@Kotouak: Trafiłem jakiś czas temu na post mirka opowiadajacego o "zaszczycie" jaki go spotkał - wizytował on albowiem Muzeum Nikifora. Pejzaże jeszcze ze sporym przymrożeniem oka ujdą, ale szczerze chylę czoło przed mistrzostwem Nikifora w przedstawianiu postaci ludzkich ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
#remontujzwykopem #malarstwo
Koleżanka poprosiła mnie o namalowanie NA ŚCIANIE postaci bajkowych w nowej sali zabaw, którą otwiera. Hobbistycznie maluję sobie co nieco, ale nie mam profesjonalnego doświadczenia. I nigdy nie malowałam na ścianie. Czy ktoś z was malował obrazy na zwykłeś ścianie? Nie wiem z czym się mierzyć i czy się zgodzić. Obawiam się, że nie sprostam jej oczekiwaniom lub, że będzie to tak czasochłonne, że będę rezygnować
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach