Wpis z mikrobloga

Mirki ostatnio grałem z jakimś gościem sobie w #8ballpool od #miniclip na #android. Uderzał tak trudne bile, że od razu posądzałem go o oszustwo jakieś. I tak sobie pomyślałem: czy jest coś takiego jak linijka na ekranie dla Androida, żeby można było sobie mierzyć. Nie znalazłem. Wiedziałem kiedyś w tym #messenger dla #facebook te #powiadomienia. Pomyślałem, że jak oni tak robią to pewnie jest jakiś sposób na napisanie aplikacji, która wyświetla linijkę na ekranie. Znalazłem informacje, włączyłem #androidstudio i zrobił na szybko coś takiego. Nie będę z tym grać, ale dopiszę sobie jeszcze dla nauki kilka rzeczy. Dodatkowo przy tej wersji słabo się steruje. Co Wy na to na takie #czity?


#gry #oszustwo #programowanie #androiddev #androidapk
zakopywywacz - Mirki ostatnio grałem z jakimś gościem sobie w #8ballpool od #miniclip...

źródło: comment_c4ochjvFL7WSeHZFgwh93YRcYOmd3pUV.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@spatsi: @dzangyl: no to o tym nie pomyślałem. Ale jeszcze dodam, że raz grałem w tym trybie bez linii pomocniczych. Jak bym rysował dodatkowo na linii 2 bile i za każdym razem układał tak, żeby się pokrywało to może w końcu dorobił bym się tego kija za #milion monetek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz