@scamalert: Wspaniały progres tej pani. Twarz wielu reklam zachodnich koncerniaków, została twarzą dyktatora najbiedniejszego kraju w Europie. Chyba zacznę im sam podrzucać wypowiedzi naszych polityków i celebrytów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Bounty: te wasze wytykanie "hipokryzji" polega na tym, że zrównujecie ludzi do pisowców kiedy tylko w każdej kwestii nie są im przeciwni. Do waszych pustych dekli nie może dotrzeć, że można być przeciwko pisowcom, ale także można być przeciwko śmiesznoopozycji i ich działaniach w sprawie uchodźców i Białorusi, popierać obronę granicy. Odnoszę wrażenie, że jak by pis powiedział, że nie można skakać z mostu to na drugi dzień neuropa i
  • Odpowiedz
@Bounty: srogie masz urojenia. O tym właśnie mówiłem - już jesteś święcie przekonany, że jestem wyborcą PiS. Ale Zanberga i ludzi ślepo go popierających, albo całą neuropę też krytykowałeś kiedy tak z wywieszonymi jęzorami ratowali Kaczyńskiego kiedy trzeba było przegłosować KPO?

Śmieszy mnie też spłycanie problemu konfliktu z Białorusią do "kilkuset Arabów na granicy", których się rzekomo boję. Neuropku, jestem pewien, że znam o wiele więcej Arabów niż spotkałeś w
  • Odpowiedz
@crest: xD Zasmiałem sie z żołnierza wermachtu który miał kodes wojenny, pewnie cała prawną otoczką to sie zajmowały oddziały specialne SS
  • Odpowiedz
  • 29
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dol_Guldur: żeby tylko ich. póki co, mam bana na 3 subach, na każdym za co innego. r/polska r/europe r/worldnews

nie mogą sobie przecież pozwolić, żeby ktoś w ich gronie mówił coś innego niż oni. jaki sens będzie miała "dyskusja", kiedy ktoś będzie miał inne zdanie?
  • Odpowiedz