Wpis z mikrobloga

Od jakiego elo zwierzęta z topa przestają wyzywać jg że gra ciągle pod bota, co przynosi efekty i bot jest mocno naffedowany, zamiast flipowac grę próbując 'pomoc' coś na topie zmienić?

Jeszcze największą beka gdy robi to jakiś Sion Ornn czy inny kloc który po prostu powinien sobie bezpiecznie stać pod wieza albo trolle typu teemo czy nasus

#leagueoflegends
  • 30
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Pawulon:

Elo nie ma tutaj ogromnego znaczenia. Jedyna różnica jest taka, że na high elo rzadziej to są kompletne stompy w stylu 10/0. Bo nawet jak ludzie dostaną na dziąsło mocno to przynajmniej pod wieżą sobie jakoś staną, żeby nie zginąć i expa brać. W goldzie wiele osób to przerasta xd I dzięki temu jng ma szansę rozpędzić inne linie.

Ewentualnie w silverze znajdzie się trochę więcej jakichś maciusiów co będa
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Pawulon Problemem gankowania bota jest to, że tam są dwie małpy a nie jedna. Zwłaszcza na tym elo ( ) Oglądnij sobie np. Selfmade' a i on w 90% gier gankuje topa. Ciekawe dlaczego ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: ale większość gra pod bota właśnie dlatego że na bocie masz dwie postacie a nie jedną i do tego większość chamionow z topa nawet będąc behind może po prostu naukopwac samych itemow dla tanka i robić za golema oslaniajcego carry, a adc jest całkowicie zależny od golda
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: grałem pod quinn kilka razy i za każdym było #!$%@?, same trolle tym grają

Ale niech i tak będzie w tym czasie ginie mój duo bot, kto wyjdzie na tym lepiej ja z vayne 0/5 czy przeciwnik z dariusem 0/5 składającym tank itemy i nadal mogacym solowac połowę chamionow w moim teamie
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Pawulon: sam gram topa i jng i co mogę powiedzieć to często jng wygrywa topa, wystarczy że przyjdzie raz jng zabijecie lanera puszczasz heralda i jak twój top nie jest małpa to już do końca gry orze enemy jak pole, ofc na niektóre matchupy nie ma sensu przychodzić np w mordę po 6 ale ogólnie wychodzę z założenia że jak jestem blisko i widzę że można zabić topa za free to
  • Odpowiedz
@Forever_zielonka: heralda lepiej puścić na mida albo bota, jasne jg se może wygrać topa ale co mu po tym jak bot płonie

@robert-kuzba nasus XD i co ten nasus zrobi? stoi co najwyżej i #!$%@? topa a 0/3 sion sobie stoi pod tier2 towerem i mu sie śmieje w ryj

W team fighcie nie zrobi nic i zniknie w 5s od Kaisy na 4 itemach

Nadal nie wymieniłeś jednej rzeczy którą
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Pawulon: >W team fighcie nie zrobi nic i zniknie w 5s od Kaisy na 4 itemach
Budując się jako full tank (poza 1 ofensywnym itemem) przy stackach 300 ta kai'sa pada na 2-3 hity. Z resztą dobrze przytoczyłeś, bo adc zabija nasusa w 5 sekund, a pada w 3.

Nadal nie wymieniłeś jednej rzeczy którą nasus robi lepiej niż fiora/camile/jax/gwen

Hm... nie wiem... carruje gry?
Olbrzymi DMG, zajebisty sustain (nawet w
  • Odpowiedz
@robert-kuzba: no widać jak carruje 48% wr w master+ przy 1,5 pick i ban ratio, a z racji że to bardzo prosty i popularny champion to jest jeszcze gorszy niż na to staty wskazują, do tego bardzo słaby w early bez żadnego engagu ani mobilności i tak jak wspomniałeś jego jedyny dobry spell to W wymaksowane, vs taka Camile wygrywająca linię, ma co kilka sekund ulta Cho Gatha na Q, kosmiczna
Towarzysz_Pawulon - @robert-kuzba: no widać jak carruje 48% wr w master+ przy 1,5 pic...

źródło: Screenshot_20230912_234740

Pobierz
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Pawulon: z której synagogi ten screen? Bo w mojej "statystyki" się trochę inaczej prezentują.

I skończ płakać nad Camille jaki to nie op champ, bo i tak pada vs renekton, poppy, mordekaiser.
Pomijam, że piszesz o niej jakby to był uniwersalny champ, a ta gra zawsze miała counterpicki.
Jax z kolei ma ten problem, że jest użyteczny (podobnie jak trynda) z ultem, bo inaczej jest to zwykły papier. Z resztą nie
robert-kuzba - @Towarzysz_Pawulon: z której synagogi ten screen? Bo w mojej "statysty...

źródło: nasus wr

Pobierz
  • Odpowiedz
@robert-kuzba: podałem z u.gg na której są zawsze najlepiej zebrane statystyki i najczęściej pokrywa się z obserwacjami riotu

https://u.gg/lol/champions/nasus/build/?rank=master_plus

Zresztą u.gg pokazuje 2200 gier a twoja 450

Przecież pod względem ulta to jax jest bardzo podobny do nasus, plus jaxa można pikować w ciemno, bo zawsze sobie poradzi, z racji że to jeden z najmocniejszych picków na high elo, skoro robisz go już na 6 levelu to bez problemu lada moment
  • Odpowiedz
podałem z u.gg na której są zawsze najlepiej zebrane statystyki i najczęściej pokrywa się z obserwacjami riotu


@Towarzysz_Pawulon: Bo ty tak piszesz? xD

Zresztą u.gg pokazuje 2200 gier a twoja 450

Masz tu wyniki dla 3k+ gier i skończ płakać.

Przecież pod względem ulta to jax jest bardzo podobny do nasus, plus jaxa można pikować w ciemno, bo zawsze sobie poradzi, z racji że to jeden z najmocniejszych picków na high
robert-kuzba - >podałem z u.gg na której są zawsze najlepiej zebrane statystyki i naj...

źródło: nasus wr

Pobierz
  • Odpowiedz