#android czy u was też występuje problem przy aplikacji #messenger że bardzo długo ładuje zdjęcia przy próbie wysłania do konwersacji? Tak z 30sekund teraz u mnie, gdzie wcześniej po 3-4s miałem status wysłane oraz dostarczone
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@glos_zenady ładują się długo zdjęcia, powiadomienia dochodzą z opóźnieniem już po odczytywaniu wiadomości, nie działają pliki png (pojawia się białe albo czarne tło), nie działa pogląd linków

ogólnie to messneger cofa się w rozwoju mocno w porównaniu do np. telegrama
  • Odpowiedz
Robił sobie ktoś z was kiedyś przerwę od #messenger? Czuję, że by mi się przydała i w sumie jestem ciekaw jakie doświadczenie inni z tym mają ( ͡° ͜ʖ ͡°) Która odpowiedź do was pasuje?

1. Próbowałem, ale nigdy za bardzo nie wychodziło, po 1-2 dniach wracałem. Nie umiem zbyt długo bez niego żyć
2. Tak, robiłem około tygodniową przerwę
3. Tak, zrobiłem dłuższą przerwę, 2-3 tygodnie lub więcej
4. Tak, gdy

Która odpowiedź najbardziej do was pasuje?

  • 1 9.1% (96)
  • 2 7.3% (77)
  • 3 8.0% (84)
  • 4 23.2% (244)
  • 5 52.3% (549)

Oddanych głosów: 1050

  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#facebook #messenger

Już dwa razy miałem taką sytuację:
Jestem w jakimś miejscu publicznym i przypadkiem jest tam jakiś mój znajomy. Następnego dnia, ta osoba pokazuje mi się na pasku proponowanych na messengerze, mimo że nigdy wcześniej nie pisaliśmy i nigdy wcześniej mi się nie pojawiała.

Ktoś z was miał podobnie? Zastanawia mnie czy algorytm dobierania uwzględnia przebywanie w tej samej lokalizacji, czy po prostu te osoby z jakiegoś
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej. Może ktoś z was bardziej zna się na medsengerze i jest w stanie mi podpowiedzieć. Czy jeśli pisze się wiadomości do kogoś i przez przypadek wyśle się naklejkę, zamiast tej wiadomości, to czy ta wiadomość się usunie i trzeba pisać ja od nowa?
#pytanie #internet #facebook #messenger
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zagadała do mnie na FB i dodała do znajomych nieznajoma. Przyjąłem do znajomych bo to znajoma mojego znajomego i wszystkie wskazuje na to że konto prawdziwe i nie jest fejkiem. Najpierw rozpytała się o mój wiek, status cywilny (sama nazwała siebie singlem), wykonywany zawód etc. a potem kontynując rozmowę nagle ni w 5 ni w 10 wali takim tekstem mi na Messengerze:

teraz leżę nago w łóżku i oglądam telewizję
Odpisałem w żartach że
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@luxkms78: spytaj znajomego czy zna tą babkę w realu to będziesz wiedział na 100% ;) jest masa kont botów na fb, nawet stare.
Mojemu szwagrowi ktoś ukradł konto, podmienił fotę, zmienił nazwę i teraz jako baba wypisuje do dodanych znajomych. 2 lata to już trwa.
  • Odpowiedz
Mam messengera w dymkach i jak go klikam to się otwiera czat tylko po bokach i na dole zostaje puste pole w które jak kliknę to zamyka się czat. Da radę to jakoś powiększyć aby czat pokrywał cały ekran?
#messenger
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pytanie do użytkowników #android #pixel
Od jakiegoś czasu losowo zdarza się że nie dostaję powiadomienia z #messenger i dopiero po wejściu w apkę widzę że mam nowe wiadomości.
Nie mam ustawionego ograniczenia baterii na aplikację, powiadomienia są wszystkie włączone itp
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DPary: Dawno przestałem używać messengera, bo ta apka działa beznadziejnie zarówno na laptopie jak i telefonie, a limit wielkości video 25 MB to jakiś nieśmieszny żart.
  • Odpowiedz
@janusz-pawel: nie, będą dalej tylko że nazwa konta i profilowe zostaną zmienione na standardowe dla usuniętego konta, poprostu wyślij im prośbę o usunięcie wszystkiego co napisałeś / wszystkich danych co o ciebie mają na podstawie rodo (GDPR).
  • Odpowiedz