#mecz hahaha Japonczyk z Wolsfburga ograł sam 4 obroncow Bayernu,podał do kolegi a ten w słupek jebnął XDD a mogli miec 1-1 bezcenne
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach