Ale i tak wyjście MAD z [najłatwiejszej] grupy na worldsach grając totalne gówno bez jakiegokolwiek pomysłu na grę, niekonwencjonalnych picków, kontr czy taktyk to spore osiągnięcie
#leagueoflegends
#leagueoflegends
- tomeczek
- nammah
- NewBlueSky
- bakayarou
- TheOutskirs
- +15 innych
@Frasiu: Zgadzam się. Niestety nie nastraja to optymizmem na przyszłość, będąc kibicem EU. Regres widoczny gołym okiem i brak perspektyw na najbliższy sezon
@Wasacz1996: Dodatkowo wiedząc że jest się słabszym (DK to obecny mistrz świata i finalista MSI a w dodatku zrobili 6:0 w grupie) nie można grać po prostu pickami które są w mecie, bo to wschód ja wymyśla i wiadomo, ze zawsze będą się w niej lepiej czują





















#leagueoflegends