@Neobychno: Zaraz po obniżkach zatankowałem 1000l ON po 5.25 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Będę miał na paliwa na rok. Najśmieszniejsze jest to że że na wykopie nabijali się z takich jak ja że idiota. Cały wykop był zasrany zdjęciami ludzi tankujących większe ilości. Gdybym słuchał mediów i wykopków to był bym 1,7k w plecy bo na orlenie on 6.99 XD
  • Odpowiedz
@turok2016: Tankuje tak od 10 lat i jakoś nigdy problemu nie było. Na wsi takie coś to norma i każdy ma to w dupie łącznie z policją. Furę i tak mam nie pierwszej młodości to mi obojętnie. Paliwo też nie siedzi w zbiorniku po 3 lata bo czasem i w 10 miesięcy schodzi zbiornik max 13.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pogop: dokładnie, teraz są idealne warunki bo u nas ruskojezycznych i nienawidzących rosji a jednocześnie znających warunki kulturowe osób sporo.

„Napływ nachodzcow z BLE - Białorusini gwałcą nasze psy opowiada sasza z pskova”
„Lewactwo pozwala na chińską propagandę LGBT - hentai najpopularniejsze”
„Walka ze staroruska tradycją - dlaczego picie wódki do obiadu to element naszej tożsamości”
  • Odpowiedz
Chciałbym założyć drugie konto na facebooku, ponieważ chciałbym oddzielić fb market, grupy itp od swojego głównego konta, żeby trochę mniej spamu mieć, problem w tym, że jak założyłem jakoś z rok temu konto to chyba wołali zdjęcia z dowodem, którego nie dałem, ponieważ prawdopodobnie zaryzykowałbym usunięcie go, więc nie mogłem z niego korzystać. Czy jest to możliwe w jakiś sposób, czy rzeczywiście na dziś posiadanie facebooka jest ograniczone na osobę?
#facebook
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach