Orłowski inną Barcelonę ogląda, ostatnio walił kocopoły, ze Cubarsi i Garcia to bezbłędny duet stoperów, teraz gada, ze Bernal stanął w miejscu. Przecież Bernal jakkolwiek miał okazję się pokazać dopiero w tym sezonie i jak grał to robił dobre wrażenie, na pewno jego mecze na początku roku kalndarzowego to był duży krok w przód. Zupełnie inny case niż Casado, który po dobrym sezonie gra bardzo kiepski.
#mecz #fcbarcelona
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przecież w tej lidze każdy jest kandydatem do spadku jak i do mistrzostwa ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Braand: nie każdy, Pogoń nigdy nie będzie kandydatem do mistrzostwa
  • Odpowiedz
@vorky: Z tej powtórki już trochę bardziej wątpliwy ten karny. Ręka była, ale nie wpłynęło to jakoś na tor lotu piłki. Niemniej obrońca dał podstawę do podyktowania 11 - po c--j on w ogóle unosił tą rękę?
  • Odpowiedz
Przypomnienie skladu Ligi tych co sa w wieznieniu maltretowani.
1. Cweltik Glasgow (Szkocja)
2. Cwelje (Slowenia)
3. Cwelta Vigo (Hiszpania)
4. Cwele (Holandia)
#mecz #pilkanozna
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#mecz Liga szkocka to jest k---a niezły wał. W ogóle jak to jest, że wygrywasz rundę zasadniczą, a ostatni mecz mistrzowskiej grasz na wyjeździe z drugim miejscem XDDD
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Seba1991: no mistrz fazy zasadniczej raczej powinien mieć przywilej grania u siebie ostatniego meczu. Ale ogólnie faza play offów w piłce nożnej jest dla mnie absurdalna.
  • Odpowiedz
Oglądaliście w ogóle ten mecz że twierdzicie o wałku?
M----n z Motherwell z-----ł z łokcia w polu karnym w doliczonym czasie. Debil.
#mecz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Potężny Inter dominując włoską piłkę
Norweskim Bodo zaledwie tylko kołysze
Uważaj (x8)
Tak wiem Ligi Mistrzów nie będzie
Zmiłowania w rewanżu nie będzie
Tak wiem dziś nasza kolej
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach