Wróciłem mordy po banie, a widzę że Wielka #legia coś ostatnio złapała zadyszkę. Ale mordy moje, głowy do góry. Pojutrze golimy Bośniaków, a niedzielę łamiemy Stal!

#ekstraklasa #mecz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja bym wogole wrocil do starej formacji 3-4-1-2 z poprzedniego sezonu zamiast forsowac to bezsensowne 3-4-2-1 gdzie zwykle i tak lataja napastnicy na tym spo wrzucil Josue na ofensywnego pomocnika i z przodu niech graja Gual z Mucim nie ma co sie zbytnio dziwic ze hiszpan gra padake jak biega nie na swojej pozycji nie wiem dlaczego Kosta sie tak bardzo uparl na granie tym nowym ustawieniem #legia
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tomulec: 3 porażki a ty już takie głupoty wypisujesz. Przypominam że wtedy Legia miała 3 W i 3 L a potem była seria porażek. Czyli 9 PKT. A teraz ma 20 PKT 6 W 2 R i 3 P. Nie wiem jak można porównywać i myśleć nawet o sezonie 2021/2022 XD
  • Odpowiedz
Czy wynik 5:4 dla frajerów uważasz jeszcze za prawdopodobny?
#mecz
#legia

Prawdopodobny?

  • Tak 26.6% (17)
  • Nie 73.4% (47)

Oddanych głosów: 64

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kosta jest jak Nawałka w reprze, który wymyślił sobie 352 w miejsce działającego 442. Kosta wymyślił sobie 343 do którego nie ma wykonawców i w to brnie bez powodu, zamiast wrócić do ustawienia do którego mamy piłkarzy.

#legia

#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#mecz Niestety nie mogłem oglądać. Jak gra #legia? Mieli jakieś sytuacje, czy wygląda to tak tragicznie jak wynik?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hahahaha 0:4, jeszcze Kosta wyleci dzisiaj, nie byłoby to dziwne wydarzenia jak na uniwersum polskiej piłki.
#mecz
#legia
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach