adzie miało b


@Sebeq92: no w sensie ze w build.prop zmienic linijke ze urządzenie nie jest tabletem tylko jakimś telefonem i wtedy bd mozna raczej sciągnać messengera. co to jest build.prop - odsyłam do Google :)
  • Odpowiedz
@xamil54: ...

Wiem, że można tak zrobić, ale chyba bym o tym wiedział. Jakbym robił coś z tabletem to bym cię nie wprowadzał w błąd. Nexus 7 (2013) stockowy Android, nawet bez roota. Mam go od nowości. Messenger działa.
  • Odpowiedz
mam problem z messengerem na androidzie. otoz od wczoraj przy probie uruchomienia aplikacja sie zawiesza i jest komunikat, gdzie musze kliknac 'wymus zamkniecie'. reinstalacja nie pomogla niestety, caly czas to samo. jak moge sprawic zeby messenger znow dzialal, bo bardzo go potrzebuje?

#android #messenger
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki ostatnio grałem z jakimś gościem sobie w #8ballpool od #miniclip na #android. Uderzał tak trudne bile, że od razu posądzałem go o oszustwo jakieś. I tak sobie pomyślałem: czy jest coś takiego jak linijka na ekranie dla Androida, żeby można było sobie mierzyć. Nie znalazłem. Wiedziałem kiedyś w tym #messenger dla #facebook te #powiadomienia. Pomyślałem, że jak
zakopywywacz - Mirki ostatnio grałem z jakimś gościem sobie w #8ballpool od #miniclip...

źródło: comment_c4ochjvFL7WSeHZFgwh93YRcYOmd3pUV.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy macie też tak, że używając Messengera na androidzie czasem się wam obraca wraz z obracaniem ekranu a czasem nie? Ja mam taki problem, że czasem mu się nie chce i mnie to baardzo denerwuje. #android #messenger #kitkat
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@johanneskate1: U mnie zależność jest taka, że jeśli "dymek" messengera otworzę na jakiejś aplikacji, która obsługuje obrót, to wtedy się obraca, jeśli uruchamiam na ekranie głównym, który się nie obraca to i ten dymek stoi. Natomiast otwarcie aplikacji messenger i czytanie wiadomości zawsze obsługuje obrót.
  • Odpowiedz
Mirki, znacie jakiś Messenger dla Facebooka na PC? Używałem tego oryginalnego od Facebooka, ale od wczoraj już nie działa, facebook go wycofał. Jest jakiś inny program, który mi go zastąpi? Używanie czatu na stronie jest dla mnie uciążliwe, bo na słabym kompie po godzinie strasznie laguje.

#facebook #messenger #windows #pc #komputery #software
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć mireczki, mam do was pytanko. Chcę sobie wyrobić opinie. Co sądzicie o uprawnieniu messengera facebooka na androida a zwłaszcza o jego żądaniu uprawnień do czytania smsów. Ufać, nie ufać, instalować, nie instalować. A może ktoś wie po co konkretnie im uprawnienia do sms potrzebne? #android #facebook #messenger #kiciochpyta
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@brtk122: Z tego co słyszałem to chodzi o możliwość synchronizacji wiadomości z facebooka. Jest chyba na Androidzie możliwość pisania na fejsie z poziomi wiadomości sms? W każdym razie coś w ten deseń.
  • Odpowiedz