#mecz 64 urodziny obchodzi dziś Jan Urban, z tej okazji życzę mu by już nigdy więcej nie dostał w turban
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 13
Też macie wrażenie, że w piłce nożnej nigdy nie było i nie będzie czarnoskórego piłkarza, który przez kilkanaście sezonów będzie TOP zawodnikiem jak Messi i Ronaldo? Google wypluwa takie wyniki jak na obrazku. Mamy tutaj tylko Pele. ale każdy ma takie samo podejście do niego i jego tysiąca goli na podwórkach faweli w latach 50/60. Jeśli zobaczymy listę top20, top 30 to nadal wszyscy są biali. Popatrzmy na aktualnie grających:
1. Mbappe -
1. Mbappe -
źródło: Screenshot 2026-05-14 at 08-40-06
Pobierz@Beszczebelny Dickson Choto
@Beszczebelny Thuram, Seedorf, Henry, Eto'o, Makelele, Vieira, Yaya Toure i wielu, wielu innych
@smutny_kojot "Robert, jedz ja zostane z dziecmi"
@cznight: To jeszcze nic, najlepsze że taki człowiek co zarabia taką kasę bierze srogą dotację od państwa na budowę ekskluzywnej restauracji(co i tak nie wypaliła). To dopiero chore.
- 40
- 2
Wołam plusujących poniższych treści:
https://wykop.pl/wpis/85252647/ogloszenie-nowa-lista-do-codziennego-wolania-termi
Lista wygenerowana za pomocą Mirkowołacz
https://wykop.pl/wpis/85252647/ogloszenie-nowa-lista-do-codziennego-wolania-termi
Lista wygenerowana za pomocą Mirkowołacz
- 1
- 0
#mecz #bukmacherka
Czeski potentant gra u siebie z jakimiś leszczami, którzy w dodatku ciągle przegrywają, a bukmacher wystawia bardzo tłusty kurs jak na taką sytuację
Czeski potentant gra u siebie z jakimiś leszczami, którzy w dodatku ciągle przegrywają, a bukmacher wystawia bardzo tłusty kurs jak na taką sytuację
źródło: Screenshot_20260514_060451
Pobierz@RKN_ Jablonec to wcale nie takie leszcze, jak na realia czeskiej ligi. Dwa miechy temu wyrzucili Slavię z pucharu krajowego i zagrają w jego finale. Dodatkowo mecz odbywał się bez udziału publiczności. Kurs jak najbardziej adekwatny.
@RKN_ dwa z trzech ostatnich spotkań przegrali ze Spartą, która walczyła o mistrza, Liberec też nie jest słaby. Pozostałe mecze nie sugerują żeby dostawali w czapę tak dużo. To wcale nie był taki pewniak. Odpuścili całkowicie, bo w środę grają finał Pucharu Czech. W innym wypadku ten mecz mógłby potoczyć się różnie.
- 40
W sobotę o 13.30, Celtic FC podejmie Serca z Midlothian FC. Jest to ostatnia kolejka ligi szkockiej i spotkanie tych dwóch drużyn rozstrzygnie między nimi, kto zostanie mistrzem Szkocji. Serca, które nie wygrały mistrzostwa od lat 60tych stają przed szansą na przełamanie duopolu Celtic-Rangers.
#pilkanozna #mecz #szkocja
#pilkanozna #mecz #szkocja
źródło: OIP-1272156836
Pobierz- 20
Ogladam wlasnie wywiad z Łukaszem Fabiańskim na Canal+ i dopiero sobie przypomniałem jaki on był dobry. Co lepsze on nadal gra w Premier League w wieku 41 lat. (Oby nie spadli) Miał pecha, że wygryzł go z #arsenal Wojtek Szczęsny, który kończy kariere w topce zastępując po drodze Buffona/ter Stegena i Fabiańskiego ( ͡º ͜ʖ͡º). 7 lat w Arsenalu, Swensea i powrót do formy w
źródło: temp_file3345256641003336778
PobierzDobry był, ale w Arsenalu silną 1 to on nigdy nie był. Jeszcze zaliczył kilka wpadek. Karierę na dobre to on zaczął w Swansea, szkoda tylko że miał wtedy już z 29 lat.
- 2
@michalxd21 nie napisałem nic nadwyraz ( ͡º ͜ʖ͡º) wspomnienia pozostawił na plus, bramkarzem był dobrym, to wiele
- 30
#mecz Od rezerw w Kielcach do transferu za 30 milionów euro! 🚀
Rodrigo Zalazar to definicja odbicia się od dna. W 2020 roku nie łapał się do składu Korony Kielce, lądując w III-ligowych rezerwach. Dziś po kapitalnym sezonie w Bradze (23 gole, 8 asyst!) pomocnik przenosi się do Sportingu! 🟢⚪️
Czasami #ekstraklasa to po prostu za wysokie progi... albo najdziwniejsze miejsce do rozwoju talentu 🤣
ℹ️ TransferyINFO
Rodrigo Zalazar to definicja odbicia się od dna. W 2020 roku nie łapał się do składu Korony Kielce, lądując w III-ligowych rezerwach. Dziś po kapitalnym sezonie w Bradze (23 gole, 8 asyst!) pomocnik przenosi się do Sportingu! 🟢⚪️
Czasami #ekstraklasa to po prostu za wysokie progi... albo najdziwniejsze miejsce do rozwoju talentu 🤣
ℹ️ TransferyINFO
lądując w III-ligowych rezerwach
Dziś po kapitalnym sezonie w Bradze
@Zi3L0nk4: Wniosek jest oczywisty:
Betclic III liga >
@Zi3L0nk4: Zalazar w Kielcach, Paulinho w ŁKS, Lewandowski w Legii - wszyscy byli za słabi, a jednak na zachodzie sobie poradzili.
To tylko pokazuje, jak zagraniczna piłka i jej poziom jest przereklamowany.
To tylko pokazuje, jak zagraniczna piłka i jej poziom jest przereklamowany.
@Piotr_Rupik: odpada Arka, więc nie będzie im odbierać punktów xD
za to Lechia jeśli się utrzyma powinna być zaniepokojona ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
za to Lechia jeśli się utrzyma powinna być zaniepokojona ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
- 4
Zaraz zaraz, a czy czasem Celtic nie powinien zostac ukarany walkowerem za wtargniecie ich kibiców na murawe jeszcze przed koncowym gwizdkiem?
Tydzien temu identyczna sytuacja miala miejsce w meczu derbowym pomiedzy czeska Slavia a Sparta. Po paru dniach, ichniejsza federacja oglosila walkower na korzysc tych drugich. No ale jak w lidze szkockiej daja takiego watpliwego karnego w meczu takiej rangi, to mozna sie spodziewac, ze wjazdu kibiców na trawe nie mialo miejsce.
Tydzien temu identyczna sytuacja miala miejsce w meczu derbowym pomiedzy czeska Slavia a Sparta. Po paru dniach, ichniejsza federacja oglosila walkower na korzysc tych drugich. No ale jak w lidze szkockiej daja takiego watpliwego karnego w meczu takiej rangi, to mozna sie spodziewac, ze wjazdu kibiców na trawe nie mialo miejsce.
źródło: cweltik
Pobierz@kre-dens:
A sędzia skończył mecz po wtargnięciu czy przerwał? Tam nie udało się wznowić meczu dlatego taka kara.
A sędzia skończył mecz po wtargnięciu czy przerwał? Tam nie udało się wznowić meczu dlatego taka kara.
- 2
#mecz
to jest wlasnie najgorsze, ogromne szczescie jagi ze wygrali 2:0 a nie 1:0 w kontekście walki o mistrza.
to jest wlasnie najgorsze, ogromne szczescie jagi ze wygrali 2:0 a nie 1:0 w kontekście walki o mistrza.
źródło: Screenshot 2026-05-13 at 23.33.01
Pobierz@heremorie: Wisła nie da rady w Poznaniu, Radomiak mógłby wygrać dla większego kotła w tabeli XD
@heremorie: Jako kibic Lecha dostałem nie jedną mokrą szmatę na ryj. Przy całej mojej ostrożności względem oczekiwań co do tego klubu, myślę, że nawet Lech nie jest w stanie tego spier***ić.
- 0
#mecz #pilkanozna Lewandowski widzę znowu wywiązał się ze swojej roli. To znaczy, jak mu kazali nie strzelić, to nawet nie próbował xdd
- 9
Iście "wybuchowy" finał Pucharu Bośni z dzisiaj, derby Mostaru. Najlepsze akcje: 6:57, 7:32 i 7:49 xD Swoją drogą, całkiem malowniczo położony stadion.
#mecz
#mecz

Mecz dokładnie taki jak się spodziewałem, czyli na mega kacu i do zapomnienia, Visca Barca!
#mecz #fcbarcelona
#mecz #fcbarcelona
źródło: d648aa47b31ae702df175b92198b5615361b331032299946280691478228ef79
Pobierz@mikeorabo96: TRAGEDIA, jednym słowem!
barcelona znowu okradziona z 3 punktów, i jak tu wygrać ligę jak Perez przekupił wszystkich sędziów
#mecz #fcbarcelona
#mecz #fcbarcelona
Komentarz usunięty przez moderatora
- 0
@PavloSS: Aktualnie wolę świętować twojego kolejnego rocznego bana i konieczność ukrywania się pod kolejnymi zielonkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: Screenshot_580
Pobierz- 3
@red7000:
chlip clip b0lzga liga jest suaba bo unas ciasno w tabeli chlip chlip, miszcz najuapszy od lat chlip chlip kazdy gorszy niz sezon temu chlip chlip miszcza co roku powinnismy znac w grudniu i tylko max 2 druzyny maja prawo by śmieć śmieć wygrać lige chlip chlip
chlip clip b0lzga liga jest suaba bo unas ciasno w tabeli chlip chlip, miszcz najuapszy od lat chlip chlip kazdy gorszy niz sezon temu chlip chlip miszcza co roku powinnismy znac w grudniu i tylko max 2 druzyny maja prawo by śmieć śmieć wygrać lige chlip chlip
@Vezz: hiszpańska akurat jest coraz słabsza
- 13
Swoją drogą takiego zainteresowania ligą szkocką jak w ostatnich tygodniach to nie mieliśmy w Polsce od jakiegoś 2008 roku - czyli czasów Żurawskiego i Boruca w życiowej formie xD
#mecz
#mecz
@Lolenson1888: aż sobie dzisiaj kupiłem szkocką
- 2
@usunelisciemikonto: Brawo Romku!
- 1
i to jest własnie La Liga - Wielki Mistrz przyjeżdza do 19 drużyny i nie ma nic do powiedzenia, w Premier League tego nie uświadczycie. #mecz
- 2
Orłowski inną Barcelonę ogląda, ostatnio walił kocopoły, ze Cubarsi i Garcia to bezbłędny duet stoperów, teraz gada, ze Bernal stanął w miejscu. Przecież Bernal jakkolwiek miał okazję się pokazać dopiero w tym sezonie i jak grał to robił dobre wrażenie, na pewno jego mecze na początku roku kalndarzowego to był duży krok w przód. Zupełnie inny case niż Casado, który po dobrym sezonie gra bardzo kiepski.
#mecz #fcbarcelona
#mecz #fcbarcelona






































Lech nigdy nie wygrał w Radomiu. Jeśli Radomiaczek wyszarpie z Lechem choć remis w sobote, to Jagiellonia będzie walczyła jak wściekła, gryzła trawe.
Z kim gra Jagiellonia swoje dwa ostatnie mecze?
Z GKS Katowice. I z Tygrysem.
Kto musi stracić punkty, żeby Legia zagrała w pucharach? Zasadniczo to GKS. I Tygrys ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz #legia
@miki4ever:
źródło: 185323704_1895187100645654_4511954825970514302_n
Pobierz