Życie mafioso to nie przelewki. Handel nielegalnymi ziołami, bójki, morderstwa, perfekcyjne przygotowanie bento, zbieranie kurzu zza szafek... Zaraz, co?! Tatsu, niegdyś żywa legenda japońskiej Yakuzy, postanowił się przebranżowić i został perfekcyjnym panem domu. Sprząta, gotuje, bije się - ale teraz już tylko o promocje.

Yakuza w fartuszku to tegoroczna nowość od Wydawnictwo Studio JG. Wyjątkowo udana komedia, przez którą frunie się bez ziewnięcia. W obu tomikach czeka Was niesamowita ilość gagów, żartów sytuacyjnych,
szogu3 - Życie mafioso to nie przelewki. Handel nielegalnymi ziołami, bójki, morderst...

źródło: comment_1591124325pfmyALnaFg9DtahVJpxl1y.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Malutkie sprostowanie: troszkę się zakręciłem i pierwszy tom Yakuzy miał premierę w 2019 :( wybaczcie za błąd
  • Odpowiedz
@dracul: @qfel_: Po łyknięciu paru stron stwierdzam że JOJO to jednak musi być anime. Manga nie jest ani w połowie tak cool jak wersje animowane. Właśnie soundtrack robi ogromną robotę czy głosy voice aktorów. Czytając kwestie Jotaro cały czas słyszę to XD
d.....o - @dracul: @qfel_: Po łyknięciu paru stron stwierdzam że JOJO to jednak musi ...
  • Odpowiedz
Mirki i Mirabelki spod tagu #anime i #manga - co z eee "nowości" polecacie? Jako, że jestem już boomerem to najnowsze co obejrzałem to był Parasite i Toradora! - a, że mam dzisiaj wolną nockę to chętnie bym coś pooglądał/poczytał. Płacę w plusikach ʕʔ

#kiciochpyta
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie sądziłem, że tak szybko zobaczymy Spy x Family na polskim rynku. Jak widać, leniwce nie są najlepsze w przepowiadaniu przyszłości, bo wspomniana manga okazała się kolejnym, tegorocznym hitem od wydawnictwa Waneko!

Spy x Family to historia szpiega pod kryptonimem Twilight, na którego barkach spoczywa przyszłość całego kraju i kto wie, czy nie świata. Oto dostaje misje wyeliminowania pewnego kłopotliwego polityka. Bułka z masłem dla profesjonalnego agenta, prawda? No nie do końca. Zadanie
szogu3 - Nie sądziłem, że tak szybko zobaczymy Spy x Family na polskim rynku. Jak wid...

źródło: comment_1590773107Xq75n98iyM281kgHW9h8Kn.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pewnie część osób tylko przeleci wzrokiem, więc napiszę to też w komentarzu tutaj. Spy x Family to genialna manga, moje odkrycie zeszłego roku i jedna z najciekawszych mang na polskim rynku. Naprawdę warto dać szansę!
  • Odpowiedz
@Garindor: Chyba jednak chińska Manhua. Ale graficznie całkowicie odmienna od innych chińskich komiksów. Bardziej przypomina japońskie mangi.
Aczkolwiek po paru stronach mogę stwierdzić, że typowe elementy z Chin są, czyli sekty, magia oparta na medytacji itp. Oraz poziomy siły.
Nie jestem ekspertem, ale parę z nich czytam, i niektóe elementy są mocno wtórne.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Oglądał ktoś #fullmoonwosagashite? Widzę, iż historia jest kompletna, ale manga skończyła się później niż anime i historia się rozjeżdża. Ktoś jest mi w stanie polecić, od której strony jego zdaniem się najlepiej za to zabrać?

#animedyskusja #anime #manga
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Krunhy: Seria jest fajna (i z ładną muzyką), manga też jest fajna. Obejrzysz, potem sobie poczytasz (a w tle możesz puścić muzykę :)
  • Odpowiedz
@mateo9311: Prawdę powiedziawszy nie widzę sensu kupowania komiksów jak gazet. Jak znajdę interesujący mnie produkt to zabezpieczam kapitał z jego zakup i kupuję, jak dłuższa seria to segmentami po powiedzmy 3. Przeliczasie tego na miesiące nie ma po prawdzie zbytniego sensu ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz