• 1
@ruda_stuleja: Przeglądanie statystyk, spuszczanie się nad KDA ludzi z brązu, to jest pierwszy z błędów, którzy słabi gracze robią, doszukiwanie się w tym jakiejś recepty i myślenie, że jak ktoś ma kda 3.0 a ktoś w Twojej drużynie poniżej 1 to już przegrana itp, klasyka

jesteś 10 lat w low elo, nie stałeś się lepszy, poziom się nie podniósł, to czysty cope, swoje słabe gry usprawiedliwiasz słabymi drużynami i tym,
  • Odpowiedz
@TraceTlen: znaczy też pytanie czy np winerq to będzie na siłe wrzucanie przez serie kilkunastu gier do teamow ktore niby na papierze powinny wygrac czy raczej pojedyncze dwa trzy mecze
  • Odpowiedz
@ruda_stuleja: Specjalne algorytmy, ile razy widzę, że wchodzę do gry z 60%+ winrate i dobiera mi ludzi z okolicami 30/40%. Tak, abyś ciągle chciał grać więcej i więcej. Psychologowie są na pewno tam zatrudnieni ;) P-------ć tą gre i tą firme
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Troluje na jednym koncie każdą giere, robie wszystko żeby przegrać tak żeby bana nie dostać no ale nie idzie... Nie ważne czy tryhardujesz czy nie ta gra jest pppkbana. Na kilka gierek masz duży wpływ gdzieś 20 do 30%, ale tak to nie masz absolutnie żadnego wpływu no chyba że pójdziesz afk. Nawet jak intujesz zużywają na ciebie wszystko i jeżeli masz ogary w teamie to to wykorzystają. Jinx to byłem full
marcin-boski - Troluje na jednym koncie każdą giere, robie wszystko żeby przegrać tak...

źródło: lol to zuo

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach