Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 9
Widzowie #meczyki z RiGCZem. IMO o ile będzie taka ankieta na #kanalbekowy, to Mariusze z Brighton będą głosować odwrotnie.
#kanalsportowy
#kanalsportowy
źródło: comment_1671721836ozV4b3ZmVHMHUMFkBAZEYH.jpg
Pobierz@Wariner: stan aktualny
źródło: comment_1671724461ZT7SArf38RxcV7xDn18xj1.jpg
Pobierz@Wariner: w drugiej odpowiedzi przecinek jest zbędny
- 0

- 39
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
wygraliśmy z jeszcze słabszą Arabią Saudyjską, która w naszej polskiej rzeczywistości uchodzi za hegemona bo na farcie wygrali z Argentyną co ledwo wyszła z samolotu i mają trenera w ładnej koszuli co romansuje z PZPN
@michalxd21: taką narrację o Arabii jako hegemonie to po 1 kolejsce najbardziej tworzyły akurat wykopki chcące w-------a Michniewicza, wieszczące dwie przegrane po meczu z Meksykiem.
Wyjście z grupy jest sukcesem, tyle że nie jakimś wielkim. Bardziej wynika
@Brzychczy: masz rację. Niepotrzebnie w ogóle wspominałem o polskim podwórku, które nie reprezentuje przecież żadnego europejskiego poziomu ( ͡° ͜ʖ ͡°).
- 1
Gdy spytasz mnie czy było warto? Nic personalnego, ale było warto, bo kolejnych lat stagnacji nie dałoby rady przetrawić. Nie z Lewandowskim i Zielińskim w składzie w ostatnich latach ich kariery reprezentacyjnej. Oby tego PZPN teraz nie s--------ł.
#reprezentacja #mundial #pilkanozna #mecz #kanalsportowy #meczyki #sport #pzpn
#reprezentacja #mundial #pilkanozna #mecz #kanalsportowy #meczyki #sport #pzpn
Czy Czesław OUT to dobra decyzja Kuleszy?
- TAK 95.9% (185)
- NIE 4.1% (8)
@rafal-95PL jeszcze jak
@rafal-95PL: Czesław IN to była fatalna decyzja.
- 73
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@iksboks Ta cała Aleksandra Rosiak wcześniej była prezenterką TVP Info, a na wykop wstawiano jej zdjęcia, że ładna pani xD jak widać po obecnych dzialaniach, na pewno dostała to stanowisko, bo była kompetentna
- 27
@iksboks: Może i Z. Boniek nie był idealnym prezesem. Ale chociaż PR i kontakt z mediami był na wiele wyższym poziomie niż teraz. Od czasu rządów Kuleszy mam wrażenie że panuje chaos. Takie to moje odczucia szarego kibica.
- 31
Tomek Włodarczyk po tym jak usłyszał dzisiejszy wywiad Michniewicza u Mazurka. Trenejro wszystkiemu umiejętnie zaprzeczył, że wszystko co pisał czy mówił Włodarczyk w #meczyki to kłamstwa i w zasadzie to się Czesław Michniewicz z tego wszystkiego śmieje. Pamiętajcie, trenerem powinien być Michniewicz, bo jak sam dzisiaj powiedział TYLKO ON zna naszych piłkarzy i on gwarantuje nam awans na EURO2024. W kontrze fajnie podsumował go o dziwo kolejny raz.. Jan Tomaszewski
źródło: comment_16715614938UJm29mLdtVdWs5wj1WPNE.jpg
Pobierz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 11
@iksboks: Tomaszewski chyba zmądrzał na starość, całkiem z sensem gada, aż się miło słucha xd
@iksboks: tomaszewski xd coraz lepszych idoli mają wykopki
- 55
Michniewicz u Mazurka daje argument, że gdyby Lewandowski strzelał, albo Zieliński grał do przodu to byłoby zupełnie inaczej. Nie wiem czy on to robi umyślnie, ale r---------a mnie jego sposób myślenia. Jako argument ofensywnej gry podaje, że Lewandowski mógłby strzelić więcej bramek gdyby wykorzystał karnego z Meksykiem. Przypominam, że to właśnie Robert wywalczył tego karnego w 100%, to nie było po żadnej naszej akcji (dodatkowo po raz X mówi o tym karnym,
- 68
A ja wam powiem, że jak Bońkowi się będzie chciało to w kolejnej kadencji znowu zostanie prezesem PZPN. Był jaki był, po Nawałce miał jakiś wylew z tym Brzęczkiem, ale ogarniał związek i trzymał wszystkich za mordę. No i przede wszystkim w świecie piłki jest personą coś jak teraz Lewandowski. Jeśli miałbym znowu wybierać między Bońkiem, a Kuleszą to wybieram Zibiego.
#reprezentacja #mecz #pilkanozna #weszlo
#reprezentacja #mecz #pilkanozna #weszlo
- 220
Jeśli Kulesza nie zwolni Czesława Michniewicza, to stanie się pewnie, że PZPN, a co za tym idzie wojewódzkie ZPN zostały już w większości obsadzone obozem władzy i możemy na wiele lat zapomnieć o polskiej piłce, bo to będzie większy beton niż czasy korupcji i Laty. Poniżej kilka czystych faktów:
1. W poprzednim roku odbyły się wybory na prezesa PZPN. Kandydować na kolejną kadencję z rzędu nie mógł już Zbigniew Boniek. Mówiło się tylko
1. W poprzednim roku odbyły się wybory na prezesa PZPN. Kandydować na kolejną kadencję z rzędu nie mógł już Zbigniew Boniek. Mówiło się tylko
@Mysteriouss: Nie wierzę w zostawienie Michniewicza, kluczowa jest sprawa premii. Jakby nie patrzeć to 711 zrobił ze swojego szefa przed całą Polską debila, dogadując publiczne pieniądze za jego plecami. To tak jakby Morawiecki dogadał się z UE kompletnie niezależnie od prezesa i reszty pisowskiej hałastry
@Morfeusz_krul_stulejarzy: Przeczytanie tego zajmuje 2 min, nie ośmieszaj się.
- 23
Skoro Michniewicz już jest skończony w każdej redakcji poza Kanałem Sportowym (i to nie całym), to marzy mi się żeby wpadł na poranek do meczyków peel i został przesłuchany przez potężnego pytona jak kiedyś przemaglowany został prezes Radomiaka XD
#mecz #reprezentacja #kanalsportowy #meczyki
#mecz #reprezentacja #kanalsportowy #meczyki
@Indoles_94: ja meczu kadry z michniewiczem na czele, któremu kontrakt przedłużył morawiecki nie włącze. I każdemu kto ma minimum wstydu radze to samo
ja Ci powiem co się stanie, Robert przestanie grać i to bedzie większy problem niż ceny biletów bo reprezentacja to w 50% marka Roberta Lewandowskiego
- 157
Tomasz Włodarczyk w #meczyki "Niektórzy piłkarze nie będą kontynuowali swojej kariery w #reprezentacja jeżeli selekcjoner się nie zmieni". Oby w tej grupie był Robert Lewandowski. Włodar mówi, że to są naprawdę bardzo poważne nazwiska z samego TOPu. Ale Michniewicz ze swoimi klakierami o------i cyrk.
#kanalsportowy #weszlo #pilkanozna #sport #mundial #pzpn
#kanalsportowy #weszlo #pilkanozna #sport #mundial #pzpn
- 33
Może komuś z nas uda się dodzwonić. Pytania od https://twitter.com/Piotrowicz17
#reprezentacja #pilkanozna #mecz #kanalsportowy #mundial #meczyki #weszlo
#reprezentacja #pilkanozna #mecz #kanalsportowy #mundial #meczyki #weszlo
źródło: comment_1671466622hWrV6LBQMARSDOyf8keKf6.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 4
@Thorrand: ogolnie poziom pytan widzow na kanale sportowym pozostawia wiele do zyczenia
- 475
Jak wiemy, gruby będzie gościem hejt parku żeby prostować wszystkie „kłamstwa” jak to okreslil jego przyjaciel. Wiadomo, ze rzetelności i obiektywizmu ze strony prowadzącego się nie można spodziewać, a po samym gościu prawdomówności. Dlatego mam propozycje dla #meczyki. Odpalcie w tym samym czasie program, zaproście Kwiatkowskiego, Wachowskiego czy kogokolwiek z otocznia kadry i na bieżąco odpowiadajcie na kłamstwa grubasa. Spocony Czesio materiału dostarczy pod korek, o to można być
źródło: comment_1671451317HftfXlVRyuDl3o5rOM9tuW.jpg
Pobierz- 14
Niech Ci politycy o--------ą się od sportu i PZPN. Stefan Szczepłek jest jaki jest, nie lubi Michniewicza, ale jedno mu trzeba przyznać.. Michniewicz naprawdę uwierzył, że nikt mu nic nie zrobi, bo brata się z politykami. Inaczej nie idzie wytłumaczyć jego zachowania względem dziennikarzy i innych osób krytykujących jego sposób pracy, jak i również narzuconego przez niego sposobu gry.
Najbardziej w----------m obok #kanalsportowy i klakiera Stanowskiego w tej sytuacji są
Najbardziej w----------m obok #kanalsportowy i klakiera Stanowskiego w tej sytuacji są
- 39
Chyba klamka zapadła, bo z tego co mówi Kulesza w wywiadzie dla Interii wynika, że raczej nie ma odwrotu. Czesław Michniewicz w środę, albo czwartek zostanie poinformowany o braku dalszej współpracy z PZPN po czym pojawi się w #kanalsportowy aby się wybielić i dać sobie szansę na prace w poważnej piłce. Bo nie ukrywajmy.. po tym syfie, który zrobił jest mała szansa, że ktoś poważny będzie go chciał zatrudnić, a
- 23
Bo nie ukrywajmy.. po tym syfie, który zrobił jest mała szansa, że ktoś poważny będzie go chciał zatrudnić, a zarabiać musi.
@iksboks: nie no, aż tak to nie. Z pocałowaniem w rękę go wezmą w ekstraklasie.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 5
@iksboks: i ciekawe czy wtedy funfel Stanowski będzie grubasa jechał, ze pojechał do kacapów tam gdzie siedzi Rybus ( ͡° ͜ʖ ͡°)





















#meczyki #reprezentacja