Hej Mireczki. Problem mnie denerwuje od jakiegoś czasu, może ktoś będzie potrafił mnie trochę nakierować.

Mam całkiem niezłego lapka, który czasem służy do gier.

Model 80NV00BUPB Lenovo Y700-15 i7-6700HQ z SSD grafa 960m

Robiłem
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Asymilat: tez tak czasem mam pod win10 na lapku z gtx1050, chyba softwareowy problem imo, w cs:go zwiecha 1 sek ogolnie tak z 1 raz podczas grania, czasem nic. Reszta bez problemu. Tez sobie wszystko poaktualizuje ze sterowników i zobacze jak bedzie. Nie wiadomo co w windowsie 10 siedzi obecnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Cześć, Mirki. Planuję kupić #laptop. Laptop będzie mi głównie służył do przeglądania internetu, oglądania filmów bądź robienia pracy na studia itd.(#pdk) Do gier używam PS4, jednakże na laptopie chciałabym zagrać w Football Managera oraz Civilization. Budżet? 3-4k PLN. Fajnie gdyby miał SSD I HDD. Może być bez systemu. Poza tym jestem laikiem jeśli chodzi o sprzęt.
Mogłoby mi ktoś polecić jakiś laptok?

#laptopy #komputery
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kirk85: a coś w dolnej granicy przedziału polecisz? Bo nie zależy mi na graniu w każde gry, ogólnie mało gram a jak już to na konsoli. Tylko jakieś symulacje mnie interesują na laptopie a i tak pewnie nie będzie tego dużo.
  • Odpowiedz
Mireczki z #windows #windows10. Głównie pomagam (w miarę wiedzy i możliwości) pod tagiem # android. Niestety tym razem ja potrzebuję pomocy. #laptop widzi sieć Wi-Fi ale po połączeniu się z nią ma bardzo słaby sygnał, momentami tak słaby że całkowicie traci zasięg nawet stojąc metr od routera (choć wszystkie inne urządzenia nie mają z tym problemu). Podejrzewam że coś w ustawieniach namieszane (nie mój laptop).
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NH35: Może sprawdź na jakim kanale nadaje router i przestaw na taki w ustawieniach karty sieciowej (o ile się da - w menedżer urządzeń)
  • Odpowiedz
@Jacobi: sprawdzam podczas wrzucania i jeśli jest nieaktywny, to piszę (a właściwie program pisze), że jest nieaktywny. Postaram się to zmienić, żeby w ogóle nie wrzucał produktu.
  • Odpowiedz
Mirki. Nie wiem, czy powinnam się tu ogłaszać, ale szukam ratunku wszędzie już. Mam do sprzedania laptopa acer F5-573G -52NX. Nie działa karta dźwiękowa. Sprzedam na części, ale zależy mi na dobrej cenie. Jesteście w stanie mi pomóc, znacie jakieś dobre, zaufane firmy skupujące, cokolwiek, byle mnie nie owalili z kasy mocno? Na priv podam więcej informacji.
#laptopy #laptop #sprzedam #sprzetkomputerowy #elektronika
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Poszukiwany laptop do użytku na co dzień typu internet/filmy dla kobiety, raczej nie gra w nic. Wymagania to matryca full hd, 15 lub 17 cali z przewagą na 15, i5, 8gb ram i dysk ssd. Karta graficzna nie wiem czy jakaś potrzebna? Cena do 3tys byłoby git, pomoże ktoś? #laptopy #laptop #szukamlaptopa
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lanza: https://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/hp-250-g5-i5-6200u-8gb-240gb-ssd-r5-m430-w10.bhtml w takim przedziale cenowym, można szukać czegoś lepszego. Kompromisem będzie kwestia dysków oraz w sumie to wszystkiego XD
Dysk zazwyczaj w takich przypadkach to będzie albo ssd albo twardziel, rzadko widuje w takiej cenie mieszanki. Ten który podałem, do filmów i neta raczej starczy z palcem w dupie, o grach raczej bym zapomniał. Procesor z U na 1000% nie będzie sobie w nich dobrze radzić ( ͡°
  • Odpowiedz
#laptopy #pc #laptop
Mam Lenovo G510 z dwiema grafikami, intel i amd r7 m265

ktoś ma podobny zestaw i napisze z jakimi problemami sie spotyka?
U mnie nie jest dobrze, Bardzo dużo gier nie chce odpalić na mocniejszej karcie, na forach developerzy rozkładają ręce i wysyłają na forum amd, tam też nie można znaleźć pomocy,
Niby 2gb Vramu ale pograć na tym w spokoju na dobrych fpsach
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, Posiadam kilkuletniego PCeta, którego wykorzystuje wyłącznie w domu do gier (csgo, bf, fifa17) i korzystania z internetu. Od jakiegoś czasu myślałem o jego modernizacji, a ostatnio okazało się, że laptopa będę potrzebował również do pracy.

