• 10
@4pietrowydrapaczchmur: ni ma kolorów, bo to mroczny obraz ma być, oddaje ciszę kosmosu i spokój. Szalone mgławice w kolorach wszelakich mam na innych obrazach :D
Na księżycu chciałam jak najlepiej zrobić cień, nie wiem czy wyszło, skoro mówisz pikseloza ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz