Wróciłem mordy po banie, a widzę że Wielka #legia coś ostatnio złapała zadyszkę. Ale mordy moje, głowy do góry. Pojutrze golimy Bośniaków, a niedzielę łamiemy Stal!
#ekstraklasa #mecz
#ekstraklasa #mecz
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
źródło: bc72452b697d454e9ef949577d3f9743~tplv-photomode-zoomcover:720:720
PobierzKiedy wyjdzie nam mecz, to będzie zabawa, dużo bramek, ale z czasem może zgrzyta
źródło: Screenshot_20231021-203216_X
PobierzRegulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
#legia #mecz
źródło: F9NUMLgaIAAiS4s
Pobierz