Wpis z mikrobloga

Widzę już dziennikarze podrzucają narrację że Jan Urban to może być dobry wybór na selekcjonera jeśli chodzi o polskie nazwisko ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeśli chodzi o trenerkę to żadnych sukcesów bo za taki nie uznaje MP czy PP prowadząc Legię i to było 10 lat temu, czyli w sumie idealny kandydat na selekcjonera

#mecz #meczyki #kanalsportowy
  • 12
  • Odpowiedz
@angelofdeath007: Mnie bardziej bawi to, że po zwolnieniu kolejnego polskiego selekcjonera są zawsze w przytłaczającej większości głosy, że kolejnym selekcjonerem powinien być tylko i wyłącznie ktoś z zagranicy (i słusznie)...

... a potem dziennikarze pomału, najpierw po cichu przemycają swoją narrację, że może jednak Polak, że Sousa był i nas oszukał, że Beenhakker był i było to i owo... ( ͡° ͜ʖ ͡°) każdy dba o własny
  • Odpowiedz
@Lolenson1888 pismakom zależy żeby mieć info z kadry z pierwszej ręki, pewnie kolega kolegi jest chrześniakiem Urbana i łatwiej było by się czegoś dowiedzieć a jak przyjdzie jakiś zza granicy to dostęp do newsów trudniejszy ( ͡º ͜ʖ͡º) przypuszczam, że im nie zależy na poprawie kadry byle było o czym pisać...
  • Odpowiedz
@marcelus nikt mnie nie przekona, że polski trener to dobry wybór bo takiego nie ma, jak by to było takie łatwe wybrać kogoś kto poprawi naszą grę to chyba już by ktoś wcześniej na to wpadł ale widocznie nie jest to łatwe, niemniej jednak ambitny trener z zagranicy vs trener z ekstraklasy która w europie nie znaczy nic i my byśmy z takim trenerem chcieli coś osiągnąć w skali Europy czy Świata?
  • Odpowiedz
@marcelus: ja nie widzę teorii spiskowych nigdzie tylko po prostu jestem zdziwiony że dziennikarze sportowi a akurat w meczykach siedział Włodarczyk, Basałaj, Święcicki, Ćwiąkała, Kołton mówią że Jan Urban mógłby być dobrym wyborem. Niby jak, dlaczego i co za nim przemawia? Chłop przez ponad dekadę prowadził oprócz Legii inne kluby epizodycznie i z przerwami, nie był jakimś łakomym kąskiem, a jego ostatnia posada w Górniku również nie przemawia - bo nie
  • Odpowiedz