Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

extralion
- 3

Marqq
- 1
@ese89: Ja mam właśnie też HP Elitebooka 8570p, co prawda od 3 miesięcy, ale jest na prawdę solidny i wydajny jak na moje potrzeby. Poprzednio miałem Lenovo za ok 1200zł, połamało się po 2 latach, w HP nie muszę się martwić czy się coś połamie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Marqq
- 1
@extralion: Zależy od budżetu, z tego co pamiętam to do 1,5-2 tysięcy przeważają używane, od 2,5k już praktycznie tylko nowe.
Hejka, potrzebuję laptopa na studia informatyczne, aktualnie mam lenovo z580; 6GB ram, GT630M, i3-2350M, 250GB SSD.
Wymagania:
~ do 3k, może być poleasingowy
~ ładny
~ lepszy od sprzętu powyżej
~ w gierki nie będę grać, ale jakieś gierki w unity3D będą robione + używany emulator androida, więc chyba dobrze by grafika była dedykowana.
Wymagania:
~ do 3k, może być poleasingowy
~ ładny
~ lepszy od sprzętu powyżej
~ w gierki nie będę grać, ale jakieś gierki w unity3D będą robione + używany emulator androida, więc chyba dobrze by grafika była dedykowana.
Hej mircy.
Padł mi ostatnio laptop, naprawa się już prawdopodobnie nie opłaca się jutro dopiero idę go na przegląd oddać. Chciałbym w międzyczasie poszukać czegoś nowego. Zależy mi na dość dużym ekranie i sprzęcie który utrzyma Europę Universalis 4 w miarę optymalnie. Jestem w stanie poświęcić ok. 1500-200 zł. Czy to wystarczający kapitał? Drogie Mirko, pomożecie? Pozdrawiam
#laptopy #laptop #komputery #eu4
Padł mi ostatnio laptop, naprawa się już prawdopodobnie nie opłaca się jutro dopiero idę go na przegląd oddać. Chciałbym w międzyczasie poszukać czegoś nowego. Zależy mi na dość dużym ekranie i sprzęcie który utrzyma Europę Universalis 4 w miarę optymalnie. Jestem w stanie poświęcić ok. 1500-200 zł. Czy to wystarczający kapitał? Drogie Mirko, pomożecie? Pozdrawiam
#laptopy #laptop #komputery #eu4
- 0
@wollu Było pod #pustulkowelaptopy ale znalazłem, dzięki. Przyda się
- 1
Polecacie jakąś myszkę do małego 13 calowego laptopa? Musi być równie przenośna, co laptop, więc chciałbym, żeby nie była zbyt wysoka. Macie jakichś swoich faworytów?
Znalazłem taką propozycję od HP:
https://www.x-kom.pl/p/376984-myszka-bezprzewodowa-hp-z3700-wireless-mouse-niebieska.html
#laptopy #laptop #myszka
Znalazłem taką propozycję od HP:
https://www.x-kom.pl/p/376984-myszka-bezprzewodowa-hp-z3700-wireless-mouse-niebieska.html
#laptopy #laptop #myszka
@XsomX: gut gut
#mirki chciałbym sobie zrobić upgrade lapka, zanim go jeszcze całkowicie zastąpię desktopem i myślę, aby dołożyć mu 8GB RAM i dysk SSD, ale totalnie nie siedzę w sprzęcie komputerowym i nie wiem jakie dysk ssd czy pamięć są warte wyłożenia kasy.
Mój lapek to MSI GE70, ma już z bodajże 4 lata.
Aktualnie mam 8GB RAM i chciałbym dołożyć jeszcze 8.
Moglibyście mi podpowiedzieć jakich pamięci szukać? Tak aby był w
Mój lapek to MSI GE70, ma już z bodajże 4 lata.
Aktualnie mam 8GB RAM i chciałbym dołożyć jeszcze 8.
Moglibyście mi podpowiedzieć jakich pamięci szukać? Tak aby był w
- 1
@pepepanpatryk: Jak nie na allegro/olx to tutaj: http://www.nhl.pl/index.php?showforum=35
@pepepanpatryk: wg tej
https://www.mrmemory.co.uk/ssd-upgrades/msi-micro-star/notebook/ge70-2oe-017us
strony takie dyski będą kompatybilne
Najleoiej wyjdzie Samsung 850 Evo
https://www.mrmemory.co.uk/ssd-upgrades/msi-micro-star/notebook/ge70-2oe-017us
strony takie dyski będą kompatybilne
Najleoiej wyjdzie Samsung 850 Evo
Czy według was #laptopy #laptop warty tych 2,5 tys? Czy można w tej cenie mieć cos lepszego? #hardware #komputery
http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6775764438
http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6775764438
Komentarz usunięty przez moderatora
- 1
@tym3k:
Sprzedają refurby/outlety z zagranicy jako nowe, omijałbym z daleka.
Laptopy fabrycznie nowe, objęte 24 miesięczną gwarancją producenta. Klawiatura zagraniczna QWERTY (kraje zachodniej Europy, różnica w znakach interpunkcyjnych), do każdego laptopa dołączone nakładki spolszczające klawiaturę (tylko na znaki interpunkcyjne), które są prawie niewidoczne i nie przeszkadzają w poprawnym użytkowaniu. Laptopy gotowe do użycia, sprzedawane są w oryginalnych opakowaniach wraz z zasilaczem i baterią.
Sprzedają refurby/outlety z zagranicy jako nowe, omijałbym z daleka.
Komentarz usunięty przez moderatora
- 1
@tenportaltodno: to nawet nie ty jesteś na tym zrzucie ...
- 3
Cześć Mirki,
szukam nowego laptoka dla siebie. Mojemu stuknęło właśnie okrągłe 7 wiosen, więc pora powoli się żegnać, bo nie spełnia moich wymagań. (╯︵╰,) Nie znam się na tym zupełnie, dlatego proszę o jakieś podpowiedzi.
Czego potrzebuję? Płynne działanie kilku programów na raz - pracuję jako tłumacz na programach wspomagających tłumaczenia, w czasie rzeczywistym działa pamięć tłumaczeniowa pobierana z serwera biura, dodatkowo zawsze mam odpalone słowniki, teksty porównawcze i praktycznie
szukam nowego laptoka dla siebie. Mojemu stuknęło właśnie okrągłe 7 wiosen, więc pora powoli się żegnać, bo nie spełnia moich wymagań. (╯︵╰,) Nie znam się na tym zupełnie, dlatego proszę o jakieś podpowiedzi.
Czego potrzebuję? Płynne działanie kilku programów na raz - pracuję jako tłumacz na programach wspomagających tłumaczenia, w czasie rzeczywistym działa pamięć tłumaczeniowa pobierana z serwera biura, dodatkowo zawsze mam odpalone słowniki, teksty porównawcze i praktycznie
- 2
@nyeeash_:
Na laptopy z taką kartą możesz liczyć, mniej więcej jej wydajność w różnych tytułach:
https://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeForce-940MX.156033.0.html
Nie wymagam, żeby śmigał Wiedźmin 3 na pełnych detalach, wystarczy mi, jak pochodzą na średnich gierki z kilku ostatnich lat. Co do budżetu, powiedzmy te 2,5k z ew. odchyleniem troszkę powyżej, jeśli znajdzie się coś interesującego. Najlepiej, żeby już był w pakiecie z systemem operacyjnym.
