@Wasacz1996: Dodatkowo wiedząc że jest się słabszym (DK to obecny mistrz świata i finalista MSI a w dodatku zrobili 6:0 w grupie) nie można grać po prostu pickami które są w mecie, bo to wschód ja wymyśla i wiadomo, ze zawsze będą się w niej lepiej czują
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Tak swoją drogą. Pamiętacie jak G2 stwierdziło rok temu, że muszą wejść w metę, bo granie ich europejskim sposobem nic nie da na Worldsach? No i były Nidalki, Lilie, Gravesiki i wtłaczane zasoby w junglera.

Mamy sytuację gdzie Graves jest god tier pickiem na topie. Tymczasem Armut:

#leagueoflegends
źródło: comment_1635085142cQZoG1z7phZAoRxW0UECDo.jpg
Ciekawe, co ma teraz zrobić MAD xD

Zagrają wokół topa? Armut dobra inwestycja, ale Khan picknie coś w stylu 0/10, a i tak na coś się przydam rką i wyjdzie to samo co teraz.
Wokół Humanoida? xDDD
Wokół dzisiejszego Carzziego, który jednego dobrego ulta nie mógł w przewadze puścić?

#!$%@?

#leagueoflegends