Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 2

- 48
tak młodziaki. teraz szpan kojarzy Wam sie z iPhonem, którego starzy mogą Wam kupić za jedną czy półtorej swojej wypłaty. ale czy Wy wiecie że kiedyś, niczym torebki LV lub oprawki Ray Bana tak bardzo chciało się mieć cokolwiek #adidas #nike #fila #puma #reebok , jedynym ratunkiem były podróbki z bazaru? kto nie zamazywał mazakiem/korektorem czwartego paska lub poprawiał litery...
smutne czasy,
smutne czasy,
źródło: comment_ichR36Pxj1SG2QRxrk3HQ1OVaPsQw1lF.jpg
Pobierz@Luczexx: Smutny ten wpis trochę, nostalgia fchuj.
- 4
@Poirytowany: mimo wszystko nie chciałbym przeżywać młodości w dzisiejszych czasach. jak można nauczyć się odpowiedzialności, samodzielności i odwagi majac w kazdej chwili dostep do komorki, gdzie mama, tata, policja, straż.... pamiętam jak podpaliłem opuszczone sady/nieużytki w epoce ekstytacji ogniem, to gasiłęm je swoją bluzą. potem dostałem w dupę. teraz każdy dzieciak by zadzwonił z płaczem po mamę. a wtedy? zostawić mały pożar żeby się rozprzestrzenił czy gasić samemu.
czas tyka.
czas tyka.
- 4
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@angelo_sodano: szkoda, że Duchovny odszedł w 8 sezonie bo bez niego dalej to już nie to samo x-flies :c
Tej, mirki przy wigilijnym stole padło pytanie o bajkę z lat 90. w której biegali jaszczuroludzie czy też wężoludzie, główni bohaterowie walczyli bronią z nimi bronią z magicznego metalu, który zmieniał kolory w obecności tych pierwszych, śmigali na koniach podkutych tymże metalem, bo zwykłym nie szło ich zabić, ktoś pamięta? #bajki #dziecinstwo #lata90
@klawiszowy: no bylo cos takiego..ale za cholere tytulu teraz nie kojarze ;) moze jutro ;P
A to pamiętacie? :D #gimbynieznajo #lata90 #smakdziecinstwa #hitysprzedlat
http://www.youtube.com/watch?v=Sa3VDErv2wk
http://www.youtube.com/watch?v=Sa3VDErv2wk

Segregując ostatnio stare papiery natrafiłem na taką oto ułatwiającą życie ulotkę z czasu ostaniej reformy walutowej.
strona przednia
strona tylna
#denominacja #bankslaski #lata90 #ulotki
strona przednia
strona tylna
#denominacja #bankslaski #lata90 #ulotki

- 2
@darosoldier: nie ma co się śmiać, być może któryś z mirków z rocznika '93 został spłodzony :)
@darosoldier: Imprezowałabym.
@kacperinjo: klasyk klasyk.
@znikajacypunkt: konan też był dobry

- 0
@Bartezzz92: O kurde ile to już lat. :D
- 2
Hej mireczky słuchajcie miałem dzisiaj chęć posłuchać klasyków z lat '90 i stwierdziłem że youtubowe gotowe składanki mocno ssą więc robię własną. Macie jakieś propozycje? Staram się unikać chamskiego disco, jednak kilka perełek musiałem wrzucić :) Tyle udało mi się uzbierać: http://www.youtube.com/playlist?list=PLchP9mEOu9sb4W4BUesjEe9TSaM4HZ_Pz
#muzyka #lata90 #hity90 #nostalgia
#muzyka #lata90 #hity90 #nostalgia
- 5

1005
66 rzeczy, które każdy miał w dzieciństwie, ale już o nich zapomniał.

Wspomnień czar. Kto by pomyślał, ze tyle tego było.
z- 393
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 4
- 12



























Ehh to jest piosenka ;D Czasami leci w radiu katowice fm albo ccm fm :)