Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ad1. Zarabiają mniej bo mają objętość mózgu mniejszą o 10% (biologia ma w dupie wasze uczucia ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
Ad2. Żyją dłużej bo wybierają lżejsze prace i nie muszą słuchać kobiecego narzekania w domu...
Ad3. Mieszkają w dużych domach które ukradły (rozwód) albo dostały po mężu który zmarł wcześniej (patrz punkt 2)
Ad4. Tylko kobiety na starość są bardziej wrażliwe i się starzeją XD
  • Odpowiedz
@BeatboxRocker: Jakie dziewictwo? Będziesz mieć para-społeczną relację z robotem od korpo, który nie ma agencji i jest służebny tylko dlatego że firma tak zdecydowała, co podoba się chyba tylko ludziom na samym dole drabiny co nie mają żadnego wpływu na nic i na nikogo.

Zapomniałem dodać. Twoje intymne informacje i rozmowy będą wisieć w bazach danych (tutaj można się kłócić, że przy normalnej relacji też byś to miał, ale przynajmniej
  • Odpowiedz