Mirki, takie pytanie, mam problem z messenger, cały czas każe mi dodawać lub zmieniac konto ( już w okienku) jest to uciążliwe, ewidentnie jakiś bug bo messenger lite i inne facebooki działają ( wylogowalem sie ze wszystkiego, Re-instal i wszystko na nic, cały czas pokazuje opcje dodaj konto lub przełącz konto ( dodanie innego konta nie sprawia, że to się naprawia)

Co zrobić ?
#messenger #it #support
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

siema jak na tym z------m #messenger od #facebook mam wrzucic konwersacje do spamu zeby mi jej nie pokazywalo w czatach? kiedys moglem, a teraz tylko jest opcja zarchiwizowania dopoki ktos tam czegos nie napisze albo usuniecia, a usuwac to ja nie chce #pytanie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam problem związany z serializowaniem message w Symfony Messenger - próbuję wrzucić external message na kolejkę retry na RabbitMQ i w związku z tym wykorzystuję ExternalJsonMessageSerializer. Problem pojawia się w przypadku ponownego wrzucenia message'a na kolejkę, gdzie nie może zserializować stampów - wywala się wówczas błąd
Serialization of 'Closure' is not allowed
Próbowałem to załagodzić tworząc callback function, ale to nic nie pomaga, bo wówczas consumer idzie w nieskończonej pętli, a
T.....k - Mam problem związany z serializowaniem message w Symfony Messenger - próbuj...

źródło: comment_1658998555v1RoJjaTBxINc104frvuis.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jurix: obiekt jest z zewnętrznego serwisu, który bije do mojego aby utworzyć obiekt z parametrami z message'a ale chcę zaopiekować przypadek kiedy message sfailuje, aby ten trafił finalnie do kolejki failed na rabbicie.

Udało mi się w tej chwili zaopiekować to w ten sposób jak poniżej, dodając po prostu jednego Stampa z RedeliveryStamp - dzięki temu message są ponawiane i trafiają do kolejki failed. Boję się jedynie że zgubię po
T.....k - @Jurix: obiekt jest z zewnętrznego serwisu, który bije do mojego aby utworz...

źródło: comment_16590001099mvnubP0dKQWAQSjNR5qme.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Trochutak: ale właściwie jaki efekt chcesz osiągnąć? Odbić message żeby wrócił zgodnie z retry strategy, czy po prostu puścić z opóźnieniem nowy, identyczny message z czystym kontem pod względem ilości dotychczasowych faili? Bo żadna z tych rzeczy nie powinna wymagać dłubania w stampach, niewykluczone że trochę tam przekombinowałeś.

Albo sam message jakieś dziwne, nieserializowalne rzeczy zawiera. Rule of thumb: jeżeli stringi, boole i integery nie wystarczają żeby opisać message, to
  • Odpowiedz
Cześć,

Czy do działającego konta messenger przypisanego do nr telefonu można utworzyć konto fb (konto utworzone jak kiedyś była możliwość)? Chodzi o to żeby nie utracić kontaktów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#facebook #messenger #pytanie #android

czy idze w messengerze ukryc osobę/grupę w której się jest? Chciałbym na jakiś czas to zrobić, ale żeby móc to później przywrócić i żeby nikt tego nie widział tzn. żebym bym dalej w grupie i mógł odczytać to co tam było pisane. Chodzi mi też zeby mi się nie wyświetało że są nowe wiadomości, wiem że mogę wyciszyć ale jak
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy ktoś z was miał problem z #facebook #messenger gdy chce zadzwonić z przeglądrki, wyskakuje okno czy zezwalam na użycie mikrofonu, klikam ZEZWALAM, a tu info: "platforma facebook nie uzyskała zgody na uzycie mikrofonu" WTF? #pytanie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej #messenger #facebook #samsung - działają Wam powiadomienia z messa? U mnie dzisiaj na Samsungu Galaxy S20 FE nie przychodzą żadne powiadomienia z messa, reszta aplikacji działa jak zawsze. Jaka może być tego przyczyna?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy na tym z------m Messengerze da się zrobić tak by moje profilowe nie znikało? Znajomi widzą jedynie białe tło, brak zdjęcia. Czy powodem jest brak konta na Facebooku a jedynie Messenger?
#android
#facebook
#messenger
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@timeofthe: nigdy nie rejestrowałem konta na messenger.com, mimo to właśnie sprawdziłem czy credentials z FB działa.
Bez zająknięcia.

nie wiem czego się dygasz, bo jeśli ochrony danych osobowych pomiędzy fb a msg, jakichś treści reklamowych czy innego gówna to ... to próżno mi szczempić dalej ozór
  • Odpowiedz