Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 4
'Smaruj glosniej, zeby somsiad wiedzial ze nas stac' xD
- 27
Nieprawdą jest, że cena masła wzrosła dwukrotnie. W #bitcoin jego cena w ciągu roku spadła pięciokrotnie.
#bitcoin #kryptowaluty #ekonomia #gospodarka #maslo
źródło: comment_b4k205HsfFN5RL8XR0VrjJKxsjLIz9Bj.jpg
Pobierz6
Masło będzie tanieć! A to za sprawą Chin i... Nowej Zelandii

Ceny masła na światowych giełdach spadają. Jednak na przeceny w sklepach przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.Czynnikiem, który determinuje ceny masła, jest zwłaszcza rynek chiński. Nie bez znaczenia również pozostają warunki pogodowe... w Nowej Zelandii.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Wiem, że mój nick nie jest ok, ale to od dojenia coca
110
Pokochaj smalec - to najzdrowszy z tłuszczów! | - Portal dla Kobiet...

Boli was wysoka cena masła? Może pora wyzbyć się uprzedzeń względem taniego i zdrowego smalcu?
z- 92
- #
- #
- #
- #
- #
#oswiadczenie #maslo #gotujzwykopem #gotowanietomojapasja
źródło: comment_mmSQPkRwZUYP3iCFjnAo0WAmKM8zYqcy.jpg
Pobierz
źródło: comment_lGCwqwn5WOUrFiI9oi1AyzCPET97cFTF.jpg
Pobierz- 0
W sumie to idę jutro zajrzeć do kobieciny co sprzedaje wiejską śmietanę, zobaczymy ile skasuje.
- 0
3
Za kilogram masła zapłacisz tyle, co za… Posiłek w knajpie czy 2 bilety do kina

Cena za 200-g kostkę masła wynosi obecnie ok. 6-7 zł. Jak nie trudno obliczyć za kilogram tego produktu płacimy więc ok. 30-35 zł. Kwota ta na pierwszy rzut oka nie wydaje się zawrotna, jednak zmienia się to, gdy zestawimy ją z innymi rzeczami, które można za nią kupić.
z- 4
- #
- #
- #
- #
- #
- #
632
Masło jest tak drogie, że sklepy montują na nim zebezpieczenia

W ciągu roku ceny masła wzrosły niemal dwukrotnie. Za kostkę smarowidła trzeba zapłacić nawet kilka – kilkanaście złotych. Cena za 200 g kostkę masła w wysokości 10 zł nie należy już do rzadkości. Doszło do tego, że sklepy montują na produkcie... zabezpieczenia antykradzieżowe.
z- 264
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 7
https://www.wykop.pl/link/3944529/maslo-obecnie-bardziej-sie-oplaca-zrobic-samemu-niz-kupic-w-sklepie/
Kostka masła kosztuje teraz około 7-8 zł i raczej trudno o jakieś promocje, tymczasem śmietana, z której robi się masło, ma stabilną cenę i od czasu do czasu, można ją kupić w promocji. Nawet bez promocji, zrobienie masła wyjdzie taniej, a do tego masz produkt uboczny, czyli maślankę :D Polecam ten przepis.
#polska #maslo #jedzenie
źródło: comment_vr06qo7C4wPEPRhtDxyWSK8y8spOeGE6.jpg
Pobierz710
Masło obecnie bardziej się opłaca zrobić samemu, niż kupić w sklepie

Kostka masła kosztuje teraz około 7-8 zł i raczej trudno o jakieś promocje, tymczasem śmietana, z której robi się masło, ma stabilną cenę i od czasu do czasu, można ją kupić w promocji. Nawet bez promocji, zrobienie masła wyjdzie taniej, a do tego masz produkt uboczny, czyli maślankę :D Polecam!
z- 331
- #
- #
- #
- #
- #
- #
#finlandia #maslo #zakupy #ciekawostki
źródło: comment_sBIRoxoxrpwl8DJUZLQD2kkOuOKsUWYb.jpg
Pobierz- 5
- 125
BUM! Wychodzi na to, że taniej robić kanapki do szkoły z ośmiorniczką (32,90 zł/kg) niż z poczciwym masłem (34,95 zł/kg)
Wrocław, 21.09.2017
Czekam na skandal z politykami objadającymi się masłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
#aferamaslowa #maslo #ceny
źródło: comment_6hOTIhuvCx5qkUzC878HyHoLsOhw9dyE.jpg
Pobierz- 2
#maslo #maslodrogiejaknaszemarzenia
- 1
- 50
źródło: comment_cVOYilqMGkFnPA8d2P7GDsTf7XDkg7YP.jpg
Pobierz




















źródło: comment_2tTkhq4m0wO6m42eMz0GPrilIRExqCPw.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora