Mirki, takie pytanie, mam problem z messenger, cały czas każe mi dodawać lub zmieniac konto ( już w okienku) jest to uciążliwe, ewidentnie jakiś bug bo messenger lite i inne facebooki działają ( wylogowalem sie ze wszystkiego, Re-instal i wszystko na nic, cały czas pokazuje opcje dodaj konto lub przełącz konto ( dodanie innego konta nie sprawia, że to się naprawia)
Co zrobić ?
#messenger #it #support
Co zrobić ?
#messenger #it #support





























Działająca wersja: v370.0.0.14.108
https://m.apkpure.com/facebook-messenger/com.facebook.orca/variant/370.0.0.14.108-APK
Usuń najpierw tę co masz zainstalowaną.