Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@Itslilianka: CO XDDDDDD
@Itslilianka high elo
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@ruda_stuleja: Przeglądanie statystyk, spuszczanie się nad KDA ludzi z brązu, to jest pierwszy z błędów, którzy słabi gracze robią, doszukiwanie się w tym jakiejś recepty i myślenie, że jak ktoś ma kda 3.0 a ktoś w Twojej drużynie poniżej 1 to już przegrana itp, klasyka
jesteś 10 lat w low elo, nie stałeś się lepszy, poziom się nie podniósł, to czysty cope, swoje słabe gry usprawiedliwiasz słabymi drużynami i tym,
jesteś 10 lat w low elo, nie stałeś się lepszy, poziom się nie podniósł, to czysty cope, swoje słabe gry usprawiedliwiasz słabymi drużynami i tym,
@TraceTlen: znaczy też pytanie czy np winerq to będzie na siłe wrzucanie przez serie kilkunastu gier do teamow ktore niby na papierze powinny wygrac czy raczej pojedyncze dwa trzy mecze
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@ruda_stuleja: Specjalne algorytmy, ile razy widzę, że wchodzę do gry z 60%+ winrate i dobiera mi ludzi z okolicami 30/40%. Tak, abyś ciągle chciał grać więcej i więcej. Psychologowie są na pewno tam zatrudnieni ;) P-------ć tą gre i tą firme
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@csNE lolalitics
@Mega_Smieszek: miałem taką sytuację nieraz i przyznam, że to przekleństwo. Ale wraz z wyższym elo tudzież pomocą kolegi w dualu np. taki nocturne atakował, a ty używałeś W i Q-owałeś.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@marcin-boski: ale jesteś krejzol trol xd omfg lol madafaka.
Nie wiem co przyjemnego jest w oglądaniu szarego ekranu i patrzenie jak inni tryharduja na aramie
Nie wiem co przyjemnego jest w oglądaniu szarego ekranu i patrzenie jak inni tryharduja na aramie
- 0
Taki upust krwi czasem zbawienny, teraz wygrywam każdą grę i jest łatwiutko, bardzo przyjemne gierki.
#leagueoflegends Chciałbym serdecznie zaprosić na mojego LIVE, dopiero zaczynam przygodę ze streamowania i każda cenna rada się przyda :)
Jestem ONLINE :
https://twitch.tv/knoppersix
Dziekuje z góry za każdego nowego suba :)
#lol #moba #stream #nexus
Jestem ONLINE :
https://twitch.tv/knoppersix
Dziekuje z góry za każdego nowego suba :)
#lol #moba #stream #nexus
Szybko potrzebuje do carrowania gold 1 zaraz platynka, jestem slaby i pijany ale cos tam umiem, ktos cos? Musze wygrac
#leagueoflegends
#leagueoflegends
Troluje na jednym koncie każdą giere, robie wszystko żeby przegrać tak żeby bana nie dostać no ale nie idzie... Nie ważne czy tryhardujesz czy nie ta gra jest pppkbana. Na kilka gierek masz duży wpływ gdzieś 20 do 30%, ale tak to nie masz absolutnie żadnego wpływu no chyba że pójdziesz afk. Nawet jak intujesz zużywają na ciebie wszystko i jeżeli masz ogary w teamie to to wykorzystają. Jinx to byłem full
źródło: lol to zuo
Pobierz@marcin-boski:
XD Też tak kiedyś robiłem. Żałuje, że nie prowadziłem dokładnych statystyk, ale pamiętam, że skończyłem po jakichś 50 grach z 51%w/r XD
XD Też tak kiedyś robiłem. Żałuje, że nie prowadziłem dokładnych statystyk, ale pamiętam, że skończyłem po jakichś 50 grach z 51%w/r XD
źródło: Bez tytułu
Pobierz- 1
@Kondzio11121555: dziekuje <3333
@shakerti1 żeby targetowac tylko championy
- 0
Cześć!
Zapraszam na stream w standardowym czasie antenowym!
Start 16:30.
https://www.twitch.tv/eiektronic
Top 2k EUW Master Marksman main.
Zapraszam na stream w standardowym czasie antenowym!
Start 16:30.
https://www.twitch.tv/eiektronic
Top 2k EUW Master Marksman main.
#leagueoflegends jednak piekne jest to community
źródło: Bez tytułu
Pobierz- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Dam im popalić #lol #leagueoflegends
źródło: viktor gigachad
Pobierz#leagueoflegends
ja p------e jeszcze fnatic wygra xDD
ja p------e jeszcze fnatic wygra xDD
- 1
Stream on!
Poza schematem, ale jest czas i chęci to czemu nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
prawie 400LP EUW Master
Poza schematem, ale jest czas i chęci to czemu nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
prawie 400LP EUW Master
źródło: Bez tytułu
Pobierz80% wr z 30 ostatnich gier, pora odinstalować gierke, odejde jako zwycięzca nim nadejdzie pewny losersq 4 małpy i ja, zwłaszcza że ogólnie mam wysokie wr.
#leagueoflegends
#leagueoflegends
@marcin-boski: wrzuć screena
- 2
#leagueoflegends
Przypominam, ze mamy juz wrzesien a dalej nie wiemy kto na jakim seedzie jedzie na worldsy z LEC
Przypominam, ze mamy juz wrzesien a dalej nie wiemy kto na jakim seedzie jedzie na worldsy z LEC
konto usunięte via Wykop
- 0
oho, nagle magicznie nie dostaje warzyw na bocie i 8 wygranych pod rząd, czyżby liga chce mi na siłę wbić 50% wr?
Ta gra to żart XD
#leagueoflegends
Ta gra to żart XD
#leagueoflegends
@kacpervfr Generalnie matchmaking dąży do tego byś miał 50%, więc spokojnie, wyskoczysz przed szereg to zaraz loserq czeka za rogiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0

















#leagueoflegends