejszym chciałem bardzo podziękować Mireczkowi @Rdzawo_brody98 za polecenie mi Artillery. Cytując:
Serio jest. Sprawdźcie sami. (。◕‿‿◕。)
#metal #thrashmetal #muzyka
babciu, to jest zajebiste!
Serio jest. Sprawdźcie sami. (。◕‿‿◕。)
#metal #thrashmetal #muzyka

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 2
@Zjedzon: artillery to już cholerny klasyk, choć ja najbardziej lubię Terror Squad. Uwielbiam brzmienie gitar na nim
@Zjedzon: jest zajebiste i nie ma darcia mordy, dużo gwiazdek ocenka
#doommetal #blackmetal #metal
wtorkowe tuptanie nóżką
Hell's Coronation - Ritual Chalice of Hateful Blood
wtorkowe tuptanie nóżką
Hell's Coronation - Ritual Chalice of Hateful Blood

- 7

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 8
Trzeba słuchać na mnożniku tempa 1.05 bo oryginał już za wolny xDD. U mnie to nawet istnieje tolerancja na szybkość muzyki.
#thrashmetal #deathmetal #slayer #s---------a #metal
#thrashmetal #deathmetal #slayer #s---------a #metal

@czemu_dlaczego: custom
9
To miał być pomnik Romana Kostrzewskiego. Wyszedł... Romek Lipko z Budki Suflera

Pamiętacie pomnik Ronaldo na Maderze? Papieża Jana Pawła II, który przypominał Pudzianowskiego? Do tej kolekcji dokładamy (niestety) rzeźbę przedstawiającą Romana Kostrzewskiego, odsłoniętą w ten weekend przed chorzowską Leśniczówką. Obawialiśmy się, że to struganie w drewnie może się źle...
z- 9
- #
- #
- #
- #
- #
- #
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 5
Ale to jest fajne! (。◕‿‿◕。)
Myślałem, że to będzie jakieś wolne w stylu Elements Of Anger, więc jakieś pół roku żyłem sobie na Illusions i Swallowed In Black. A tu takie pozytywne zaskoczenie mnie spotkało, jak w końcu dałem temu albumowi szansę. Słychać bas? Słychać. Jest 280 bpm? No jest. Są szalone riffy? Jak najbardziej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Polecam serdecznie.
Myślałem, że to będzie jakieś wolne w stylu Elements Of Anger, więc jakieś pół roku żyłem sobie na Illusions i Swallowed In Black. A tu takie pozytywne zaskoczenie mnie spotkało, jak w końcu dałem temu albumowi szansę. Słychać bas? Słychać. Jest 280 bpm? No jest. Są szalone riffy? Jak najbardziej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Polecam serdecznie.

- 1
- 1
Komentarz usunięty przez autora
- 3
499
Gitarowe intra - w sumie 80 - wszystkie znasz :)

A jeśli nie znasz to ić stond, bo grzech i wstyd ich nie znać.
z- 107
- #
- #
- #
- #
- #
- #
#metal #progressivemetal #heavymetal #deathmetal (no tak z kontekstu trochę xD)
#cultowe (970/1000) <- awansem, nadrabiam 1,5-tygodniową przerwę urlopową :)
Control Denied - Breaking the Broken z płyty The Fragile Art of Existence (1999)
Jestem psychofanem Chucka, więc "powermetalowy Death" też mi wchodził, mimo wokali ;)
#cultowe (970/1000) <- awansem, nadrabiam 1,5-tygodniową przerwę urlopową :)
Control Denied - Breaking the Broken z płyty The Fragile Art of Existence (1999)
Jestem psychofanem Chucka, więc "powermetalowy Death" też mi wchodził, mimo wokali ;)

@cult_of_luna: Jak ta płyta wyszła, to mi się nie spodobała za bardzo, bo wtedy byłem ortodoksyjnym death blackiem i za wesołe dla mnie to było ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Po latach gdzieś to usłyszałem jeszcze raz i się zakochałem, bardzo dobry album ( ͡° ͜ʖ ͡°)
PJOTER NIKCZEMNIKU, CZEMU MECZYSZ OJCA SWEGO I ZAMIENILES GO W DREWNIANEGO ROMKA LIPKE W SUTANNIE.
PS. To "pomnik" Kostrzewskiego, który odsłonięto w Chorzowie (ʘ‿ʘ)
#blackmetal #thrashmetal #metal
PS. To "pomnik" Kostrzewskiego, który odsłonięto w Chorzowie (ʘ‿ʘ)
#blackmetal #thrashmetal #metal
źródło: comment_1661171934M5UAQb6D9C8Y9p4t94sMte.jpg
Pobierz- 1
@Riczard: niestety, to jest serio xD

@StrongSilentType: Dobry Szatanie, co autor miał wogóle na myśli ubierajac Sz.P Romana w taka sukmane i dłubiac mu drewniany nos-hamulec od karuzeli to ja nawet nie

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@clowncore: o piękny klasyk odkopałeś, rewelacyjny album
- 1
@ez_4_ence: Ostatni raz słuchałem go jakieś 20 lat temu, a dzięki temu że @Bad_Sector wrzucił na mirko inny kawałek innego zespołu, algorytmy jutuby zadziałały tym razem bardzo dobrze bo w polecanych mi się właśnie Target pojawił, odpaliłem i aż mnie ciarki od palców stóp do czubka głowy przeszły. Piękna rzecz.

@Bad_Sector: O ile power metal w 99% przypadków powoduje u mnie odruchy wymiotne to akurat Leatherwolf należy do tego 1% ( ͡° ͜ʖ ͡°) A do tego w powiązanych YouTube podrzuciło mi przepiękny album którego nie słuchałem chyba ze 20 lat, a dobrze sobie przypomnieć takie cacka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

















Trail Of Tears - When Silence Cries (Demo) (1997)