Na laptopy z taką kartą możesz liczyć, mniej więcej jej wydajność w różnych tytułach:
https://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeForce-940MX.156033.0.html
- 0
@nyeeash_: Jeżeli możesz to spróbuj jeszcze dozbierać 1000 zł, przynajmniej jeżeli chcesz pograć:
https://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeForce-GTX-1050-Notebook.178614.0.html
i trudniej dostępny:
https://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeForce-GTX-1050-Ti-Notebook.168400.0.html
https://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeForce-GTX-1050-Notebook.178614.0.html
i trudniej dostępny:
https://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeForce-GTX-1050-Ti-Notebook.168400.0.html
Witam, problem jest taki:
Laptop Lenovo Y700-15ISK był zalany. Na początku, po zakupie działał świetnie - wykorzystuje go głównie do pracy w produktach Adobe (Premiere, Audition, Photoshop). Często dużo zapisuję, często muszą być te programy otwarte po kilka razy na raz. No i jak na początku było świetnie, nawet Wiedźmina mogłem mieć włączonego i temperatury nie skakały wyżej niż 60 stopni - teraz to jest tragedia, po zalaniu oczywiście. Temperatury po 100
Laptop Lenovo Y700-15ISK był zalany. Na początku, po zakupie działał świetnie - wykorzystuje go głównie do pracy w produktach Adobe (Premiere, Audition, Photoshop). Często dużo zapisuję, często muszą być te programy otwarte po kilka razy na raz. No i jak na początku było świetnie, nawet Wiedźmina mogłem mieć włączonego i temperatury nie skakały wyżej niż 60 stopni - teraz to jest tragedia, po zalaniu oczywiście. Temperatury po 100
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@painstream: Spróbuj jeszcze sam wymienić w nim pastę na Thermal Grizzly Kryonaut, bo wątpię by twój serwisant zmienił ja na jakąś wybitną, być może też heatpipe się rozszczelnił, ale musiałbyś sprawdzić empirycznie jak przewodzi ciepło, a jak chodzą wiatraki pod pełnym obciążeniem tak jakie kiedyś czy jednak, jakiś elektronik mógłby ci sprawdzić płytę.
@almet73
ja próbuję taki sprzedać za 2500, jak nowy i nikt nie chce, to jakiś dramat
@almet73
- 2
Witam w tagu #gearbestkupony,
poniżej publikuję kupony dla 31. produktów ze sklepu internetowego #gearbest .
Jeśli chcesz być wołany, to po prostu napisz w tym wpisie: "Chcę być wołany @n_____S"
Nowa GRUPA na Facebooku - https://facebook.com/groups/326747374417279/
Xiaomi - Aktualizowana lista kuponów
poniżej publikuję kupony dla 31. produktów ze sklepu internetowego #gearbest .
Jeśli chcesz być wołany, to po prostu napisz w tym wpisie: "Chcę być wołany @n_____S"
Nowa GRUPA na Facebooku - https://facebook.com/groups/326747374417279/
Xiaomi - Aktualizowana lista kuponów
źródło: comment_yEQ7pxGGDzdyAweGtdVHa23LSlu0Lqa6.jpg
PobierzPrzymierzam się do zakupu Lenovo Legion Y520-15IKBN
Moje pytanie brzmi czy na 100% oprócz HDD można tam wsadzić SSD?
#laptop
Moje pytanie brzmi czy na 100% oprócz HDD można tam wsadzić SSD?
#laptop
- 1
@RezolutnyPasikonik: tak pod: M.2.
- 0
- 1
@Qurthon: za 1.5k to nawet t540p
- 1
chyba w tej cenie ciężko wyrwać t540p ;p
@Qurthon:
http://allegro.pl/lenovo-thinkpad-t540p-i5-4300m-8gb-500gb-i6896813486.html
http://allegro.pl/lenovo-thinkpad-t540p-i3-4000m-4gb-500-win7-g12-i6794478467.html
@kanapkaznutella: podobno asusy mają największą szyne pamięci GPU przez co ich wydajność jest lepsza niż w innych ale możliwe że coś p-------m więc prosze o poprawe w razie czego
- 2
@kanapkaznutella: thinkpad
Witam, znajomy szuka laptopa w granicach 2-3 tys. Ktoś coś poleci? Zwykłe zastosowanie .
#jakilaptop #laptop #kupnolaptopa #komputery
#jakilaptop #laptop #kupnolaptopa #komputery
- 0
@X-BITpl: tak
- 0
Mirki ktoś ma i użytkuje Xiaomi Air 12 specyfikacja wydaje sie ok na gear na promocjach za 1,600 mozna wychaczyc.
#telefony #chinskacebula #laptop #laptopy
#telefony #chinskacebula #laptop #laptopy
Za każdym razem jak odpalam #laptop pojawia mi się okienko ' ten komputer jest zarządzany z pomocą systemu Oxeris ' Jak się tego pozbyć?
#laptopy #komputery #informatyka
#laptopy #komputery #informatyka
@b4rnab4: Laptop firmowy?
- 0
- 3
Komentarz usunięty przez moderatora
@Nicky23: https://www.x-kom.pl/p/367359-notebook-laptop-156-lenovo-y700-15-i5-6300hq-8gb-1000-gtx960m-fhd.html najtaniej, czyli za 3k zł równo jest Lenovo Y700 z i5 6300HQ i gtx960m - na tym spokojnie pograsz sobie na medium w nowe gry, nawet high (w produkcje z 2013-2015) ( https://www.notebookcheck.net/Nvidia-GeForce-GTX-960M-Review.137893.0.html ), ale bez systemu i bez ssd. Popatrz rowniez na xtreem.pl czy hyperbook.pl na lapki oparte na kadłubkach clevo one tak za 3,5k juz sa z gtx1050 i i5 7300HQ - na tym bys pograł
Możliwość montażu dysku SATA (brak elementów montażowych)
czy jak zamontuje dysk ze starego laptopa to stracę gwarancje?
chce kupić nowy #laptop i zastanawiam się między:
dell vostro 5568
lenovo v310
oba mają podobne parametry. Teraz, gdybym mógł podpiąć stary dysk to główną różnicę robi producent i czas gwarancji. Czy przy wszystkich negatywnych opiniach o Lenovo, warto dokładać 1000zł, żeby mieć lepszy serwis?
#szukamlaptopa #laptopy
- 1
Mirki zastanawiam się nad wymianą #laptop (wysłużony Sony Vaio już ledwo zipie (╯︵╰,))
Czy ASUS ROG Strix GL753VE i7-7700/16GB/1TB/Win10 1050Ti LINK to sensowny wybór w tej cenie (5200 zł)? Czy można coś lepszego znaleźć? Czy w coś innego celować?
#laptopy #komputery #pytambochybaniewiem
Czy ASUS ROG Strix GL753VE i7-7700/16GB/1TB/Win10 1050Ti LINK to sensowny wybór w tej cenie (5200 zł)? Czy można coś lepszego znaleźć? Czy w coś innego celować?
#laptopy #komputery #pytambochybaniewiem
@eaxene: Wybór oczywiście pod względem technicznym sensowny, poza brakiem dysku SSD, bo jego brak będziesz bardzo odczuwać przy każdym uruchomieniu komputera czy dowolnej aplikacji. Jest kilka urządzeń w podobnej cenie i o podobnych parametrach, ciężko więc wybrać model optymalny. Zależy też czy lubisz ten krzykliwy gamerski design.
Ze swojej strony polecam Acer VN7-792G - ekran IPS, cicha praca codzienna, chłodny jak na swoją moc, stonowany wygląd nie wskazujący na potencjał gamingowy.
Ze swojej strony polecam Acer VN7-792G - ekran IPS, cicha praca codzienna, chłodny jak na swoją moc, stonowany wygląd nie wskazujący na potencjał gamingowy.
wlasnie jest az taka wyraźna różnica pomiędzy zwykłym dyskiem a SSD? W sumie nawet nie miałem okazji na takowym pracować
@eaxene: powiem ci tak. Niedawno złożyłem sobie nowego peceta. Stary już prawie 12 lat więc czas najwyższy. Skoro nowy pecet to i ssd by się prawilny przydał, dorwałem akurat takiego 500GB nvme za pół ceny. Powiem tak- na starym komputerze miałem w dupie to, że żeby załadować wszystko na czysto
- 3
Hej Mireczki. Problem mnie denerwuje od jakiegoś czasu, może ktoś będzie potrafił mnie trochę nakierować.
Mam całkiem niezłego lapka, który czasem służy do gier.
Model 80NV00BUPB Lenovo Y700-15 i7-6700HQ z SSD grafa 960m
Robiłem
Mam całkiem niezłego lapka, który czasem służy do gier.
Model 80NV00BUPB Lenovo Y700-15 i7-6700HQ z SSD grafa 960m
Robiłem
- 0
@Asymilat: wgraj najnowszy bios
@Asymilat: tez tak czasem mam pod win10 na lapku z gtx1050, chyba softwareowy problem imo, w cs:go zwiecha 1 sek ogolnie tak z 1 raz podczas grania, czasem nic. Reszta bez problemu. Tez sobie wszystko poaktualizuje ze sterowników i zobacze jak bedzie. Nie wiadomo co w windowsie 10 siedzi obecnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)






















