@Towarzysz_Pawulon: kolejne snowballowe kupsko które albo robi 10/0 albo 0/10
no i kolejna postać która lubi się z botrkiem który sprawia mi ból na sam jego widok
+ ile można tej samej mechaniki lotu przez pół mapy na r xD
lepiej by tego useless timoszka reworkowali
  • Odpowiedz
@TraceTlen: ja nie grałem nią, ale na razie wszyscy co grali botrka hard intowali, jedynie build pod brusiera z tym mythiciem niebieskim co daje slowa jakoś działał

Miałem rozkmine ostatnio w kwestii teemo, to chyba jedyny champion którym nie da się wbić challa, niezalezenie jak się jest dobrym, bo jest tak useless
  • Odpowiedz
  • 1
@SarahC: Na pewno. Nie mówię, że robię tym wszystkich 10/0, bo gram jak p---a. Mówię, że pierwszy raz czuje się na linii takiej jak mid komfortowo (zazwyczaj grałem jungle bo nie chciałem się użerać z innymi ludźmi, którzy by mnie mechanicznie przewyższali).
  • Odpowiedz
Od jakiego elo zwierzęta z topa przestają wyzywać jg że gra ciągle pod bota, co przynosi efekty i bot jest mocno naffedowany, zamiast flipowac grę próbując 'pomoc' coś na topie zmienić?

Jeszcze największą beka gdy robi to jakiś Sion Ornn czy inny kloc który po prostu powinien sobie bezpiecznie stać pod wieza albo trolle typu teemo czy nasus

#leagueoflegends
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Oczywiste jest że gdyby się poddali i nie słuchali amerykańskiej propagandy, to by nie przegrali ale nie można być ukraińcem żeby to zrozumiec wiec wszystko jest tak jak miało być


@2fac: trzeba grac w LOLa zeby to zrozumiec :D
macie jakis konkurs u was w trolowni?
  • Odpowiedz
Śmieszne, że po tylu latach, po tylu nowych "talentach" jak oskarek czy adam, na końcu i tak najlepiej prezentuje się stary dobry Wunder xD

Ja tam uważam, że jakby znowu złożyć taką samą ekipę jak w 2019 to dalej oraliby całą Europę, nie twierdzę, że byliby lepsi niż obecne G2, ale na pewno lepsi niż reszta Europy i to jest smutne. Jedyne chyba tylko co do Perkza miałbym obawy, jego czas niestety
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@puffpuff: Tyle się gadało o tym ile to nowych możliwości Yike wniesie do drużyny, a skończyłl się na jakiejś mało ważnej popisówce z Belveth a teraz robi to samo co robił Jankos, biega jakimś klocem jak Maokai czy Rell xd

Nie twierdzę, że Yike jest słaby ale jednak popełniał mnóstwo błędów, które niczym nie skutkowały, bo jako całość są tak silni. chińczyk by takie błędy od razu wykorzystał.

Dopiero na
  • Odpowiedz
Miałbym bekę, jeśli koniec końców Fnatic by wygrało, a ten chłop w przebraniu z teamu G2 nie mógłby popajacować na scenie xD
#leagueoflegends
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach