Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@DEMONzSZAFY: chyba jest useless
Jakie pierwsze odczucia z ta Bliar? Mam wrażenie, że jest to pierwszy odkąd pamiętam słaby nowy champion już w dniu premiery #leagueoflegends
@Towarzysz_Pawulon: kolejne snowballowe kupsko które albo robi 10/0 albo 0/10
no i kolejna postać która lubi się z botrkiem który sprawia mi ból na sam jego widok
+ ile można tej samej mechaniki lotu przez pół mapy na r xD
lepiej by tego useless timoszka reworkowali
no i kolejna postać która lubi się z botrkiem który sprawia mi ból na sam jego widok
+ ile można tej samej mechaniki lotu przez pół mapy na r xD
lepiej by tego useless timoszka reworkowali
- 0
@TraceTlen: ja nie grałem nią, ale na razie wszyscy co grali botrka hard intowali, jedynie build pod brusiera z tym mythiciem niebieskim co daje slowa jakoś działał
Miałem rozkmine ostatnio w kwestii teemo, to chyba jedyny champion którym nie da się wbić challa, niezalezenie jak się jest dobrym, bo jest tak useless
Miałem rozkmine ostatnio w kwestii teemo, to chyba jedyny champion którym nie da się wbić challa, niezalezenie jak się jest dobrym, bo jest tak useless
- 2
Ciężar...
#leagueoflegends
#leagueoflegends
źródło: temp_file4674528832686992342
Pobierzoni jeszcze banuja czy tylko mutuja w nieskonczonosc?
#leagueoflegends
#leagueoflegends
Banują tylko jak weźmiesz rammusa i jedziesz ciągle z bazy do bazy robiąc 0/80
A debilom wysyłają fikcyjne informacje że zbanowali kogoś kogo zreprotowali i dzbany myślą że to prawda XD
A debilom wysyłają fikcyjne informacje że zbanowali kogoś kogo zreprotowali i dzbany myślą że to prawda XD
@nonszalancki: za death wishe banuja
#leagueoflegends pamiętajcie aram>soloq
@BillyDallas: nie lubię aramów
- 1
@Dwudziestydrugi przykre
Chciałbym takiego czempiona w gierce, który buduje full resisty i mu to daje dmg i skaluje ze skillami, jakiś podrzut 3rd Q a'la yasuo, sporo tenacity i mocny omnivamp na R powiedzmy i może dmg % max hp
#leagueoflegends
#leagueoflegends
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@SarahC: Na pewno. Nie mówię, że robię tym wszystkich 10/0, bo gram jak p---a. Mówię, że pierwszy raz czuje się na linii takiej jak mid komfortowo (zazwyczaj grałem jungle bo nie chciałem się użerać z innymi ludźmi, którzy by mnie mechanicznie przewyższali).
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@nonszalancki zwiedzają zoo
Od jakiego elo zwierzęta z topa przestają wyzywać jg że gra ciągle pod bota, co przynosi efekty i bot jest mocno naffedowany, zamiast flipowac grę próbując 'pomoc' coś na topie zmienić?
Jeszcze największą beka gdy robi to jakiś Sion Ornn czy inny kloc który po prostu powinien sobie bezpiecznie stać pod wieza albo trolle typu teemo czy nasus
#leagueoflegends
Jeszcze największą beka gdy robi to jakiś Sion Ornn czy inny kloc który po prostu powinien sobie bezpiecznie stać pod wieza albo trolle typu teemo czy nasus
#leagueoflegends
Od jakiego elo zwierzęta z topa przestają wyzywać jg że gra ciągle pod bota
@Towarzysz_Pawulon:
Witam chyba nigdy
- 0
@Kryskamatyska: a czym grasz? Bo są championy które faktycznie warto wspomóc, tylko np nigdy nie przypominam sobie by granie pod nasusa/teemo/yasuo top/quinn/siona się dobrze skończyłko.Sion co prawda jest dobry ale wypaczkny przez fanów Bausa

- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Oczywiste jest że gdyby się poddali i nie słuchali amerykańskiej propagandy, to by nie przegrali ale nie można być ukraińcem żeby to zrozumiec wiec wszystko jest tak jak miało być
@2fac: trzeba grac w LOLa zeby to zrozumiec :D
macie jakis konkurs u was w trolowni?
- 2
#leagueoflegends
Dobra, to G2 moze w koncu jechac na worldsy jako 1 seed czy musza jeszcze pokonac MAD Lajons w BO10?
Dobra, to G2 moze w koncu jechac na worldsy jako 1 seed czy musza jeszcze pokonac MAD Lajons w BO10?
- 1
konto usunięte via Android
- 1
@Proxnik to nawet nie był rezerwowy
Śmieszne, że po tylu latach, po tylu nowych "talentach" jak oskarek czy adam, na końcu i tak najlepiej prezentuje się stary dobry Wunder xD
Ja tam uważam, że jakby znowu złożyć taką samą ekipę jak w 2019 to dalej oraliby całą Europę, nie twierdzę, że byliby lepsi niż obecne G2, ale na pewno lepsi niż reszta Europy i to jest smutne. Jedyne chyba tylko co do Perkza miałbym obawy, jego czas niestety
Ja tam uważam, że jakby znowu złożyć taką samą ekipę jak w 2019 to dalej oraliby całą Europę, nie twierdzę, że byliby lepsi niż obecne G2, ale na pewno lepsi niż reszta Europy i to jest smutne. Jedyne chyba tylko co do Perkza miałbym obawy, jego czas niestety
- 4
@puffpuff: Tyle się gadało o tym ile to nowych możliwości Yike wniesie do drużyny, a skończyłl się na jakiejś mało ważnej popisówce z Belveth a teraz robi to samo co robił Jankos, biega jakimś klocem jak Maokai czy Rell xd
Nie twierdzę, że Yike jest słaby ale jednak popełniał mnóstwo błędów, które niczym nie skutkowały, bo jako całość są tak silni. chińczyk by takie błędy od razu wykorzystał.
Dopiero na
Nie twierdzę, że Yike jest słaby ale jednak popełniał mnóstwo błędów, które niczym nie skutkowały, bo jako całość są tak silni. chińczyk by takie błędy od razu wykorzystał.
Dopiero na
@Murasame: koniec końców pewnie będzie klasyka G2, stomp na Brazylie, wygrana na NA i w------l od Korei i Chin z ugraną jedną czy dwiema mapami
- 0
Miałbym bekę, jeśli koniec końców Fnatic by wygrało, a ten chłop w przebraniu z teamu G2 nie mógłby popajacować na scenie xD
#leagueoflegends
#leagueoflegends
Chyba mnie p------o znów... Jak można znaleźć kiedy ostatnio grałem?
#leagueoflegends
#leagueoflegends
źródło: Zrzut ekranu 2023-09-10 193311
Pobierztakiego stompu się nie spodziewałem #leagueoflegends
@UgandaWarrior: jak casterzy mówili, przegrali to w champ drafcie
#leagueoflegends
xDDD
xDDD
- 0



















#leagueoflegends