Nie jestem grafikiem komputerowym, nie kleję też filmów, a moja praca opiera się głównie na korzystaniu z edytorów tekstowych, a więc do samej pracy wystarczyłoby jakie bądź urządzenie, które pozwalałoby na korzystanie z internetu i możliwość redagowania
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AlezPanieMecenasie: Powiem tak, ja sie przerzuciłem na lapka tzw "gamingowego", gdyz łączy 2 cechy dla mnie, mobilność - praca, gry - dom, tyle, ze ja potrzebowałem maszyne taką w miarę mocną. Jak nie korzystasz w pracy z mocniejszych podzespołów, to raczej szedłbym w stacjonarkę + jakiś poleasingowy laptop. Albo laptop + konsola do gier. Chyba, ze nie lubisz pełno kabli, to tez można pomyśleć nad kupnem lapka za ok 4k.
  • Odpowiedz
  • 0
@rukh ten asus wyglada pod kazdym wzgledem lepiej. To nie ma sensu brac della?

Do grania mam pcta, więc tego nie wymagam, ale nie zaszkodzi :-D

No i 17 cali to już troche za dużo, celuje w 13-15
  • Odpowiedz
  • 1
@Fitoplankton: pójdź do Mediamarkt czy tym podobne, i porównaj Delle i Asusy klasy konsumenckiej za poniżej 3000zł. Bo zdaję mi się że tu i tu pozna się poczuć trochę zawiedzionym.
  • Odpowiedz
Laptop do max 2600 zł [najlepiej raty 0%??]
*FULL HD - rozmiar może być 13 może być 15,6
*dobra bateria - żeby trzymało to przy programowaniu więcej niż 3,5h
*SSD - ale czytałem, że lepiej kupić samemu i zamontować

Mam opcję kupić używanego lapka za 2300 zł ze spoilera, warto pchać się w używkę??
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam opcję kupić używanego lapka za 2300 zł ze spoilera, warto pchać się w używkę??


@obywatel_gov: nie, nie i jeszcze raz nie.raz, że nidy nie wiesz jak był sprzęt traktowany a dwa y50 to generalnie złom - masowe awarie układów graficznych, taśm matrycy i samych matryc.
  • Odpowiedz
Mirki, w was nadzieja :(. Dostałem taki cudzy komputerek, który podczas startu wyświetla takie smutne info. Po kliknięciu resume wszystko działa, poza kartą wifi.
Nie jestem pewien (gdyż było to dawno), ale poprzedni właściciel uważał, że "tylko coś tam przestawił i tak się zaczęło dziać". Model to Samsung N130.
Próbowałem wrócić do ustawień fabrycznych w Biosie, ale nic to nie dało. Aktualnie jest na nim Linux, ale to nie ma znaczenia, bo
filozofw - Mirki, w was nadzieja :(. Dostałem taki cudzy komputerek, który podczas st...

źródło: comment_p2HMo5eAosmcZ5aNkYm0ajV6Ii1FAFBN.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@filozofw: rozbieranie laptopa to ni9c trudnego. siadasz przed kompem, odpalasz youtuba, lub jakiś foto tutorial i do roboty. tylko weż kartkę i rozrysuj sobie którą śrubkę skąd wykręcasz (ja zazwyczaj rysuje sobie "schemat" lapka i wbijam śrubki w kartkę lub karton)

i przede wszystkim weź ODPOWIEDNI śrubokręt - nie za duży, nie za mały - ma idealnie siedzieć w gnieździe śrubki.
przy pierwszym rozbieraniu/składaniu spędzisz pewnie koło godziny-dwóch, ale to
  • Odpowiedz
Szybkie pytanie Mirki.
Laptop do internetu, czasem jakiś serial wleci a grana będzie tylko FIFA. Mógł bym wziąć kadłubki za 6k ale nie wiem czy jest sens do jednej gry. Ktoś poleci coś sensownego i w dobrej cenie ?
#laptop trochę chyba #pcmasterrace
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach