Sprzedałem butelki i puszki które zbierałemi sąsiadów oraz pijaczków co zostawiali przed blokiem przez miesiąc uzbierałem 130 zł, ale sama majówka to około 80% zysku. W sobotę zrobię sobie dzień relaksu i r---------ę ten hajs. Jakiś kebab, colka, wezmę hamak nad wodę, jakieś lody jak będzie ochota. Ostatnio chyba taki dzień miałem z 3 lata temu, gdzie przez dzień na swoje przyjemności r--------m taką kwotę. #przegryw
@Curtsy9561: Dla tego bananowego oskiego jak ty, to nic. Dla mnie to kawał pieniążka, za który mogę sobie fajnie spędzić dwa dni na swoich zachciankach.
@nikodem14: od tego jest rozmowa, a jak kołchoz to właśnie rozmowa po to żeby zobaczyć czy masz wszystkie kończymy oraz czy chociaż na rozmowę nie przyjdziesz wczorajszy czy wstawiony. Dodawanie zdjęcia w CV do kołchozu czy magazynu to xD
Znowu mówię do fryzjera na wejściu że na prawdę na krótko poproszę i znowu mi dluższe kir#@ z zostawiła i za parę tygodni znowu muszę przyjść ehhh ja trukel nie umiem się odezwać ehh chyba wrócę do tego że maszynką stary mnie będzie strzygł #przegryw
@luke-dolla7: to prawda, po 25 roku zycia bys sie dowiedział ze bedziesz z kasia bo jej matce w wstyd że 21 letnia dziewczyna nie ma meza i dzieci, a ciebie i twoja rodzine zna, wiedza ze pracujesz, dobry chlopak zawsze dzien dobry mowil wiec juz organizacja slubu. I komu to przeszkadzało
@Anonim5: to pewnie starasz się do jakiś ambitnych prac, w kołchozach rozmowa jest tylko po to żeby zobaczyć czy masz wszystkie kończyny i potrafisz chociaż na rozmowę nie przyjść wczorajszy czy wypity.
@Anonim5: to faktycznie p--------e, bo jak kołchoz ci mówi oddzowinimy to masz pewne że c--j z tego. Zazwyczaj już na rozmowie ustalają termin badań lekarskich.