Ech, ten ostatni Arc w The Promised Neverland jest tak słaby finalnie, że aż przykro się robi. Było parę niezłych elementów, ale w całości - dramat ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Wszystko zaczęło się sypać po time-skipie i ucieczce z kryjówki, która była jednym z ostatnich dobrych fabularnie części w dążeniu do ostatecznej konfrontacji.

#animedyskusja #anime #manga
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki poleci ktoś coś podobnego do:
Tower of God
Solo Leveling
A Returner's Magic Should Be Special
Volcanic Age
#manga
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie tyle dla miłośników #manga ;) co dla rodziców z dziećmi chcących się bawić w tematach #japonia. Zestaw bezpłatnych kolorowanek plus porady, jak kredkami wycisnąć z rysunku coś więcej niż tylko wypełnienie między kreskami. Do pobrania tutaj: https://www.hanshin.co.jp/nurietabi/
#rozdajo #kolorowanki #dzieci #przedszkole
Cyfranek - Nie tyle dla miłośników #manga ;) co dla rodziców z dziećmi chcących się b...

źródło: comment_1589010784kVnaA83g6fLl7N2yjj67n8.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

https://www.popkulturowykociolek.pl/2020/05/recenzja-mangi-ikigami-1.html
Wydawnictwo Hanami w swojej ofercie ma całą masę rewelacyjnych i kultowych tytułów, których nietuzinkowe historie poruszają dosyć trudną tematykę. Jedną z takich pozycji jest Ikigami manga, która zabiera czytelnika do świata, gdzie śmierć jednostki jest zbawieniem dla mas. #recenzja #manga #hanami #ikigami #komiks #komiksy #komiksnadzis
KulturowyKociolek - https://www.popkulturowykociolek.pl/2020/05/recenzja-mangi-ikigam...

źródło: comment_1588838501FNCvifHcw9xzoYxDEky4Rf.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Znajomy mi kiedyś polecał manhwę/webtoon ToG ale w tamtym czasie średnio mi się chciało za to brać i byłem akurat wciągnięty w parę innych rzeczy, więc trafiła ona na wieczne plan-to-read. Bodźcem do rozpoczęcia było, ngl, anime, które zaczęło w tym sezonie wychodzić. Spodobało mi się bardzo, a pamiętając rekomendację uznałem, że warto by przeczytać i... Cholibka żałuję, że mu już wtedy nie zaufałem. W tym momencie jestem z 60 chapterów w
cheily_ - Znajomy mi kiedyś polecał manhwę/webtoon ToG ale w tamtym czasie średnio mi...

źródło: comment_1588669405tC7s6pzq54kKmqVSjdPQ2f.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 1
@DoubleWu Od ręki mogę ci polecić After School War Activities i Annarasumannara, chociaż tej drugiej nigdy nie dokończyłem to mam w planach powrót w miarę niedługo. To pierwsze dało mi ptsd ale read był absolutnie świetny. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@cheily_ ale bym pospoilerował ( ͡º ͜ʖ͡º) Powiem tylko że 3 sezon to miazga, fajnie by było zobaczyć to jako animu. Czytać zacząłem akurat jak 1 sezon się kończył, ogarnąłem go w 2 dni i tak czekałem sobie na kolejne chaptery
  • Odpowiedz
Czy kwarantanna wpływa pozytywnie na Waszą bibliotekę mangową? Nadrabiacie zaległości w tomikach? A może sięgnęliście po jakiś nowy, ciekawy tytuł?

My majówkę spędziliśmy przy Kulinarnych Pojedynkach, My Hero Academia i przerośniętych, zmutowanych potworów walczących na świeć i życie ze specjalnie przeszkolonymi zabójcami... znaczy Kimetsu no Yaiba!

Zapraszamy do Manga Update! Jest to seria postów, w której regularnie sprawdzamy najnowsze tomy japońskich komiksów wydane na polskim rynku lub zwyczajnie omawiamy, co ostatnio przeczytaliśmy. Jeżeli akurat
szogu3 - Czy kwarantanna wpływa pozytywnie na Waszą bibliotekę mangową? Nadrabiacie z...

źródło: comment_1588532901QwnSGLgvzi3dtXysJ4dvB8.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szogu3: Ja ostatnio nadrobiłem anime i zwykłe filmy. Generalnie z mangami mam problem, bo albo anime na podstawie nie zostało zakończone, albo nie chcę czytać mangi, aby jej nie skończyć xD albo nie mogę się zdecydować,która manga zasługuje na to by zostać przeczytana jako pierwsza :D

Nad anime Kimetsu no Yaiba się zastanawiałem, więc może przeczytam. Dzięki za recenzje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@szogu3: Kimetsu no Yaiba i Boku No Hero Academia również u mnie. No i klasyczek, One Piece ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Clear: Anime jest naprawdę dobre. Zwłaszcza kreska i soundtrack. Jest jedna postać która średnio mi przypadła do gustu ale poza tym ogląda się świetnie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz