Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko151
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Doomer889
Doomer889

Doomer889

Dołączył 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 53
  • Znaleziska 1
  • Mikroblog 52
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 0
Doomer889
Doomer889
Doomer889 przed chwilą
  • 0
Tak zmarnowałem szanse..
Doomer889 - Tak zmarnowałem szanse..
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Doomer889
Doomer889
Doomer889 08.05.2026, 22:14:15
  • 1
200 ml bimbru, demis roussos na słuchawkach, zero stresu #przegryw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Doomer889
Doomer889
Doomer889 07.05.2026, 21:15:13
  • 7
31 zł tyle kosztuje mnie wieczór z moim pierwszym porządnym posiłkiem podczas dnia czyli kebabem 50 cm (650g) i 1L fantą pomarańczową. #przegryw
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Doomer889
Doomer889
Doomer889
Autor
08.05.2026, 12:41:22 via Wykop
  • 1
@bartlomiej_rakowski: Wiocha w Opolskim
  • Odpowiedz
vieniasn
vieniasn
07.05.2026, 08:43:48
  • 48
kiełbasa z wody potem budyń na wodzie czekam na jajecznicę z wody
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Doomer889
Doomer889
Doomer889 07.05.2026, 08:45:33 via Wykop
  • 3
@vieniasn: po taki zestawie to woda z d--y
  • Odpowiedz
Doomer889
Doomer889
Doomer889 07.05.2026, 07:40:23
  • 2
Jak dziś będzie wypłata w kołchozie, to równoprawne że dziś jest pierwszy piątek bo jutro jest na żądanie. #przegryw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Doomer889
Doomer889
Doomer889 06.05.2026, 09:43:14
  • 5
Sprzedałem butelki i puszki które zbierałemi sąsiadów oraz pijaczków co zostawiali przed blokiem przez miesiąc uzbierałem 130 zł, ale sama majówka to około 80% zysku. W sobotę zrobię sobie dzień relaksu i r---------ę ten hajs. Jakiś kebab, colka, wezmę hamak nad wodę, jakieś lody jak będzie ochota. Ostatnio chyba taki dzień miałem z 3 lata temu, gdzie przez dzień na swoje przyjemności r--------m taką kwotę. #przegryw
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Doomer889
Doomer889
Doomer889
Autor
06.05.2026, 09:51:12 via Wykop
  • 2
@Curtsy9561: Dla tego bananowego oskiego jak ty, to nic. Dla mnie to kawał pieniążka, za który mogę sobie fajnie spędzić dwa dni na swoich zachciankach.
  • Odpowiedz
vantablank
vantablank
06.05.2026, 09:43:02
  • 4
#przegryw

w cv mam zdjecie w czapce i ja sie dziwie ze nikt nie odpowiada xd
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Doomer889
Doomer889
Doomer889 06.05.2026, 09:43:38 via Wykop
  • 4
@vantablank: po co ci w cv zdjęcie? Ja nigdy nie daje.
  • Odpowiedz
Doomer889
Doomer889
Doomer889 06.05.2026, 09:50:01 via Wykop
  • 1
@nikodem14: od tego jest rozmowa, a jak kołchoz to właśnie rozmowa po to żeby zobaczyć czy masz wszystkie kończymy oraz czy chociaż na rozmowę nie przyjdziesz wczorajszy czy wstawiony. Dodawanie zdjęcia w CV do kołchozu czy magazynu to xD
  • Odpowiedz
anonanonimowy321
anonanonimowy321
06.05.2026, 09:26:50
  • 1
Znowu mówię do fryzjera na wejściu że na prawdę na krótko poproszę i znowu mi dluższe kir#@ z zostawiła i za parę tygodni znowu muszę przyjść ehhh ja trukel nie umiem się odezwać ehh chyba wrócę do tego że maszynką stary mnie będzie strzygł #przegryw
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Doomer889
Doomer889
Doomer889 06.05.2026, 09:27:47 via Wykop
  • 3
@anonanonimowy321: Oski do fryzjera chodzi
  • Odpowiedz
Qurvinox
Qurvinox
06.05.2026, 09:01:27
  • 0
Qurvinox

źródło: image

Pobierz

Czy woda ma smak?

  • Tak 79.6% (43)
  • Nie 20.4% (11)

Oddanych głosów: 54

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Doomer889
Doomer889
Doomer889 06.05.2026, 09:05:06 via Wykop
  • 6
@Qurvinox: Jak ktoś ma r-------e kubki smakowe przez lata picia słodkich napojów to faktycznie nie czuje subtelnych smaków.
  • Odpowiedz
luke-dolla7
luke-dolla7
06.05.2026, 07:45:10
  • 0
Dla was komunizm był szansą.
#przegryw
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Doomer889
Doomer889
Doomer889 06.05.2026, 08:00:57 via Wykop
  • 0
@luke-dolla7: to prawda, po 25 roku zycia bys sie dowiedział ze bedziesz z kasia bo jej matce w wstyd że 21 letnia dziewczyna nie ma meza i dzieci, a ciebie i twoja rodzine zna, wiedza ze pracujesz, dobry chlopak zawsze dzien dobry mowil wiec juz organizacja slubu. I komu to przeszkadzało
  • Odpowiedz
locky7
locky7
locky7
06.05.2026, 07:50:50
  • 1
Niski lub suchoklates to odpowiednik otyłości.
I nie ma znaczenia, że te pierwsze niezawionione.
Szukajcie wśród grubych, a znajdziecie.

#przegryw
#prawdaczyfalsz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Doomer889
Doomer889
Doomer889 06.05.2026, 07:58:02 via Wykop
  • 0
@locky7: suchoklates, ma w c--j wieksze powodzenie niz gruby a co dopiero skiny fat
  • Odpowiedz
Doomer889
Doomer889
Doomer889 05.05.2026, 20:14:25
  • 1
#przegryw

Teraz tylko dojechać do domu z kołchozu, zjeść pierogi i iść spać
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stevenhunter
stevenhunter
05.05.2026, 20:33:13 via Android
  • 1
@Doomer889: i jutro od nowa
  • Odpowiedz
Doomer889
Doomer889
Doomer889 05.05.2026, 10:15:59
  • 6
Ide zaraz do 22, j---ć mekke pańską za najnizsza krajową. Oski skończa prace o 14-15 i cały dzień dla siebie. #przegryw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dinkozaur30
Dinkozaur30
05.05.2026, 09:21:55
  • 5
Nigdy nie zgadniecie który cwel zgodził się przyjść na nockę od 17 chociaż rano skończył zmianę.
#przegryw
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Doomer889
Doomer889
Doomer889 05.05.2026, 09:23:29 via Wykop
  • 2
@Dinkozaur30: juz nie tyle cwel to cwel niewolnik, najgorszy sort cwela.
  • Odpowiedz
Doomer889
Doomer889
Doomer889 05.05.2026, 09:17:20
  • 1
Złudne marzenie że wypłata wleci 7, pewnie ostatni przelew 8 żeby ludzie urlopów nie pobrali. #przegryw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Felixu
Felixu
05.05.2026, 09:15:15
  • 5
#przegryw #jedzenie
Dziś na obiad ryż z sosem słodko kwaśnym z filetem z kurczaka.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Doomer889
Doomer889
Doomer889 05.05.2026, 09:15:45 via Wykop
  • 1
@Felixu: klasyka
  • Odpowiedz
Anonim5
Anonim5
05.05.2026, 09:10:09
  • 5
#przegryw ja nigdy nie przeszedł rozmowy kwalifikacyjnej #pracbaza
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Doomer889
Doomer889
Doomer889 05.05.2026, 09:11:24 via Wykop
  • 6
@Anonim5: to pewnie starasz się do jakiś ambitnych prac, w kołchozach rozmowa jest tylko po to żeby zobaczyć czy masz wszystkie kończyny i potrafisz chociaż na rozmowę nie przyjść wczorajszy czy wypity.
  • Odpowiedz
Doomer889
Doomer889
Doomer889 05.05.2026, 09:15:32 via Wykop
  • 1
@Anonim5: to faktycznie p--------e, bo jak kołchoz ci mówi oddzowinimy to masz pewne że c--j z tego. Zazwyczaj już na rozmowie ustalają termin badań lekarskich.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 1 z 2
  • >

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking