Ależ się śmiesznie w tej naszej ekstraklapie poukładało.
Lech nigdy nie wygrał w Radomiu. Jeśli Radomiaczek wyszarpie z Lechem choć remis w sobote, to Jagiellonia będzie walczyła jak wściekła, gryzła trawe.
Z kim gra Jagiellonia swoje dwa ostatnie mecze?
Z GKS Katowice. I z Tygrysem.

Kto musi stracić punkty, żeby Legia zagrała w pucharach? Zasadniczo to GKS. I Tygrys ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz #legia
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Też macie wrażenie, że w piłce nożnej nigdy nie było i nie będzie czarnoskórego piłkarza, który przez kilkanaście sezonów będzie TOP zawodnikiem jak Messi i Ronaldo? Google wypluwa takie wyniki jak na obrazku. Mamy tutaj tylko Pele. ale każdy ma takie samo podejście do niego i jego tysiąca goli na podwórkach faweli w latach 50/60. Jeśli zobaczymy listę top20, top 30 to nadal wszyscy są biali. Popatrzmy na aktualnie grających:
1. Mbappe -
Beszczebelny - Też macie wrażenie, że w piłce nożnej nigdy nie było i nie będzie czar...

źródło: Screenshot 2026-05-14 at 08-40-06

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

14 maja - czwartek - terminarz sportowy #mmmecz

Piłka nożna

🇪🇸 Hiszpania, LaLiga
19:00 - Valencia - Vallecano, CANAL+ Sport
mmmMMM - 14 maja - czwartek - terminarz sportowy #mmmecz

Piłka nożna ⚽

🇪🇸 Hiszpan...

źródło: 14.05

Pobierz

Czy Iga Światek awansuje do finału WTA 1000 w Rzymie?

  • Tak 62.4% (58)
  • Nie 37.6% (35)

Oddanych głosów: 93

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RKN_ Jablonec to wcale nie takie leszcze, jak na realia czeskiej ligi. Dwa miechy temu wyrzucili Slavię z pucharu krajowego i zagrają w jego finale. Dodatkowo mecz odbywał się bez udziału publiczności. Kurs jak najbardziej adekwatny.
  • Odpowiedz
@RKN_ dwa z trzech ostatnich spotkań przegrali ze Spartą, która walczyła o mistrza, Liberec też nie jest słaby. Pozostałe mecze nie sugerują żeby dostawali w czapę tak dużo. To wcale nie był taki pewniak. Odpuścili całkowicie, bo w środę grają finał Pucharu Czech. W innym wypadku ten mecz mógłby potoczyć się różnie.
  • Odpowiedz
W sobotę o 13.30, Celtic FC podejmie Serca z Midlothian FC. Jest to ostatnia kolejka ligi szkockiej i spotkanie tych dwóch drużyn rozstrzygnie między nimi, kto zostanie mistrzem Szkocji. Serca, które nie wygrały mistrzostwa od lat 60tych stają przed szansą na przełamanie duopolu Celtic-Rangers.
#pilkanozna #mecz #szkocja
Paradajek - W sobotę o 13.30, Celtic FC podejmie Serca z Midlothian FC. Jest to ostat...

źródło: OIP-1272156836

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ogladam wlasnie wywiad z Łukaszem Fabiańskim na Canal+ i dopiero sobie przypomniałem jaki on był dobry. Co lepsze on nadal gra w Premier League w wieku 41 lat. (Oby nie spadli) Miał pecha, że wygryzł go z #arsenal Wojtek Szczęsny, który kończy kariere w topce zastępując po drodze Buffona/ter Stegena i Fabiańskiego ( ͡º ͜ʖ͡º). 7 lat w Arsenalu, Swensea i powrót do formy w
quaz2020 - Ogladam wlasnie wywiad z Łukaszem Fabiańskim na Canal+ i dopiero sobie prz...

źródło: temp_file3345256641003336778

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dobry był, ale w Arsenalu silną 1 to on nigdy nie był. Jeszcze zaliczył kilka wpadek. Karierę na dobre to on zaczął w Swansea, szkoda tylko że miał wtedy już z 29 lat.
  • Odpowiedz
#mecz Od rezerw w Kielcach do transferu za 30 milionów euro! 🚀

​Rodrigo Zalazar to definicja odbicia się od dna. W 2020 roku nie łapał się do składu Korony Kielce, lądując w III-ligowych rezerwach. Dziś po kapitalnym sezonie w Bradze (23 gole, 8 asyst!) pomocnik przenosi się do Sportingu! 🟢⚪️

Czasami #ekstraklasa to po prostu za wysokie progi... albo najdziwniejsze miejsce do rozwoju talentu 🤣

ℹ️ TransferyINFO
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zaraz zaraz, a czy czasem Celtic nie powinien zostac ukarany walkowerem za wtargniecie ich kibiców na murawe jeszcze przed koncowym gwizdkiem?
Tydzien temu identyczna sytuacja miala miejsce w meczu derbowym pomiedzy czeska Slavia a Sparta. Po paru dniach, ichniejsza federacja oglosila walkower na korzysc tych drugich. No ale jak w lidze szkockiej daja takiego watpliwego karnego w meczu takiej rangi, to mozna sie spodziewac, ze wjazdu kibiców na trawe nie mialo miejsce.
kre-dens - Zaraz zaraz, a czy czasem Celtic nie powinien zostac ukarany walkowerem za...

źródło: cweltik

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@heremorie: Jako kibic Lecha dostałem nie jedną mokrą szmatę na ryj. Przy całej mojej ostrożności względem oczekiwań co do tego klubu, myślę, że nawet Lech nie jest w stanie tego spier***ić.
  • Odpowiedz
#mecz #pilkanozna Lewandowski widzę znowu wywiązał się ze swojej roli. To znaczy, jak mu kazali nie strzelić, to nawet nie próbował xdd
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Iście "wybuchowy" finał Pucharu Bośni z dzisiaj, derby Mostaru. Najlepsze akcje: 6:57, 7:32 i 7:49 xD Swoją drogą, całkiem malowniczo położony stadion.
#mecz
c0rny - Iście "wybuchowy" finał Pucharu Bośni z dzisiaj, derby Mostaru. Najlepsze akc...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@red7000:
chlip clip b0lzga liga jest suaba bo unas ciasno w tabeli chlip chlip, miszcz najuapszy od lat chlip chlip kazdy gorszy niz sezon temu chlip chlip miszcza co roku powinnismy znac w grudniu i tylko max 2 druzyny maja prawo by śmieć śmieć wygrać lige chlip chlip
  • Odpowiedz
Swoją drogą takiego zainteresowania ligą szkocką jak w ostatnich tygodniach to nie mieliśmy w Polsce od jakiegoś 2008 roku - czyli czasów Żurawskiego i Boruca w życiowej formie xD
#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

i to jest własnie La Liga - Wielki Mistrz przyjeżdza do 19 drużyny i nie ma nic do powiedzenia, w Premier League tego nie uświadczycie. #mecz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Orłowski inną Barcelonę ogląda, ostatnio walił kocopoły, ze Cubarsi i Garcia to bezbłędny duet stoperów, teraz gada, ze Bernal stanął w miejscu. Przecież Bernal jakkolwiek miał okazję się pokazać dopiero w tym sezonie i jak grał to robił dobre wrażenie, na pewno jego mecze na początku roku kalndarzowego to był duży krok w przód. Zupełnie inny case niż Casado, który po dobrym sezonie gra bardzo kiepski.
#mecz #fcbarcelona
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach